dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł34 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - kameralna okolica, - blisko szkoła i pływalnia, - w najbliższej okolicy sklepy i markety (LIDL, netto) - przestronny balkon, - indywidualna komórka lokatorska w cenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł29 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości oferujemy mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Bieszczadzkiej. Lokal składa się salonu połączonego z aneksem kuchennym jest możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana działka o numerze 68/15 w miejscowości Rawicz (sierakowo) woj. Wielkopolskie o łącznej powierzchni około 9052 m2 Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł36 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj! Zapewnij sobie idealne warunki do życia i świetną perspektywę inwestycyjną. Kawalerka z dużym balkonem wróciła na rynek! To jedno z ostatnich mieszkań w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Apartament z widokiem na morze! Oferujemy Państwu 3-pokojowy apartament z wyjątkowym widokiem na morze znajdujący się na 11 piętrze (12 kondygnacji), z 2 balkonami. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 480 000 zł210 m² 7 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Bardzo Ładny Dom na Przestronnej Działce. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny przestronny Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, posadowiony na działce o powierzchni ok. 1340 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł39 m² 14 987,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty: - świetny układ z dwoma niezależnymi pokojami - balkon od słonecznej strony - 3 min pieszo od przystanku tramwajowego i autobusowego - po remoncie, gotowe do zamieszkania - wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

898 260 zł72 m² 12 458,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj z kredytu 2 % , to się opłaca! Zapytaj o szczegóły. To nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

3 000 000 zł454 m² 6 614,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Jedyna taka! Willa Andersa z 1907 roku z elementami secesyjnymi, wpisana do rejestru zabytków. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej mazurskiej miejscowości turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

434 911 zł1 091 m² 398,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żoawina /dziala budowlana /pelne Media! Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Żórawina przy ulicy Jagodowej Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kuriany

Kuriany,podlaskie

368 900 zł2 170 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 2170 m2, położoną w miejscowości Kuriany, gm.Zabłudów. Do działki prowadzi zjazd z drogi krajowej. Teren, na którym leży działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Zwola,wielkopolskie

295 000 zł628 m² 469,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo urokliwej nieruchomości rekreacyjnej o powierzchni 628 m z nasadzeniami i budynkiem letniskowym o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

309 000 zł60 m² 5 110,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, ul. Długosza 4 , Ostrów Wlkp. blisko centrum piwnica, balkon, parking, przed blokiem 3 pokoje ocieplony budynek Prezentuję na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Legnica,dolnośląskie

224 200 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Masarskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 890 000 zł769 m² 5 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Rezydencję pod inwestycję z tzw. duszą w stylu mudéjar, usytuowaną w urokliwej , północnej części Milanówka, o powierzchni ok. 780 m2 na przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

13 030 600 zł11 846 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek pod zabudowę komercyjną o powierzchni łącznej 11846m2. Parcela składa się z 3 trzech odrębnych działek. Parcela usytuowana jest przy ulicy Chełmżyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

340 692 zł39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 39,16m2 w wieżowcu na VI piętrze, usytuowane jednostronnie, rozkładowe. Mieszkanie składa się z 2 dużych jasnych pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynice

Krynice,podlaskie

495 000 zł98 m² 5 071,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Inwestycja Zaciszna Krynica 2 to drugi etap 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krynice gm. Dobrzyniewo Duże. Nowoczesne budynki posiadające garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł44 m² 6 121,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Golęcino-Gocław. W pobliżu komunikacja miejska, sklep Lidl, lokalne sklepiki i punkty usługowe. Nieopodal Stara Olejarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

315 000 zł37 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie pojawiła się oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 37m2 położonego na parterze w bloku 4 piętrowym. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 900 zł30 m² 4 019,61 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

M-2, 3 - piętro w niskim bloku, jastrzębie-Zdrój, oś. 1000-lecia, do generalnego remontu, własnej aranżacji. Cena 118900 zł Oferta na wyłączność naszego biura, idelane mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 156 500 zł2 570 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki inwestycyjne w bardzo dobrej lokalizacji! W skład oferty wchodzą dwie działki. Jedna działka o powierzchni 1080 m2 , druga działka o powierzchni 1490 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

4 499 998 zł541 m² 8 323,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuję Państwu malowniczo położoną w najwyższym możliwym punkcie u podnóża Ślęży nieruchomość o powierzchni 540,56 m2, która niesie za sobą ponad stuletnią historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie(kawalerkę) z pokojem, łazienką i oddzielną kuchnią na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1972 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Waryńskiego

Wieruszów,łódzkie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z moją wyjątkową ofertą! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na 3. piętrze w solidnym, ceglanym bloku na Osiedlu Waryńskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł66 m² 13 668,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,77 m2, zlokalizowane na warszawskim Gocławiu! Lokal umiejscowiony jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

515 000 zł120 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż lub zamianę dom o pow. ok 120 m2 Szamocin ul. Nowa. Nieruchomość położona na działce gruntu o pow. 487 m2, zabudowanej budynkami gospodarczymi oraz wygospodarowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł220 m² 14 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Na sprzedaż dom (220m2) wolnostojący na dużej działce. Dom posiada zagospodarowany ogród z wieloma owocowymi krzewami, w rogu ogrodu oczko wodne. Dom posiada wolnostojący garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

2 290 000 zł155 m² 14 759 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Doradcy Home Drop maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament o powierzchni 155,16 m2. Apartament znajduje się w jednej z najbardziej Ekskluzywnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brzozów-Kolonia

Brzozów-Kolonia,mazowieckie

300 000 zł15 730 m² 19,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko położone we wsi Brzozów kolonia, gmina Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo Mazowieckie. Działka położona: 4 km od Sokołowa Podlaskiego, 9 km od Węgrowa, 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w środkowym segmencie szeregowca z ogrodem 79m2 położone na prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie. Idealne dla rodzin oraz miłośników zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

510 345 zł31 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja - spokój - duży balkon - widok na góry Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób fizycznych. Apartamenty Belle View to nowo wybudowany budynek apartamentowy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Grabina

Zakliczyn,małopolskie

13 500 000 zł2 781 m² 4 854,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

*brak prowizji od kupującego* Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować obiekt produkcyjno-biurowy z możliwością rozbudowy w miejscowości Zakliczyn. Lokalizacja:.