dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Runów

Runów,mazowieckie

3 150 000 zł354 m² 8 898,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Na sprzedaż: dwurodzinny wyjątkowy dom w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, w podwarszawskim Runowie, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

455 520 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wykończone, funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Rejtana w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 64 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, ul. Sportowa w dzielnicy Wrzosowiak , Częstochowa. Parter, 59m , balkon, po remoncie 4 lata temu z wymianą wszystkich instalacji, gipsówek na ścianie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Morąska

Orneta,warmińsko-mazurskie

352 000 zł16 025 m² 21,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 16025,33 m położoną w miejscowości Orneta. Działka posiada dostęp i znajduje się przy ulicy Morąskiej (528).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

524 999 zł48 m² 10 914,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje / parking / 2020r. / piękne! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Kiełczowie. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Rok budowy: 2020 Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł61 m² 9 698,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 60,73 m2. W bloku znajduje się 7 mieszkań. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żonkilowa

Urzut,mazowieckie

485 000 zł1 293 m² 375,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1293 m2 ( nr 7/7 ) położoną w miejscowości Urzut przy ul. Chabrowej / Żonkilowej. Działka jest kwadratowa i ma wymiary 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 995 zł142 m² 7 053,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny.!. Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łysogórska

Dębica,podkarpackie

299 000 zł46 m² 6 486 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż M2 46,1m2 w Dębicy ul. Łysogórska Szukasz przestronnego M2 w samym Centrum Miasta? ale jednocześnie w cichej i spokojnej lokalizacji? Lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

2 550 000 zł34 800 m² 73,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel Lokalizacja Nieporęt Legionowo Józefów Powierzchnia areału 2,5 ha podzielone na mniejsze działki Na terenie znajduje się stare siedlisko dom i stodoła teren graniczy z Kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Suwałki

Suwałki,podlaskie

348 000 zł85 m² 4 084,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne i ciepłe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85,21 m2. Nieruchomość mieści się w Suwałkach przy ulicy A. Wierusza- kowalskiego 23b. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Koło,wielkopolskie

255 000 zł49 m² 5 216,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie o pow.48,88m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego w Kole. Składa się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kętrzyńska

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszam do obejrzenia domu w atrakcyjnej lokalizacji Bartoszyc! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni mieszkania 83 m2 oraz dodatkowej powierzchni handlowej o powierzchni 177 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 000 zł61 m² 8 494,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na pograniczu osiedla Błonie. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Good Life Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 + 30 m2 garaż dwu stanowiskowy , który może stać się wymarzonym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł49 m² 12 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja, cisza/park południowy/dębowa Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Barcice

Barcice,małopolskie

99 000 zł4 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rolna w miejscowości Barcice/ Wola Krogulecka gm. Stary Sącz , pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

670 000 zł113 m² 5 929,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi położonego w cichej dzielnicy Brzegu. Budynki posadowione są na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

505 000 zł36 m² 13 969,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, wykończone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na Warszewie. Lokal o dwupokojowy o powierzchni 36,15 m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł47 m² 5 646,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż! Mieszkanie! Rewelacyjna lokalizacja! Centrum! Koszalin! Propozycja do osób, które chcą stworzyć swoje mieszkanie od podstaw. Własnościowe, dwupokojowe i dwustronne o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

486 991 zł33 m² 14 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończony apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest niespełna 34 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na pierwszym piętrze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

147 000 zł37 m² 3 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży ciepłe i bardzo słoneczne 1-pokojowe mieszkanie W Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto. -przedpokój -pokój -łazienka -kuchnia z oknem Łazienka po remoncie. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

880 000 zł420 m² 2 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Pomiędzy Stargardem, a Szczecinem 32 km od Szczecina w kameralnej, zielonej lokalizacji w sąsiedztwie lasu nowy dom wolno stojący, może być dwurodzinny, pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

419 000 zł94 m² 4 467,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Nieruchomość dostępna od ręki Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 93,79 m2 każdy na działce o pow. ok. 104 m2 dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Ostróda,warmińsko-mazurskie

329 000 zł33 m² 9 924,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wybierasz swoje pierwsze mieszkanie? Nasza propozycja idealnie sprawdzi się dla pary bądź singla. Lokalizacja: mieszkanie położone w spokojnej okolicy przy ulicy Piastowskiej w Ostródzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło

Nakło,opolskie

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Palędzie

Palędzie,wielkopolskie

999 000 zł171 m² 5 843,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Palędziu - promocja do 30.09.2023 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, lokal o powierzchni 170,96 m2, zabudowa w budynku wolnostojącym, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 43 M2 trzy pokoje trzecie piętro winda szwederowo ul. Ludwika solskiego W skład mieszkanie składa wchodzą: 1) P. 9 m2 2) P. 10 m2 3) P. 13 m2 (przechodni) 4).kuchnia 5 m2 5).przedpokoju. 2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

1 190 000 zł2 107 m² 564,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego z dnia 28 marca 2018 r. nieruchomość położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

380 000 zł43 m² 8 792,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania typu M-3, o powierzchni 43,22 m2, położonego w dzielnicy Bałuty w Łodzi-Os. Doły Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowików

Studzienice,śląskie

608 250 zł81 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 81,1 m2, położony w Studzienicach przy ul. Słowików na działce o pow. ok. 550 m2. Wybudowany w 2024 roku, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł54 m² 16 187,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie, położone w otulinie zieleni na Targówku/ Zaciszu. Usytuowane na parterze, w 4-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Róża Wiatrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Witoszyn

Stary Witoszyn,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 248 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Stary Witoszyn gm. Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 1248m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Opoczno,łódzkie

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie po generalnym remoncie na parterze z garażem i ogródkiem rod *** Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

350 000 zł77 m² 4 551,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w dzielnicy Chmielowice w Opolu. Zlokalizowane na I piętrze o pow. 76,90 m2, które składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

442 110 zł41 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Deweloper atal, apartamenty sky+ przy Pętli Słonecznej. Piękne, komfortowe, prestiżowe i nowoczesne mieszkanie w wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Mickiewicza w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość uczelni oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,lubelskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Domek letniskowy nad jeziorem Krasne na działce o pow ok 600m2 Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Działka zagospodarowana z licznymi nasadzeniami. Domek jest wybudowany w 2005r. Parter;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

559 900 zł56 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.