dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

285 000 zł16 m² 17 484,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po remoncie znajdująca się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

780 000 zł113 m² 6 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Inwestycja przy drodze gminnej, możliwy zakup przez obcokrajowców. Przedstawiamy Państwu nowoczesną inwestycję osiedla domów w zabudowie bliźniaczej w Krzyżowicach, za Tyńcem Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł42 m² 11 350,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 42,2 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

398 000 zł42 m² 9 458,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

367 000 zł34 m² 10 762,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w II etapie przy ul. Bałtyckiej na O siedlu Przyszłość w Budynku 3b. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Sprzedam mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem! Lokal składa się z salonu, sypialni z garderobą , drugiej sypialni z małym balkonikiem, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

850 000 zł33 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania stylowo wykończone mieszkanie, znajdujące sie w reprezentacyjnej dzielnicy Krakowa. Starym Mieście, przy Placu na Groblach: -1 min do Wisły -2 min (400m) do Wawelu -6 min (800m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

698 000 zł58 m² 12 103 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W naszym biurze. Tylko klient gotówkowy!. Lux oferta okazja!. Cena mieszkania 698000 zł miejsce garażowe 30000 zł całość 728000 zł do niewielkiej negocjacji. Biuro ładna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

485 000 zł67 m² 7 207,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,29m2 położone na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Rydzewo. Nieruchomość oddana do użytku! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

850 000 zł156 m² 5 444,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom bliźniak 8! oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

669 000 zł116 m² 5 767,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wysoki standard! podłogówka, kanalizacja, osiedle zamknięte Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 2,20 mkw - kotłownia 3,1 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Sprzedam domek z działką nad morzem w miejscowości wrzosowo. WC z łazienką oraz 2 pomieszczenia. Można przerobić na mieszkalny. Działka 1267 m2. Woda, prąd i 4x szambo Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

359 000 zł1 137 m² 315,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam domek angielski 42 m2 (3,5x12 m) z działką budowlaną o powierzchni 1137 m2 nad morzem w miejscowości wrzosowo. Pełne uzbrojenie / woda, prąd i szambo ekologiczne. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 205 200 zł60 m² 19 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam piękne mieszkanie na wrocławskich Karłowicach. Jest to kameralna inwestycja , która będzie obejmowała nowopowstający trzypiętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Głębocko

Głębocko,wielkopolskie

470 000 zł23 496 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod lasem - 2,3 ha głębocko, murowana goślina, wz, główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka siedliskowa. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bydgoska

Szczecin,zachodniopomorskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:45 m²

Mamy do zaoferowania przepiękny domek całoroczny położony na przystani Pomorzany ul.Bydgoska. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pięknym otoczeniu przyrody. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pilchowice,śląskie

1 239 000 zł139 m² 8 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny Dom typu stodoła , parterowy, wolnostojący. Zaciszna i zielona okolicy, w pobliżu las. Budynek murowany z 2022 roku z dwuspadowym dachem pokrytym płaską dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

487 000 zł41 m² 11 995,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu przytulnej i przestronnej kawalerki z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą o powierzchni użytkowej 40,60m2. Możliwość przerobienia na dwa pokoje 21,6m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

701 349 zł64 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,98m2, położone na 4-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 390 000 zł120 m² 11 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Opolu dz. Chmielowice. Nieruchomość wybudowaną w 2018 roku stanowi dom o pow. ok.105 m2 oraz działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 599 900 zł220 m² 7 272,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

U nas płacisz 1 prowizje reprezentujemy właściciela - wynagrodzenie płaci sprzedający oferujemy państwu dom położony W podkrakowskiej miejscowosci węgrzce Z dobrym dojazdem ,lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Większyce

Większyce,opolskie

550 000 zł101 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oraz podatku pcc! Na sprzedaż oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej na nowopowstałym Osiedlu Pogodnym w Większycach, zaledwie kilka kilometrów od Kędzierzyna-Koźla. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

559 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowic. Usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2023 r wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż! Biuro Makler poleca serdecznie ofertę mieszkania przygotowanego do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość jest położona w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

597 800 zł69 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

249 000 zł59 m² 4 241,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na trzecim piętrze w miejscowości Brzeg. Mieszkanie o łącznej powierzchni 58,70m2, w skład którego wchodzi salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 495 000 zł277 m² 5 397,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego i podpiwniczonego, położonego w spokojnej i cichej części miejscowości Niemcz. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Środkowa

Białka Tatrzańska,małopolskie

18 000 000 zł1 794 m² 10 033,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Hotel trzygwiazdkowy w samym centrum Białki Tatrzańskiej przy głównej ulicy, wybudowany koniec 2014r. 30pokoi, może pomieścić 80 osób, restauracja, kuchnia, recepcja, winda, sala rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 020 zł47 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł90 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakupu jednego z ostatnich mieszkań jakie zostały w gotowej inwestycji przy Powstańców Śląskich Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł71 m² 10 519,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Mieszkanie wykończone pod klucz, ze sprzętem agd. U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

379 000 zł39 m² 9 768,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez pośredników! lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Arki Bożka w Bytomiu. Położone jest z bliskim dostępem do: - rezerwat Żabie Doły - 400m - transport publiczny (tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie dwupoziomowe, 5-pokojowe o powierzchni 100,10 m2. Położone na 3 piętrze zabudowy wielorodzinnej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rokietnica,wielkopolskie

710 000 zł85 m² 8 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja! Nadzwyczajny dom z dużym, zadbanym ogródkiem! Przedstawiam Państwu nieprzeciętną ofertę pięknie urządzonego domu, w którym można poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Łódź,łódzkie

625 000 zł63 m² 9 945,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 %prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,84m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Kozanów. Usytuowane jest na piętrze 2/10p., ocieplonego bloku z 1988 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

171 000 zł1 451 m² 117,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler nieruchomości poleca pastwu działkę budowlaną W murowańcu Do sprzedania działka w Murowańcu o powierzchni 1498m.Dziłka posiada przyłącze wody, prądu i gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom piętrowy z osobnym wejściem na 1 piętro 1 Piętro( pokój, kuchnia. łazienka z wc) parter (pokój, kuchnia. lazienka , osobno wc) wjazd od ulicy asfaltowej miejskiej. działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 398 zł33 m² 16 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł84 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży duże 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Jana III Sobieskiego.