dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł36 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę o wysokości 3 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

560 000 zł57 m² 9 834,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,94 m2 w Mierzynie. Lokal składa się z przedpokoju, sypialni, osobnej kuchni z jadalnią, łazienki z wc, wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarzębia Łąka

Jarzębia Łąka,mazowieckie

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Wolnostojący dom, wybudowany w technologii mieszanej, na dużej, pięknie zagospodarowanej działce. Obecnie dom letniskowy/ jest gotowy projekt na przystosowanie do całorocznego zamieszkania Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 010 zł160 m² 10 332,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Wyjątkowa inwestycja w podwrocławskich Cesarzowicach! Osiedle składa się z 18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie aż 36 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

569 000 zł41 m² 14 014,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Natura i rekreacja na wyciągnięcie ręki Oferowany apartament zlokalizowany jest w inwestycji Żeromskiego 15, wyjątkowym kompleksie budynków mieszkalnych, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł57 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na dynamicznie rozwijającej się Białołęce polecamy przestronne mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu, z dodatkową możliwością nabycia garażu. Mieszkanie szczególnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bytom,śląskie

595 000 zł150 m² 3 959,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o imponującej powierzchni 150 m2, zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ulicy Prusa, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł44 m² 13 470,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: ul. Rafała Wojaczka, sołtysowice Rok budowy 2014 r. Ilość pokoi: 2 Metraż: 43,8 m2 Piętro: 3 na 6 Cena - 575 000,00 zł Komórka lokatorska - 15 000,00 zł budynek I okolica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 900 zł45 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,30m2 znajdujące się na nowym osiedlu Diamentowym (2 etap) w Grodzisku Maz. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł49 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 3-pokojowe, 49 m2 piętro 7/10, wola Nowolipki. Idealne dla pary, super propozycja dla rodziny. Mieszkanie to: * salon 16 m2 z wyjściem na niewielki balkon; * sypialnia 9,5 m2; * sypialnia 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 6-pokojowe o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem I balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

528 000 zł64 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

II piętro/4 ** mieszkanie po remoncie W 2023 r. ** środkowe ** trzy oddzielne pokoje ** oddzielna kuchnia ** duży balkon* dwie piwnice! ** osiedle całodobowo monitorowane ** dwa ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 557 800 zł86 m² 18 183,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podrzeczna

Łódź,łódzkie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W home park jedyna taka lokalizacja W łodzi Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m2 usytuowanego w samym sercu Łodzi, przy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

465 231 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

689 800 zł101 m² 6 829,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

B9 Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w inwestycji Apartamenty Zalesie. Apartament o powierzchni 100,7 m2 plus 46m2 balkon i taras. Wysoki standard i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Wałbrzych,dolnośląskie

369 999 zł69 m² 5 383,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,73 m 2 , położone w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lelewela- dzielnica Szczawienko w Wałbrzychu, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

425 500 zł35 m² 12 216,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pok 35m2 balkon 3m2 II Q 2025 wschód Pokój dzienny z aneksem 16.38m2 Balkon 3m2 Sypialnia 8.69m2 Łazienka 4.12m2 Hol 4.05m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

812 672 zł38 m² 21 419,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wicherkiewicza

Kraków,małopolskie

990 000 zł92 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Prezentuję 4-pokojowe przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 92m2 - pow. całkowita, 71,5m2 - pow użytkowa, położone na 3. piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Wicherkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

622 426 zł61 m² 10 187 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Deweloper atal, apartamenty sky+ przy Pętli Słonecznej. Piękne, komfortowe, prestiżowe i nowoczesne mieszkanie w wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł39 m² 6 905,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 4/10. Dwustronne. Bardzo słoneczne. Środkowa klatka. Dwa mieszkania na piętrze. Dwa pokoje. Oddzielna kuchnia z oknem. Łazienka z W. C. Przedpokój. Balkon. Piwnica. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadmowa

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł54 m² 13 800,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowanego w malowniczym Gdańsku, na Oruni Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

1 830 000 zł312 m² 5 865,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kup, zamieszkaj, zarabiaj, ciesz się życiem. Turystyczna, urokliwa miejscowość jaką jest Karpacz ciągle ściąga turystów chcących odpocząć i poczuć klimat gór. Gdyby tak mieć solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

1 150 000 zł96 m² 12 025,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

NA sprzedaż: bliźniak z garażem w bryle budynku na pięknie zagospodarowanej działce 544 m2- do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kiełczowie przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł61 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą. Całkowita powierzchnia wynosi 61,4 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 13-piętrowym budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 550 000 zł185 m² 13 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom o powierzchni 185,37 w zabudowie szeregowej w Gdyni Redłowo. Termin realizacji inwestycji I kwartał 2025 roku. Inwestycja Kombatantów 18 to osiedle domów jednorodzinnych położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

836 325 zł47 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

699 000 zł105 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

2 790 000 zł118 m² 23 644,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, ekskluzywny apartament w doskonałej lokalizacji na Krakowskich Dębnikach. Lokal - Cztero-pokojowe, dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni 118 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu. Dom usytuowany na dużej działce ok 300 m2. Od frontu wejście oraz podjazd z kostki brukowej do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł40 m² 10 593 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 1-pokojowe mieszkanie przy placu Kromera. Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo punktów handlowych i usługowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Księginice,dolnośląskie

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Przestronny i nowoczesny dom z dala od miejskiego zgiełku. Położony zaledwie 15 km od Wrocławia, w spokojnej okolicy nieopodal Odry i otoczony lasem oraz łąkami. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

729 000 zł42 m² 17 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sopot dolny - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza tylko 5 minut spacerem. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - oddzielna, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

250 000 zł85 m² 2 928,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85,36 mkw, położone w samym sercu Radlina, przy ulicy Korfantego. To idealna propozycja dla przedsiębiorcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych * Wysoki standard materiałów. Promocja! bonus 2 pakiety promocyjne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepołomice,małopolskie

941 750 zł119 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:72

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkań w budynku wielorodzinnym znajdujących się w miejscowości Niepołomice. Lokalizacja: niepołomice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Trakt Królewski

Borzęcin Duży,mazowieckie

795 000 zł1 589 m² 500,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlane położona w Borzęcinie Dużym w jednym z ładniejszych miejsc gminy z widokiem na las. Powierzchnia 1589mkw wymiary 27x57, wjazd od wschodu, dojazd.