dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

479 000 zł26,64 m² 17 980,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka tuż przy terenach rekreacyjnych w cenie promocyjnej Zielone osiedle / Ogrzewanie miejskie / Winda / Wygodna komunikacja Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł75,62 m² 12 549,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe , dwupoziomowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł75,62 m² 10 169,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 182m2, 5 pokoi, działka 400m2, garaż, pompa ciepła Panasonic 7kw, światłowód, duży salon z kuchnią (52m2). Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30 m² 10 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gowidlino, wieś letniskowa w Polsce, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Uroczą działkę w pięknym zakątku Gowidlina, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175,70 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł130,60 m² 8 415,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Szukasz nowoczesnego, parterowego domu dla rodziny, która potrzebuje komfortowej przestrzeni i szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ten dom w projekcie Dom w Akebiach oferuje 101,8 m wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Oferujemy przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu, kuchni, trzech sypialni, garderoby, pomieszczenia gospodarczego, łazienki, wc, ogródka oraz trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej. Opis budynku: rok budowy: 2022 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,92 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023 Ilość pięter: 5/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

1 570 000 zł209 m² 7 511,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom całoroczny o powierzchni 209 m , położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy w Pasymiu w sercu Mazur, w otoczeniu jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł104,43 m² 6 118,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Gościcinie miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł390 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,71 m² 12 196,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73,71 m | taras + prywatna przestrzeń na dachu | Wrocław - Stabłowice Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,71 m , położone na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 442 zł135,54 m² 7 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem, położony na działce 196 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł43,40 m² 14 631,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,17 m² 10 889,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia - w rejonie Placu Grunwaldzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,90m2 zlokalizowane przy ulicy Księdza Maksymiliana Marii Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł100,92 m² 11 682,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament z widokiem na Młyn Maria / Centrum / Plac Bema / 101 m / Klimat i historia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni około 101 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,50 m² 10 403,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł33,50 m² 13 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka inwestycyjna w ścisłym centrum - Przedmieście Świdnickie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,47 m , położona w absolutnym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 46,7 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą (od poziomu "0") przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł73 m² 23 958,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy - Czysta 4 | centrum Wrocławia | naprzeciwko Galerii Renoma Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Czysta 4 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,19 m² 9 856,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, ponad 48 m w kamienicy (2. piętro) - Leśnica, boczna uliczka w okolicy ul. Średzkiej To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127,15 m² 7 856,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 92,35 m , położony na działce ok. 5,2 ara w miejscowości Bratkowice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł18 175 m² 34,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, posiadam na sprzedaż dwie działki rolne z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy na budowę łącznie sześciu domów mieszkalnych. Działka zlokalizowana w Kobysewie, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

254 286 zł1 662 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 0,16620 ha (1662 m ), położona w Ciechanowicach, w gminie Marciszów na Dolnym Śląsku. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

393 120 zł1 404 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W bukowcu twoje miejsce pod łodzią! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 166/33 położonej w malowniczym i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

307 289 zł1 518 m² 202,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody wyjątkowa lokalizacja - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie na Kasprzaka z balkonem, wola Lokalizacja: dzielnica Wola jest jedną z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł46,83 m² 14 456,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Harmonia, ul. Strobanda na Jarze w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł18 m² 19 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny lokal 18 m2 - Warszawa Wiktoryn 6a Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 18 m2 położony w Warszawa przy ul. Wiktoryn 6a. Składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta premium Apartament klasy premium w Manhattan Place | Balkon 18 m2 | Metro Wilanowska Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,85 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 63,80 m2 znajdującego się na 4 piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,78 m² 14 001,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe niesamowite mieszkanie gotowe do wprowadzenia jar Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 844 zł37,96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zacisze Maja - Twoje miejsce nad Jeziorem Chełmżyńskim niesamowita lokalizacja nowoczesna architektura bardzo atrakcyjne ceny Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę jeziora i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł72,22 m² 7 338,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2026r. przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Okazja! Od dniach od 11 maja do 15 maja cena bardziej atrakcyjna zapraszamy Przepiękna działka słoneczna, równa i ogrodzona w całości z domkiem narzędziowym na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,48 m² 10 544,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 znajdujące się na 9 piętrze bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z dodatkową spiżarnią,.