dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 917 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzyżanowice

Krzyżanowice,dolnośląskie

337 500 zł750 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: ZAREZERWOWANA Działka budowlana (studium, bezproblemowe WZ) i uzbrojona (media w drodze) o powierzchni 750 m2, w miejscowości Krzyżanowice na północy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Suraż,podlaskie

298 000 zł94 m² 3 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 760 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod. 41) o łącznej powierzchni 2760 m2, położoną w miejscowości Suraż, woj. podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

191 040 zł1 194 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej. Działka o powierzchni 1194m2 znajduje się w miejscowości Czarne Błoto, posiada kształt kwadratu. Przybliżone wymiary 33x33. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł29 m² 21 570,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania w Śródmieściu przy ulicy Elektoralnej 19b: powierzchnia: 29,16 m Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

520 000 zł60 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. 59,50 m2, zlokalizowane na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, pokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cegielniana

Rumia,pomorskie

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywny szeregowiec położony przy ulicy Cegielnianej w Rumii. To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wysoki standard życia oraz spokój. Główne zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Pruchna,śląskie

3 200 000 zł456 m² 7 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:23 340 m²

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Pruchna przy ul. Katowickiej z przeznaczeniem wg mpzp jako tereny zabudowy m.in. usługowej. Usytuowanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do zamieszkania podłogówka l kanalizacja l bez skosów wysoki standard wykończenia! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow 138,92 mkw + poddasze około 30 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giżyce

Giżyce,wielkopolskie

595 000 zł223 m² 2 668,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym Akacyjki 17, nieopodal Grabowa nad Prosną. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

660 000 zł137 m² 4 821,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

III etap inwestycji W gogolinie! domy W zabudowie szeregowej na "osiedlu dębowym"! Inwestycja deweloperska "osiedle Dębowe" składać się będzie z dwudziestu segmentów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - os. NA wzgórzach N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m2 , położone na Osiedlu Na Wzgórzach. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł137 m² 21 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą gratkę dla ludzi ceniących sobie luksus, historyczny rys nieruchomości oraz wyjątkową lokalizacje! Zapraszam Cię do tej urokliwej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

590 000 zł38 m² 15 733,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Promo Estates przedstawia mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji przy ulicy Bajecznej mieszczącej się w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: osiedle przy ulicy Bajecznej zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

512 000 zł37 m² 13 815 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie wykończone W podstawowym zakresie! drzwi otwarte 17-18.05 w g. 9-18 w piątek oraz 9-14 w sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

589 000 zł51 m² 11 472,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Tylko w naszym biurze apartament trzypokojowy z ogródkiem na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie skład się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wielkiego potencjału! 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze - Idealna płaszczyzna do Twojej wizji przy ulicy Bacha. Choć wymaga pewnych odświeżeń, to kryje w sobie niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

390 000 zł60 m² 6 467,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej. Na powierzchnię 60,30 składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - salon, - 2 sypialnie, - łazienka, - wc, - balkon, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

434 767 zł64 m² 6 749,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W krapkowicach! budowa zakończona! kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł60 m² 13 747,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja 550 zł/m2 cena transakcyjna 795835 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Jako jedyni przedstawiamy najnowszą naszą ofertę, jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem. Dom dla rodziny z dziećmi, która ceni ciszę i spokój, ale także dla inwestorów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w pobliżu toru wyścigów konnych Partynice. Mieszkanie znajduje się na urokliwym, pięknie zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł293 m² 2 235,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na Piaskach , typu szwedka wolnostojący, działka narożna około 400 m2, dom około 300 m2. Dom składa się z: okazja cenowa! 1 piętro 3 pokoje, łazienka1 piętro 3 pokoje, łazienka Parte r: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miejsce

Miejsce,opolskie

79 000 zł6 600 m² 11,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu położoną we wsi Miejsce, w powiecie namysłowskim. Działka o powierzchni 66 arów, w kształcie trójkąta, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

819 900 zł141 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny 4-pokojowy apartament przy ulicy Kaczorowskiego w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Mieszkanie: powierzchnia: 84m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

1 079 903 zł94 m² 11 472,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje we wschodniej części Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

647 000 zł72 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 72mkw na osiedlu tysiąclecia. Mieszkanie na 3 piętrze, posiada 4 pokoje, wc, łazienkę, korytarz, kuchnie, balkon 5.5 mkw oraz komórkę lokatorską. Okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

999 000 zł185 m² 5 409,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferujemy Państwu do zakupu nowo wybudowany dom wolnostojący, znajdujący się w Dobrzeniu Wielkim. Budynek niepodpiwniczony, piętrowy o powierzchni użytkowej z garażem - 184,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł59 m² 14 249,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Nieruchomość mieści się w sercu historycznego i zabytkowego miasta Gdańsk. Zaledwie kilka kroków od wszystkich najważniejszych zabytków i atrakcji. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

739 545 zł52 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

849 000 zł52 m² 16 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji I podatku! Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51.55m zlokalizowane przy ulicy Rydlówka/Kobierzyńskiej na Podgórzu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wola Uhruska,lubelskie

70 000 zł1 002 m² 69,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa miejscowości Wola Uhruska przy ul. Jasnej z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka nr 819 o powierzchni ok. 1002 m2 i wymiarach ok. 21,5m x 48m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"działka budowlana 1200 M2 stronno / blisko bydgoszczy" nowa niższa cena zapraszamy! Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1200 m2. Działka posiadaja plan zagospodarowania , woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

485 000 zł56 m² 8 682,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Centrum na sprzedaż wraz z wyposażeniem w cenie! W naszej ofercie sprzedaży przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny zlokalizowany w Opolu Środmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzysławiec

Borzysławiec,zachodniopomorskie

787 000 zł192 m² 4 098,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Super oferta! Dom o powierzchni 192 m2 w Borzysławcu na sprzedaż. Budynek mieszkalny, jednokondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, dachem stromym dwupołaciowym z lukarną wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

529 000 zł112 m² 4 704,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej w Bolszewie. Termin oddania nieruchomości 30.12.2024! Lokal składa się z: Poziom 0: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

660 000 zł1 465 m² 450,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana pod lasem, zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych podwrocławskich miejscowości - Wilkszynie. Działka posiada prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twierdza

Twierdza,podkarpackie

360 000 zł243 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzykondygnacyjny dom na sprzedaż w Twierdzy , gmina Frysztak (powiat strzyżowski). Dom o powierzchni 243 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

710 000 zł67 m² 10 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania pięknie, wyposażone mieszkanie 66,6 m2 z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Rzeszów, ul. Gromskiego Opis Nieruchomości: - pow. 66,60 m2 + balkon ok 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 1200m2, w pięknej okolicy. 2 zdjęcia.