dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 900 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Partyzantów

Bodzentyn,świętokrzyskie

130 000 zł1 178 m² 110,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania urokliwą działkę w atrakcyjnej lokalizacji Bodzentyna, zlokalizowaną przy ulicy Partyzantów. Ta malownicza parcela o powierzchni 0,1192 hektara to doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Płoty,zachodniopomorskie

1 000 000 zł300 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 878 m²

Marzenie o własnym domu może stać się rzeczywistością. Oferujemy państwu na sprzedaż piękny dom z tarasem o pow. 220 m2 z pięknym ogrodem usadowiony na działce 13878 m2, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Święta Katarzyna,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 604,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Serdecznie polecam kolejny etap kameralnej, pożądanej inwestycji w bliskiej odległości od Wrocławia. Dostępnych jedynie 7 domów. Pez prowizji I pcc. Lokalizacja: święta Katarzyna Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezinka Średzka

Brzezinka Średzka,dolnośląskie

549 900 zł75 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w pięknej miejscowości Brzezinka Średzka. 20 km od centrum Wrocławia Metraż domu: ok. 70 m2 powierzchni użytkowej, 100 m2 po podłodze Parter : 50 m2, poddasze : 50 m2 po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rydzewo

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

162 000 zł1 331 m² 121,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Rydzewo gm. Miłki w okolicy jeziora Niegocin (boczne) Szlak wielkich Jezior Mazurskich Powierzc hnia działki: 1331m2: kształt działki: prostokat; wymiary działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

751 725 zł52 m² 14 428,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Słoneczne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Michałów-Grabina

Michałów-Grabina,mazowieckie

1 117 900 zł1 597 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż śliczna działka budowlana o powierzchni prawie 1600m2 znajdująca się w Michałowie-Grabinie, na granicy z Białołęką. Działka ogrodzona, zagospodarowana z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

169 000 zł935 m² 180,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty! Na sprzedaż d ziałka budowlana o powierzchni 935 mkw , położonej w Ćwiklicach przy ul. Sikorskiego w pobliżu Stawu Wędkarskiego "foltyniok". Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

198 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponujemy do zakupu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, w.c, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,6m2. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł40 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej na Poznańskich Zawadach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł42 m² 14 905,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,20 m , 2 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, mokotów, ul. Soczi. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

668 515 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 70,37 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 21,17 m2. Cena 2300/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

822 130 zł73 m² 11 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam , słoneczne, w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Maślice, ul Kozia. Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m. Idealne dla poszukujących domu w mieście, a jednocześnie pragnących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Walidrogi

Walidrogi,opolskie

738 000 zł110 m² 6 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piasta Kołodzieja

Lewin Brzeski,opolskie

685 000 zł76 m² 9 038,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

! gotowy dom pod klucz W zabudowie bliźniczej w Lewinie Brzeskim! Marzysz o domu, ale nie musi być wielki ? Chcesz się wprowadzić od zaraz i nie martwić się o wykończenie ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

769 000 zł132 m² 5 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość Oferuje na sprzedaż dom 132m2 5-pokojowy w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji w Wojnowicach. Koniec budowy IV kwartał 2024r parter To doskonale zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł39 m² 17 872,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała inwestycja W szklarskiej porębie - największym kurorcie karkonoszy Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny tj. apartament hotelowy. Apartament mieści się w "hotelu Bergo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 805,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro ids Home Nieruchomości oferuje wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji na zielonym osiedlu Czuby. Na powierzchnię użytkową 48,03 m2 składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nad Rudzianką

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł53 m² 11 748,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, ale z wygodnym dostępem do sklepów i komunikacji miejskiej? Nasza nieruchomość, komfortowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy 3 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą Mieszkanie bardzo przestronne i jasne. Wystawa okien w kierunku północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł123 m² 7 736,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na widokowej działce miedzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szypliszki

Szypliszki,podlaskie

130 000 zł679 m² 191,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 679 m2, położoną w malowniczej miejscowości Szypliszki, w gminie Szypliszki. Bezpośrednio przy działce znajduje się sieć kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

319 000 zł61 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne przytulne mieszkanie położone na pierwszym piętrze małego bloku mieszkalnego w Dąbrowie. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* tylko u nas * Do sprzedania mieszkanie o pow. 39,80 m2, zlokalizowane w odległości 1 km od Rynku Starego Miasta. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

551 877 zł27 m² 20 126,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł97 m² 7 452,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Mieszkanie położone na II piętrze, składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek i 2 balkonów do mieszkania przypisany jest oggródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 585 000 zł211 m² 7 504,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:501 m²

Wielofunkcyjny, przestronny dom, który wykorzystywany był na działalność edukacyjną - centrum Montessori. Na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni ok.211 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł44 m² 8 924,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 43,7 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze 4 - piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 290 000 zł166 m² 7 752,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witaj w wyjątkowym domu premium w Kurowicach, który z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten piękny dom o powierzchni zabudowy 166,4 metrów kwadratowych to kwintesencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kolnica

Kolnica,opolskie

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Kolnica, gm. Grodków. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 866,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 36,54 m . W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Dom!ciele Przytulny dom położonym w malowniczym miejscu ze ścianą lasu, z możliwością szybkiego i sprawnego dojazdu do drogi Bydgoszcz-Inowrocław. Makler Nieruchomości poleca dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

1 399 000 zł145 m² 9 625,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ładny i zadbany 5 pokojowy, wolnostojący z garażem dom. Dom o pow. użytkowej 145,35 m2 posadowiony na działce o powierzchni 889 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Czyżew-Sutki

Czyżew-Sutki,podlaskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu siedlisko położone 2,5 km od Czyżewa, 70 km od Białegostoku, 20 km od Ciechanowca i Wysokiego Mazowieckiego. Na powierzchni około 6500 m2 znajdują się 4 budynki murowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

730 000 zł73 m² 9 957,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Witajcie w wyjątkowym miejscu, które odmieni Wasze życie. Przedstawiam Wam ofertę zakupu apartamentu, który stanie się nie tylko Waszym domem, ale prawdziwą oazą spokoju i komfortu. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałecka

Piła,wielkopolskie

799 000 zł153 m² 5 213,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

DO sprzedaży przestronny dom W zabudowie bliźniaczej, dwa segmenty cena segmentu 799 000zł Dom położony w spokojnej okolicy, wśród zieleni, blisko Zalewu Koszyckiego, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wólka Smolana

Wólka Smolana,mazowieckie

150 000 zł7 100 m² 21,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka dla koneserów natury i kontestatorów cywilizacyjnego chaosu. Tu słowa cisza, spokój nabierają właściwego i prawdziwego znaczenia. To miejsce, w którym kolory czterech pór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 795,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,20 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na Grabiszynie na ulicy Kruczej Mieszkanie składa się z: - salonu - około 21 m2 - sypialni - około 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości 3parts Partner Home , ma przyjemność przedstawić Państwu działkę o pow. 3000 m2 w miejscowości Papowo Toruńskie przy ul. Brzozowej Działka z przeznaczeniem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij