dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Aleksandra Rembowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł100 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Apartament oferuje nie tylko komfortowe warunki mieszkalne. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Domaradz

Domaradz,opolskie

37 450 zł1 070 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł63 m² 8 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2 zlokalizowane przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł44 m² 7 617,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

***rezerwacja*** Mieszkanie o powierzchni 44,50 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

942 100 zł65 m² 14 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne, 3 - pokojowe, mieszkanie w odnowionej kamienicy o powierzchni 64,56m , które daje niesamowity potencjał aranżacyjny ze względu na unikalny rozkład oraz charakter inwestycji. Spaceruj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł47 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym lub dla rodziny. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dys

Dys,lubelskie

995 000 zł255 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w poszukiwanej lokalizacji, tuż nad rzeką Ciemięgą. Dom oraz oddzielny garaż znajdują się na zadbanej i zadrzewionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotórz Wielki

Kotórz Wielki,opolskie

549 000 zł121 m² 4 540,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, wolnostojący o powierzchni użytkowej 120,90 m2 (w tym garaż i kotłownia), 95,3 m2 +pom. gospodarcze 2,0 m2 + kotłownia 5,6 m2 + garaż: 18 m2 ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Rycerskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 85m2 składają się:- 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

259 000 zł54 m² 4 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 54.20m2 usytuowanego na 1 piętrze w kamienicy w centrum Brzegu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, polecamy na piękne, komfortowe, pachnące nowością mieszkanie w fantastycznej lokalizacji. Wysoki standard. Centrum, przy ul. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu - nowa manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Głogów,dolnośląskie

305 000 zł38 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo odremontowane mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Śródmieście w Głogowie czeka na swojego pierwszego lokatora. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz po kapitalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł76 m² 12 308,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Gdańsk chełm Na sprzedaż słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,29 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł47 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Esperanto 18a. Mieszkanie dobrze doświetlone z bardzo ładnym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sieraków

Sieraków,wielkopolskie

1 290 000 zł1 800 m² 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 978 m²

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Iwiczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

I podatku pcc! dom pod klucz! gotowy do zamieszkania! Do sprzedaży segment środkowy (oddany do użytkowania) wykończony pod klucz, gotowy do wejścia, kuchnia w zabudowie z kompletnym agd Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Grójec,mazowieckie

3 500 000 zł20 701 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 20700m2 mieszcząca się w miejscowości Odrzywołek - 1km od Grójca. W najbliższym czasie droga dojazdowa wewnętrzna zostanie pokryta asfaltem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny-Kolonia,śląskie

829 000 zł170 m² 4 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 160m2 (powierzchnia całkowita ok 170 m2) w stanie deweloperskim, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 402 052 zł71 m² 19 884,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w jednej najpiękniejszych i najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Gdańsk - Oliwa - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,51 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł46 m² 16 739,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,20 m mieszczące się przy ul. Grzegorzewskiej w Warszawie dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na V piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje 47m2, podgórz, szybki dojazd do Centrum Rozkład mieszkania: salon 16,76 m2 Sypialnia 10,26 m2 Przedpokój 6,81m2 Łazienka 4,33m2 Kuchnia 8,84m2 Balkon Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Nowej Hucie, na Os. Spółdzielczym. Mieszkanie położone na słonecznym trzecim piętrze z balkonem. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

925 040 zł75 m² 12 385 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe w zielonej okolicy, z pełną infrastrukturą i dostępem do komunikacji miejskiej. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Układ nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł34 m² 4 608,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka ul. Wrocławska wolna od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie M-2 Wrocławska o pow. 34,5m2 na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 600 zł65 m² 8 286,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 780 000 zł230 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

592 543 zł42 m² 14 141,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe południowe mieszkanie. Największym atutem mieszkania jest wysokość do 4.5 m, z możliwością zrobienia antresoli oraz siłownia dla mieszkańców. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

472 500 zł54 m² 8 795,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zągoty

Zągoty,mazowieckie

390 000 zł131 m² 2 977,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Opis Sprzedam nowy dom według projektu W Renklodach 12 o powierzchni 100m2 + garaż z kotłownią 28 m2 z możliwością zagospodarowania poddasza- podniesiona ścianka kolanowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 495 000 zł156 m² 9 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywny lokal w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do nabycia ekskluzywny lokal zlokalizowany na drugim piętrze historycznej kamienicy, uznawanej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnica

Kórnica,opolskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, położony we wsi Kórnica, powiat krapkowicki. Budynek murowany, po gruntownym remoncie, ocieplony styropianem. Dach spadzisty, kryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dziesiąta na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku z 2018 roku. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

1 192 805 zł93 m² 12 830 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wspaniała inwestycja która idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska. Inwestycja idealnie łączy atuty dwóch dzielnic: moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 900 000 zł238 m² 7 983,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży powierzchni biurowych, z miejscem do parkowania, usytuowanych w samym Centrum miasta Opola, przy ulicy Krakowskiej. Lokale o powierzchni 238 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczów

Karczów,opolskie

210 000 zł178 m² 1 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Mamy do zaprezentowania Państwu dom do generalnego remontu w miejscowości Karczów k/opola. Nieruchomość o pow. ok. 178 m2, posadowiony na działce o pow. 13,07 arów. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

2 790 000 zł114 m² 24 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w pobliżu Parku krajobrazowego? Biuro Nieruchomości aprest przedstawia nieruchomość o powierzchni 114m2 przy ulicy.