dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Załucze

Załucze,lubelskie

395 000 zł1 100 m² 359,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa 11 ar. działka rekreacyjna z pięknym nowoczesnym 70m2 domkiem letniskowym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Załucze sąsiadującej z Poleskim Parkiem Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

402 120 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronna kawalerka 1 piętrze doświetlona od wschodu z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni lub sypialni. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mszczonów,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny parterowy dom z doskonałym dojazdem do Warszawy, jest dobrą propozycją dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta aby cieszyć się bliskością natury. Ten dom to dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.MICKIEWICZA *** *** WYPOSAŻONE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku z cegły na os.Mickiewicza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101,46 m2 w inwestycji Slow City. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie sprzedawane w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bajkowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

614 000 zł105 m² 5 847,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja znajduje się w rejonie ul. Stargardzkiej/bajkowej w Grzędzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł75 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

hit / kozanów / 4 pok / park / klimatyzacja. 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 75,60 m.kw, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 1991r we Wrocław / Fabryczna/ Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

799 000 zł197 m² 4 063,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

>rezerwacja< szukasz domu wolnostojącego, gotowego do własnego autorskiego wykończenia z szybkim dojazdem do Olsztyna? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Link do galerii zewnętrznej: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródło Marii

Gdynia,pomorskie

999 000 zł121 m² 8 276,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Oferuję do sprzedaży niezwykle przestrzenny i słoneczny apartament położony w sielskiej, pełnej zieleni i interesującej historycznie zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł75 m² 11 186,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu przy ul. Kominiarskiej Jeśli marzysz o nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu we Wrocławia, ta oferta jest dla Ciebie. Prezentuję wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wołowska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł29 m² 19 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29m2, które w swojej pierwotnej formie było kawalerką, jednak jej układ pozwolił wydzielić osobną sypialnie. Aktualnie więc jest to pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

735 000 zł74 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w budynku czterorodzinnym z 1930 r. w prestiżowej dzielnicy pogodno. Do mieszkania znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pętkowice

Pętkowice,pomorskie

790 000 zł148 m² 5 337,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom jednorodzinny na polu golfowym W pętkowicach Istnieje możliwość zamiany domu z dopłatą na działkę budowlaną lub mieszkanie. Ekskluzywna oferta dla golfisty - dom wolnostojący na polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siekierkowska

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł43 m² 23 199,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z balkonem i wysokim standardzie na prestiżowej dzielnicy Mokotów. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania - zamykane osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł55 m² 17 490,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Szukasz mieszkania blisko centrum, w zadbanej kamienicy w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Kraków,małopolskie

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem przy ul. Pielęgniarek o powierzchni 44m2. Zlokalizowane na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

1 448 108 zł95 m² 15 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jedyny taki apartament w całym budynku - dla najbardziej wymagających - okazałe 95 m2 tuż przy Parku Dąbrowskiego. Apartament charakteryzuje się dużą ilością okien okien, z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

852 500 zł45 m² 18 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,47m2 w centrum Wrocławia * 4. piętro, winda * budynek z 2023r, monitorowane i zamknięte osiedle z ochroną * wysoki standard wykończenia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 751 zł39 m² 9 572,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

469 000 zł43 m² 10 826,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję 6 mieszkań w kamienicy przy ul. Krowoderska. Opis: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sułków

Sułków,małopolskie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom, o powierzchni użytkowej 162m2, posadowiony na dwóch niezależnych działkach o łącznej powierzchni 1900m2 (19ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 199 200 zł94 m² 12 757,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do negocjacji Kraków Dębniki , Ruczaj, konopczyńskiego Przestrzenne mieszkanie na ostatnim piętrze z 2 balkonami z pięknymi zachodami słońca. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

375 000 zł129 m² 2 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku w stanie surowym otwartym. Inwestycja zlokalizowane jest w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Ewangelicki

Szprotawa,lubuskie

1 200 000 zł460 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pół kamienicy Niezależne wejscie sklep biuro gabinet mieszkanie o łącznej powierzchni 460m2 w centrum miasta Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł84 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,49m2 (po podłodze ponad 84m2) położone na trzecim piętrze w niskim budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

1 270 000 zł158 m² 8 037,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio. Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3pok/57mkw/3/10piętro w budynku z windą na wrocławskiej Różance Mieszkanie jest dwustronne i rozkładowe, co zapewnia optymalne doświetlenie i wentylację. - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

774 000 zł44 m² 17 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,23 mkw na malowniczym Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim, na nowym osiedlu, co daje możliwość dostosowania wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł125 m² 5 436,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy dom w zabudowie blizniaczej przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie o powierzchni 127.09m2 z wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł47 m² 11 450,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wrocław / różanka / 3 pokoje / Na sprzedaż mieszkanie bardzo dobre dla rodziny z dziećmi lub pod najem. Lokalizacja: wrocław, ul. Bezpieczna Powierzchnia 47.16 m + piwnica 3.28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

449 000 zł39 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu bardzo ładne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 39 m na I piętrze niskiego bloku przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł65 m² 14 704,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w samym centrum Wrocławia, tuż przy Ogrodzie Botanicznym. Bez prowizji biura i podatku pcc. Niepowtarzalny klimat zapewnia to, że budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Natura Park

Pępowo,pomorskie

1 188 260 zł156 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy zlokalizowany w nowoczesnym budynku na Osiedlu Gdańskim w Pępowie. Lokal usługowy o powierzchni 156,35 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku dwukondygnacyjnym, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego położonego na 4 piętrze w wieżowcu w centrum miasta. Na 39,5 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz 1,5 m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

736 001 zł38 m² 19 282,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Mieszkanie objęte promocją cenową - 128 824 zł! Do zakupu oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z balkonem (3b401) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

399 000 zł25 m² 15 896,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki w dobrym standardzie o powierzchni 25.1m2 zlokalizowanego na ul. Wlotowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy, znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 998 zł50 m² 15 793,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium- apartament 2-pokoje/ 50m2 Olimpia Port - Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie 50m2 z dużą loggia na ostatnim 3-cim piętrze. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł40 m² 9 158,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 40,40 m składające się z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki i korytarza.Mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł49 m² 12 418,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super lokalizacja, cisza/park południowy/dębowa Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisiewice Małe

Lisiewice Małe,łódzkie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 000 m²

Na sprzedaż oferujemy gospodarstwo rolne - dom z gospodarstwem zlokalizowany we wsi Lisiewice Małe, województwo łódzkie, powiat łowicki, gmina Domaniewice. Nieruchomość składa się.