dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Samułki Duże

Samułki Duże,podlaskie

800 000 zł11 200 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka leśna położona w miejscowości Samułki Duże, gmina Wyszki, powiat bielski. Działka położona jest 250m od szerokiej meandry rzeki Narew przy drodze asfaltowej pośród lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

435 000 zł73 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

**** Tylko w Home Brand! **** Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 72,6m2. Położone na trzecim piętrze zadbanego bloku przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie z tzw. "Trójkątem",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Świdnica,dolnośląskie

290 000 zł83 m² 3 493,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, lecz z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Nieruchomość mieści się w centrum Świdnicy. Informacje o mieszkaniu; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Westerplatte

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

309 900 zł58 m² 5 343,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Westerplatte 4. Mieszkanie ma powierzchnie 58 m2 i składa się z 3 oddzielnych pokoi i 1 przejściowego, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

324 999 zł29 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawa o powierzchni 29m2 znajdujące się na parterze w nowym bydynku z windą przy ul. Rymanowskiej. (Oś. Dąbrowskiego) Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiekowej Sosny

Zalesie Górne,mazowieckie

858 000 zł2 265 m² 378,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod Warszawą 2265 m2, miejsce do spokojnego zamieszkania w Zalesiu Górnym, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy pociągiem podmiejskim. W okolicy nieruchomości szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrowie,wielkopolskie

85 000 zł64 m² 1 322,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w centrum Jastrowia. Mieszkanie jednostronne, z dobrym rozkładem O powierzchni 64,27m2 Nieruchomość znajduje się na parterze 1 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gródków

Gródków,śląskie

1 650 000 zł238 m² 7 240,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Polecamy do sprzedaży nowoczesny wolnostojący dom z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 237,54 m2 położony w spokojnej okolicy w miejscowości Gródków gmina Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze bloku na kameralnym osiedlu w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na szóstym piętrze, dziesięciopiętrowego wieżowca znajduje się mieszkanie o dużym potencjale. Na tą chwilę mieszkanie jest gotowe do zamieszkania wystarczy mu trochę czasu, uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Łagiewniki,dolnośląskie

240 000 zł1 852 m² 129,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, *****oferta na wyłączność***** Biuro nieruchomości Finanse-Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu działki na sprzedaż w Łagiewnikach. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

728 960 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe o pow.54,40m2 z południowo-zachodnią ekspozycją i narożnym balkonem o pow. 11,21m2. Salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom Odrzański

Bytom Odrzański,lubuskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chciałbyś mieszkać w domu, który będzie Twoim azylem? Marzysz o nieruchomości wykonanej z dbałością o jakość materiałow? Ten dom jest dla Ciebie! Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Barszcze

Barszcze,podlaskie

3 528 160 zł22 051 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka miejscowości Barszcze, gm. Bargłów Kościelny nad jeziorem Dręstwo na terenie Pojezierza Mazurskiego z własną linią brzegową. Jezioro Dręstwo to piękny, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrówek

Żyrówek,mazowieckie

1 090 000 zł155 m² 7 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Avenue Estate prezentuje pięknie urządzony dom parterowy, ulokowany na działce o powierzchni ponad 1500m2! Jakościowe wykończenie, wolnostojąca bryła oraz kojący widok z salonu na bezkresną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 130 000 zł102 m² 11 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferujemy na sprzedaż dom nad morzem w zabudowie szeregowej - rezydencja ustronie morskie - 1200 m od plaży - 10 km od Kołobrzegu Dom o powierzchni 68,78 m2 (zgodnie z aktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł87 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania przy Perkuna 52 Z radością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87m2, usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł30 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30m Dwa pokoje widne. Rozkład mieszkania wschód zachód. 2pietro winda jest. Okolica to 15min do centrum Zapraszam do kontaktu telefonicznego   . Sprzedaz bezpośrednia Agencja dziękujemy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł96 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogrodem - 200m2 położone na prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie. Idealne dla rodzin oraz miłośników zwierząt! W swojej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Steffena

Nidzica,warmińsko-mazurskie

319 000 zł78 m² 4 089,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz 3 - pokojowego przestronnego mieszkania w bliskiej odległości centrum. W takim razie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuje Państwu na sprzedaż przytulne, zadbane 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

215 333 zł43 m² 4 988,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w kamienicy mieszczącej się w centrum Radomia, przy ul. Nowogrodzkiej. Nieruchomość jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

516 600 zł14 760 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w Gliszczu z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Metraż 14760m2. Media: prąd, woda. Piękna i cicha okolica. Niedaleko las, jezioro Słupowskie (w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

603 000 zł72 m² 8 371,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok/lux/balkon/piwnicax2/od/zaraz/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma ponad 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Księżowola,mazowieckie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34m2 w miejscowości Księżowola ( 10min drogi od Tarczyna, 05-555). Miejscowość znajduje się 500m od trasy między Tarczyn->grójec. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

320 000 zł468 m² 683,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Odstąpię działkę rod w Międzyzdrojach o powierzchni 468m2. Na terenie znajduje się całoroczny domek z kominkiem wolnostojącym. Na dole znajduje się salon z aneksem, pokoik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oto wyjątkowa propozycja - dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności usługowej i pięknym ogrodem, w doskonałej lokalizacji blisko Bydgoszczy ( 15 km ) Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka-Wojciechówek

Wólka-Wojciechówek,mazowieckie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Do sprzedania dom letniskowy pow. około 80m2, na działce rekreacyjnej 1440m2 w miejscowości Wólka Wojciechówek gm. Rząśnik pow.Wyszków Dom murowany, podpiwniczony składa się z: -POZIOM GARAŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

499 000 zł61 m² 8 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł42 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Posiadamy 2 pokojowy apartament na sprzedaż na Białołęce. To mieszkanie na sprzedaż na 3 piętrze ma 41,44 m powierzchni użytkowej i 41,44 m powierzchni całkowitej. Właściciel jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sobolew

Sobolew,mazowieckie

82 960 zł976 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Od dziś w sprzedaży działki budowlane o powierzchni około 1200 m2 położone w powiecie Garwolińskim w miejscowości Sobolew (1h drogi od Warszawy). Działki są przyległe do siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korfantego

Siemianowice Śląskie,śląskie

390 000 zł47 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko W realton umowa na wyłączność Na sprzedaż 2 pokojowy apartament (47,19 m2) w stanie deweloperskim na osiedlu "park Korfantego". Apartament znajduje się na 1 piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

666 000 zł48 m² 13 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,6m2. Pełen rozkład. Mieszkanie znajduje się w budynku M26 na osiedlu Olimpia Port na ulicy Ameriga Vespucciego 50. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościuszki

Czerwińsk nad Wisłą,mazowieckie

470 000 zł5 000 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Good Life Estates oferuje Państwu działkę o powierzchni 5000m2 pod zabudowę mieszkalną lub rekreacyjno/wypoczynkową (możliwość łatwego podziału na mniejsze działki). Oferowany grunt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Pruszowice,dolnośląskie

1 999 000 zł220 m² 9 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o metrażu około 200 mkw umiejscowiony na pięknej, bogatej w roślinność działce gruntu o metrażu około 1600 mkw. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

290 000 zł56 m² 5 206,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: brodnica, ul. Mazurska 27 Niezwykle rzadkie połączenie, czyli mieszkanie w centrum miasta, z widokiem na rzekę. Położenie mieszkania w budynku sprawia, że jest pozbawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saperów

Gdańsk,pomorskie

1 379 000 zł96 m² 14 364,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Unikat, cisza w centrum Wrzeszcza. Kameralne, jedynie trzy na klatce, słoneczne z ogrodem. Lokal zajmuje połowę kondygnacji, składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowo

Jakubowo,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 845 m² 40,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowie powiat Mrągowo, gmina Piecki. Działka o powierzchni 3845 m2, położona w odległości ok. 150 m od brzegu jeziora Probarskiego. Do sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Dobrzewino,pomorskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 200 m2 z 2001 r. Dom nie był budowany z myślą o sprzedaży! Całkowicie wykończony i podpiwniczony. Na parterze jest salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Mława,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 699,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. ul. Płockiej w Mławie. Nieruchomość o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

925 000 zł234 m² 3 954,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa przygotowuje do sprzedaży prawa do nieruchomości położonej.