dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 216 ogłoszeń

224 400 zł1 020 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż mały, wolnostojący dom wybudowany w technologii kanadyjskiej, posadowiony na działce o powierzchni 569 m. Budynek został wykonany i wykończony z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 557 000 zł58,12 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

944 947 zł2 195 m² 430,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową Działka z 3 stron ogrodzona 55-200 Stanowice ul. Parkowa mpzp uchwała Rady Gminy Oława nr XI/59/2019.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł268,50 m² 1 486,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do remontu na Górnym Sobięcinie w Wałbrzychu. Nieruchomość Mieszkanie znajduję się w małej dwupiętrowej kamienicy na wysokim parterze. Kamienica jest zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 164 zł41,84 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł65 m² 4 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niewielki dom ok 65 m z ogródkiem o powierzchni ok 600 m Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 321 m² 75,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Stradom, powierzchni 1321 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł97,70 m² 7 113,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy? W Teresinie powstaje kameralna inwestycja - cztery nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zrealizowany w 2025 roku według projektu "dom przy Wiosennej 21", położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,86 m² 10 880,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora - 3 pokoje po remoncie, gotowe od zaraz. Zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Lublina - Kalinowszczyzna, przy ulicy Dembowskiego 10. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł490 m² 248,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 2888/8, 2888/9 oraz 2888/10 o łącznej powierzchni 490 m . Działki gruntu są zapisane w księdze wieczystej numer.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House- taka oferta! Biuro nieruchomości platinum house oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy na Osiedlu Nadodrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 574 m²

Oferuję do sprzedaży pałac położony na działce o powierzchni 3,5574 ha w Kębłowicach, powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Nieruchomość znajduje się w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł40 m² 16 025,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W ofercie więcej mieszkań od 2 do 4 pokoi! Mieszkanie na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł353 m² 1 841,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowo-usługowy w centrum Międzylesia. Na powierzchnię ponad 350 mkw składają się 3 oddzielne lokale, każdy z osobnym wejściem. Można połączyć w jedną całość lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ogrodniki

Ogrodniki,warmińsko-mazurskie

350 000 zł9 645 m² 36,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy niezwykle urokliwą działkę pod zabudowę mieszkaniową rezydencjonalną, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka niezabudowana, o powierzchni 9645 m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł59,47 m² 28 569,03 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tarasy Bałtyku - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i klimatyzacją, 15 minut od plaży pieszo. Jeśli szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł527 m² 8 538,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Budynek położony jest w Warszawie na Targówku, osiedle mieszkaniowe Zacisze. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wolnostojąca. Wśród zabudowy znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł2 269,07 m² 7 492,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:861 m²

3- gwiazdkowy Hotel Blick w Gdyni Śródmieście, ul. Jana z Kolna Prezentowany obiekt to skategoryzowany hotel 3 - gwiazdkowy o charakterze zarówno wypoczynkowym jak i biznesowo.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,82 m² 9 010,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Chabry w Opolu zlokalizowane na IV piętrze o pow. 59,82 m2. Mieszkanie składa się z: - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 44,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 495 m² 197,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1465 m2, położona w Kończewicach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł52,40 m² 7 786,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość z osobną kuchnią, balkonem oraz mediami.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł680 m² 5 279,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

~~na sprzedaż oferujemy przestronny pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Katowic (300m od zjazdu A4). ~Budynek o powierzchni ok. 680 m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł38,10 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania przytulne mieszkanie W jaroszowcu. Mieszkanie ma 38,10 m2 powierzchni i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dziwnówek,zachodniopomorskie

2 299 000 zł234,19 m² 9 816,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący w Dziwnówku położony przy ul. Zdrojowej, na działce o powierzchni 669 m2, z dostępem do linii brzegowej Zalewu Kamieńskiego. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 260 zł72,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy, przestronny i jasny apartament, z 2 balkonami i pięknym widokiem na całą okolicę, w doskonałej lokalizacji, to spełnienie Państwa marzeń o komforcie życia,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł156 m² 5 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Jeśli szukasz domu, który ma więcej przestrzeni niż przeciętny weekendowy grill i jednocześnie nie wymaga remontowej epopei, właśnie go znalazłeś. Prezentujemy zadbany dom jednorodzinny, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54,97 m² 10 642,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,97 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 10,39 m2 na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł23,11 m² 1 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: zm/kl54/2024 Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 515 zł46,66 m² 15 398,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 294 m² 888,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja - jedna z ostatnich z małych działek w tej okolicy! Do sprzedania działka o powierzchni 1294 m2 [wymiary ok.56x23 m] położona w Konstancinie-Jeziornie, rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,05 m² 8 327,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w dgr Nieruchomości Mieszkanie z własnym ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi w cenie i bez prowizji od zakupu a to wszystko blisko granicy Bielskiem-Białą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij