dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

260 000 zł52 m² 4 961,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie o powierzchni 52,40m2 znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 509 140 zł212 m² 25 936,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowe Mieszkanie z Loggią w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

729 000 zł107 m² 6 813,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży są luksusowe i nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 107 m2 + dwa miejsca postojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 (w kw wpisane jest 49,50 m2 razem z piwnicą 1,50 m2), zlokalizowane na Mokotowie (służew) w bliskiej odległości od Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

794 022 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Górna Wieś,małopolskie

1 480 000 zł271 m² 5 461,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Magicvision offeruje do sprzedaży 3 kondygnacyjny Dom na wzniesieniu w Górnej Wsi. Nieruchomość leży na cichym terenie o wymiarach regularnego prostokąta 65x20, a dodatkowo dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

632 044 zł42 m² 15 138,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wspaniała inwestycja która idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska. Inwestycja idealnie łączy atuty dwóch dzielnic: moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

494 067 zł67 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Krakowska, reprezentującego nowoczesną inwestycję, zlokalizowanego tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka

Ruda Śląska,śląskie

265 000 zł49 m² 5 447,07 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bykowina Lokalizacja: ul. Franciszka Wilka 10 Powierzchnia: 48,65 m2 Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 48,65 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł40 m² 19 954,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojego biznesu? Mamy coś, co Cię zainteresuje! Przedstawiamy lokal usługowy po dawnym salonie kosmetycznym, ukryty w urokliwej, cichej okolicy. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

1 990 000 zł158 m² 11 930,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Unikalny dom z lasem w salonie - Józefów! Willa B. Budynek oddany do użytkowania. Bardzo rozkładowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej na pięknej leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lazurowa

Konarzewo,wielkopolskie

319 000 zł928 m² 343,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Konarzewie, położona przy urokliwej ulicy Lazurowej. Numer ewidencyjny działki to 80/4. Ta wyjątkowa nieruchomość otoczona jest tylko nowymi domami, tworząc atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gnojno

Gnojno,mazowieckie

599 000 zł220 m² 2 728,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Prawdziwy cieśla stawiał ten dom w roku 1994: wybrane drzewa ścięto, dostarczono do tartaku, obrobiono, pocięto, wysuszono, dostarczono na plac budowy. Powstał dom - wygodny, przestronny, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

580 000 zł1 267 m² 457,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie sprzedaży działka o powierzchni 1267 m2 położona w Opolu Śródmieściu. Teren płaski, suchy, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki bezposrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł73 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane na ulicy Siennej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne, w klimatycznej lokalizacji na Saskiej Kępie - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m znajdujące się na wysokim parterze 2 piętrowej kamienicy, rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł106 m² 13 679,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Całoroczny obiekt turystyczny! Gdynia to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadbałtyckich tętniąca życiem przez cały rok. W sezonie letnim staje się rajem dla miłośników słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł53 m² 9 089,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sopot,pomorskie

2 990 000 zł105 m² 28 378,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

350m do morza | 4 pokoje | Duży balkon | Miejsce w hali garażowej Lokalizacja: inwestycja znajduje się jedyne 5 minut od plaży i 900m od najpopularniejszej ulicy w Sopocie - Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

264 316 zł31 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 1 pokojowe mieszkanie 31,28 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 15a Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

441 000 zł34 m² 12 797 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Za0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Wólka-Wojciechówek,mazowieckie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Dom wolnostojący całoroczny z wyjątkowym ogrodem. Do sprzedaży: dom wolnostojący, całoroczny oddany do użytkowania w 2010 r. wybudowany w konstrukcji szkieletowej drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się bardzo blisko centrum miejscowości. Teren jest całkowicie płaski z widokiem na góry. Media: prąd, gaz, kanalizacja. Dobre miejsce na lokalizację domu dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

680 000 zł75 m² 9 035,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,26 m2, doskonale położone w pobliżu centrum Kielc przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stary Pożóg

Stary Pożóg,lubelskie

199 001 zł10 957 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka budowalno-rolna 1,1 ha w Starym Pożogu, z dużą częścią budowlaną (ok. 47 arów) i ustalonymi warunkami zabudowy (rm), pod przestronny dom z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 569 000 zł54 m² 28 841,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3. piętrze 5. piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 54,4 m2 jest umeblowane, odświeżone, odmalowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 162 690 zł94 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zakup bez prowizji oraz opłaty pcc! Oszczędność ponad 30 000 zł. Wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zamieszkaj na Piątkowie i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

711 718 zł40 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na 27 piętrze w samym Centrum Katowic! Idealne mieszkanie dla Inwestora pod wynajem! lokalizacja: galeria Katowicka - 5 min pieszo Wyjazd na Autostradę - 10 min samochodem Lotnisko - 35 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** Rezerwacja do 07.06.2024r *** NA SPRZEDAŻ 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Grabskiego w Gorzowie Wlkp. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Najświętszej Marii Panny

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł40 m² 11 138,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w samym centrum Legnicy! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny układ pomieszczeń - taras 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

370 900 zł28 m² 13 246,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Mam przyjemność zaproponować mieszkanie inwestycyjne typu duplex. Cena za 2 kawalerki 741 708 pln mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 543,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze w bloku obok umk. Ładny układ mieszkania, przestronna, jasna kuchnia, ustawny przedpokój, jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Wołów,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 418 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokoje w willi miejskiej Opis lokalizacji: wołów ulica Żeromskiego Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe, w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

949 000 zł127 m² 7 477,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zaścianki Zapraszam Państwa na prezentację urokliwego domu w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji - w Zaściankach. Jest to dwupiętrowy dom szeregowy z ogródkiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

375 000 zł44 m² 8 526,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam serdecznie atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na parterze nowego budynku W łabędach. Mieszkanie jest słoneczne, bardzo ciepłe, z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Funkcjonalne mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł2 087 m² 670,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: do sprzedaży zabudowana działka o powierzchni 2.087 m2 położona po wschodniej stronie ulicy Puławskiej przy ulicy Kuropatwy, tuż przy granicy z warszawską dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie,mazowieckie

1 200 000 zł201 m² 5 964,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o funkcjonalnym układzie w zabudowie bliźniaczej z ogromną piwnicą użytkową w Kątach Węgierskich na zamkniętym osiedlu. - jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Opole,opolskie

429 000 zł48 m² 8 891,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane i funkcjonalne dwa pokoje na 48,25 m2 I Jasne i słoneczne I Kuchnia w zabudowie I Świetna lokalizacja I Blisko śródmieścia I Meble i wyposażenie do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij