dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 001 zł108 m² 11 062,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję zlokalizowaną na wrocławskich Polanowicach. Idealne miejsce do życia dla rodzin szukających praktycznych układów w spokojnej i zielonej okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 124 000 zł65 m² 17 353,70 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do nowoczesnego trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w nowym budynku w tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Letnica, zaledwie rzut beretem od malowniczej plaży. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł39 m² 12 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu 2-u pokojowe mieszkanie zlokalizowane w pożądanej dzielnicy Wrocławia na Szczepinie (stare Miasto) przy ulicy Głogowskiej, 30 minut spacerem do Wrocławskiego Rynku, 3 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

727 064 zł57 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

865 878 zł77 m² 11 228 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, przestronne mieszkanie! Mieszkanie 4 - pokojowe, z 2 łazienkami o powierzchni 77,12 m2, z ekspozycją południowo-wschodnią, położone na styku Moreny oraz Jasienia. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 399 500 zł100 m² 13 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

3-stronne 100 m w sercu Krowodrzy przy tramwaju! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Krowodrzy - przy głównej linii tramwajowej obok Biprostalu; jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

2 270 000 zł200 m² 11 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż ładny, przestronny dom wolnostojący usytuowany na dużej 15 arowej działce w miejscowości Bibice gm. Zielonki Dom został wybudowany wg projektu architektonicznego z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Australijska

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł80 m² 14 420,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży całkowicie wyposażony apartament z dużym balkonem i widokiem na morze. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, na które prowadzi brama wjzadowa dostępna tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł188 m² 23 928,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

PL, ukr, ru 0% pcc 0% prowizji Przedstawiamy Państwu zamknięte i luksusowe osiedle położone jest w modnej części Wilanowa. Dom 188 m2 + 600m2 ogród Składa się: parter - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w miejscowości Czernin gm. Dygowo, powiat kołobrzeski- atrakcyjne położenie 7 km sypialnia Kołobrzegu. Teren w kształcie równoległoboku przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

599 735 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 63,13 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Większyce

Większyce,opolskie

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Dom oddany do użytku, gotowy do zamieszkania. Powierzchnia 101 m2 Powierzchnia ogrodu 182 m2 Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Chojna,zachodniopomorskie

320 000 zł6 600 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka idealna dla dewelopera Działka o powierzchni 66 341 m2 Media w drodze przy działce. Dla działki były wydane warunki zabudowy : - funkcja zabudowy : zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

954 700 zł67 m² 14 147,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała inwestycja W samym sercu miasta Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum miasta Poznań. Kilka minut pieszo do Starego Rynku, do Dworca, do Opery, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

621 388 zł43 m² 14 317,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji w rozwojowej dzielnicy Poznania - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze wyjątkowe mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

195 000 zł43 m² 4 513,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 43,20 m2 zlokalizowany w Krzeczynie gmina Oleśnica. Salon z kuchnią, dwa pokoje, łazienka Kapitalny remont przeprowadzony 5 lat temu: instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połomia

Połomia,śląskie

55 720 zł1 592 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1592 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie kwadratu - wymiary 36,5 x 39 m2. Media: prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Wileńskiej. Nieruchomość położona jest w odległości ok 4 km od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

581 305 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 61,19 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

707 378 zł36 m² 19 775,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Regularna cena mieszkania 821 556 zł Cena po rabacie 707 378 zł zatrzymaj na inne wydatki 114 178 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowicka

Kaniów,śląskie

1 490 000 zł145 m² 10 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Oferta tylko u nas, nie szukaj dalej Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nowego i gotowego do zamieszkania domu klasy premium, zlokalizowanego w Kaniowie (woj. śląskie) - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

350 000 zł48 m² 7 322,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mistrzowskie mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy Zagórnej 8 w Białymstoku. Mieszkanie w stanie do remontu, dwa okna wymienione na pcv. Blok po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 900 zł86 m² 8 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 86 m2, posadowiony na działce ok.320 m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 450 000 zł720 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo duży dom z basenem na pięknie zagospodarowanej działce przy lesie na Osiedlu Miedzyń - to idealna oferta dla dużej rodziny, która ceni sobie spokój, przestrzeń i luksus. Opis oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Porosły

Porosły,podlaskie

4 999 000 zł14 601 m² 342,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę O powierzchni 14601 M2, przeznaczoną pod zabudowę produkcyjno - usługową. Nieruchomość położona jest w porosłach, gmina Choroszcz, województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł62 m² 9 172,08 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 61,60 m 2 zlokalizowane na Pomorzanach. Zdecydowanym atutem nieruchomości ze względu na 10 piętro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głębinów

Głębinów,opolskie

1 900 000 zł410 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu zlokalizowanego w miejscowości Głębinów. Dom o powierzchni ponad 400m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewy

Pniewy,mazowieckie

699 000 zł175 m² 3 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | 699 000 zł | 175m2 | dom wolnostojący I konie I pow. Grójecki Przedmiotem sprzedaży jest duży dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 175m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Modlnica,małopolskie

996 831 zł106 m² 9 395,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Wiosenna Promocja! #pompa ciepła #fotowoltaika #rekuperacja Bezpośrednio od Dewelopera bez Prowizji bez pcc! Nowoczesne domy w Modlnicy Szukasz wytchnienia od codziennego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 495 000 zł557 m² 6 274,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

Dom wolnostojący 557 m z basenem i pięknym ogrodem na sprzedaż Konstancinie-Jeziornie Szanowni Państwo, mamy do zaprezentowania elegancki dom o wyjątkowym standardzie, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Garbatka-Zbyczyn,mazowieckie

2 900 000 zł756 m² 3 834,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy "tawerna" położony jest na skraju Puszczy Kozienickiej, otoczony lasem zapewniającym czyste powietrze. Jednym z głównych elementów jest przylegający do Garbatki, największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania znajdującego się w kamienicy przy Alei Jerzego Waszyngtona 45/51. Nieruchomość o powierzchni 35,9 m , cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego

Kielce,świętokrzyskie

704 228 zł72 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 71 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

250 000 zł5 900 m² 42,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę, położoną przy trasie na Opole Lubelskie, w odległości ok 5km od Rynku w Kazimierzu Dolnym. Działka objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Słupno,mazowieckie

1 300 000 zł225 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Atrakcyjny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 225 m2 z garażem na 2 auta, zlokalizowany w Słupnie (gmina Radzymin) przy ul. Chopina. Budynek w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarzy

Bielsko-Biała,śląskie

748 660 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Hot oferta! tylko U nas! przedsprzedaż! apartamenty parkowe - drukarzy 4 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Wyszków,mazowieckie

2 000 000 zł475 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 493 m²

Na sprzedaż przedstawiamy nieruchomość gruntową o powierzchni 3 493 m2, na której posadowiony jest budynek hali z zapleczem biurowo-mieszkalnym o powierzchni 475 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Piła,wielkopolskie

245 000 zł90 m² 2 709,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie wraz z ogródkiem i dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe studio w mieście Yeni Iskele, obok znanej plaży Long Beach Iskele. Wykończenie, design i projekt studia w cenie. Dwa balkony i widok na Morze Środziemne.