dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł36 m² 21 714,90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mokotów I kawalerka 35,92 m Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,92 m . Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

239 000 zł1 090 m² 219,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1094 m2 zgodną z warunkami zabudowy 2mu. Ta malownicza parcela, położona w pobliżu lasu, zachęca do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 665,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Westate praga prezentuje trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy metrze Trocka. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym w 1980 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiertnicza

Rybnik,śląskie

235 000 zł72 m² 3 254,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

*oferta na wyłączność W naszym biurze* Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 72,20m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Niedobczyce ul.Wiertnicza na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł198 m² 3 285,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż dom z garażem w stanie surowym zamkniętym z elewacją na działce o powierzchni ok. 6,5 ar w Budziwoju pod Rzeszowem. Oferta dotyczy domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 999 zł39 m² 15 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krzyki przy parku/lux / 2 pok/ winda/nowy/klecina Nowy apartament Polecam mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Gliwice,śląskie

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie na ulicy Poniatowskiego. Świetna lokalizacja - mnóstwo zieleni, cisza, spokój, w pobliżu pełna infrastruktura osiedla oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Centrum Dąbrowy Górniczej. Kawalerka 30 metrów kwadratowych, umeblowana. Kuchnia bez okna częściowo otwarta na pokój. Łazienka duża z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

464 996 zł44 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,32m2 z tarasem 4,5m2 oraz małym ogrodem. Mieszkanie ma duży salon i sypialnię, dzięki czemu stwarza wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 999 zł59 m² 10 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Grunwald ok.Plac Bema /Okazja/58m2/Tramaj/1997rok Polecamy mieszkanie przy Nowowiejska | 57,13 m2 | piwnica i miejsce postojowe Opis mieszkania: Salon: Przestronny salon z wystawą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł71 m² 9 859,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 zlokalizone Na Wrocławskim Muchoborze Małym ( Dzielnica Fabryczna ) ul Szkocka * 1.piętro, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rymanów

Rymanów,podkarpackie

138 600 zł1 155 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Rymanowie , pow. Krośnieński, woj. Podkarpackie, objęte mpzp z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną: - działka nr I o pow. 0,1155 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 249 832 zł120 m² 27 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE also speek english. Przedmiotem ogłoszenia jest komfortowa, dwu pokojowa nieruchomość w ekskluzywnym apartamentowcu budowanym w górnej części Mokotowa. Do wyboru przygotowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Blok z 1961 roku, mieszkanie znajduje się na 1 pierwszym piętrze z 7 , blok z windą. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego jest po remoncie , blok również , przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hektarowa

Częstochowa,śląskie

880 000 zł6 289 m² 139,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Stargard,zachodniopomorskie

559 000 zł333 m² 1 678,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal znajduje się w ciągu handlowym z wejściem od ulicy. Składa się z sali sprzedażowej, pomieszczeń biurowych, socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mokrelipie,lubelskie

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:855 m²

Oferta na wyłączność. Pierwszy dom murowany, o powierzchni zabudowy ok. 90m2. Drugi dom drewniany o powierzchni ok. 60m2 na działce o pow. 814m2 w miejscowości Mokrelipie. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bratnik

Bratnik,lubelskie

289 000 zł8 900 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Bratnik gmina Kamionka. Działka o nr. 30/8 w pierwszej linii zabudowy o pow. 8900 m2 i wymiarach szr. 68 ,3 m i 53m na 153.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 069 000 zł73 m² 14 605,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1139000.00 zł ZŁ Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 200 zł66 m² 9 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł31 m² 18 843,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 1-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Jest możliwość wydzielenia sypialni. Budynek / osiedla Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mistrza i Małgorzaty

Radzymin,mazowieckie

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Proponujemy pięknie urządzony segment o powierzchni 136mkw. Jest gotowy do zamieszkania, czysty, nowy, dotychczas niezamieszkały. Zaprojektowany z gustem przez projektanta wnętrz, który zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 439 560 zł62 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Kościelisku. Novi Mocarni to inwestycja, na którą składają się trzy domy. W każdym z nich znajdują się dwa, dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2, 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Rzeszowa (os. Nowe Miasto) Mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokojów, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł22 m² 22 009,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie typu studio, znajdujące się w budynku przy ul. Targowej 42 powstałym w 1963 r. Budynek Wojskowej Centrali Handlowej został zbudowany według projektu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

894 309 zł152 m² 5 864,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy w Polkowicach w centrum miasta - ul. Słowiańska. Bardzo dobra lokalizacja!. Centrum miasta, przed budynkiem parking, duży plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bankowy

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł42 m² 20 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.U zbiegu centralnych dzielnic miasta Śródmieście a Muranów _plac Bankowy! Prezentujemy ciekawe mieszkanie przy Placu Bankowym! Nieopodal ul. Senatorskiej a Stacja Metra Ratusz Arsenał!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

750 000 zł129 m² 5 827,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwu lokalowy o pow całkowitej 128,69 m2 w Jastkowie, usytuowany na działce o powierzchni ok 450 m2. Zestawienie powierzchni: parter: -Kuchnia+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutoryż,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki w Raciborzu. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju, jednego pokoju oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Tokary,pomorskie

420 000 zł1 655 m² 253,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1655m2 położona w malowniczej kaszubskiej wsi Tokary. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł68 m² 7 540,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkania w kamienicy o powierzchni 67,5 mkw. położone na 5 piętrze pięciopiętrowej kamienicy na Nadodrzu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

603 655 zł48 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.1m2, położone na 4-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Łostowicach. Termin oddania - 30.03.2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

286 000 zł708 m² 403,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ratyn - dzialka budowlana 708m2! Polecamy na sprzedaz ustawna działka o powierzchni 708m2 w Ratyniu. Dzialka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, woda i prąd! Spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł88 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko u Nas. Znakomita lokalizacja. Ulica Marszałkowska tuż obok Placu Konstytucji. Nieruchomość sprzedawana jest jako lokal mieszkalny, bo takie też zastosowanie widnieje w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł33 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu kameralnego mieszkania na spokojnym Żoliborzu. Usytuowanie przy ul. Krasińskiego 20 zapewnia świetną komunikację z miastem. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Wołów,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 566 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokoje w willi miejskiej Opis lokalizacji: wołów ulica Żeromskiego Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3 pokojowe, w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sękocin Nowy

Sękocin Nowy,mazowieckie

5 000 000 zł10 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Jankach w gm Raszyn, nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 50 X 200. Lokalizacja umożliwia dogodną komunikację.