dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

620 000 zł128 m² 4 824,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferujemy Państwu do zakupu nowo budowany dom wolnostojący, znajdujący się w Dobrzeniu Wielkim. Budynek obecnie w stanie surowym zamkniętym z trwającą budową według projektu Gwaizdka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

424 941 zł48 m² 8 889,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m2, z ogródkiem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

655 000 zł4 358 m² 150,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba:).śpiewa w swojej piosence Marek Jackowski. A Ty chcesz poczuć tę wolność i wybudować swój dom,w przepięknym miejscu, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł63 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Metro Ursynów | Świeżo po Remoncie | Loggia | Rozkładowe | Zielona Okolica | 63 mkw | Jasne Nietuzinkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,01 m2 położone na warszawskim Ursynowie (ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł65 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk - aniołki atuty: 3 Osobne pokoje Niezależna kuchnia Z miejscem na garaż Pożądana lokalizacja mieszkanie Mieszkanie ze względu na swoją lokalizację, rozważyć można pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnowąska

Opole,opolskie

999 000 zł477 m² 2 094,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do zakupu dom w stanie deweloperskim położony przy ulicy Czarnowąskiej w Opolu. Dom położony jest na działce numer 435/2, obręb 0145 Krzanowice, o pow. 0,0938 ha. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł40 m² 8 391,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Asnyka. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 40,40 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

1 175 000 zł56 m² 20 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gdańsk - Oliwa Park - Doskonale usytuowane, w cichym, spokojnym i monitorowanym osiedlu, na parterze trzypiętrowego budynku z 2011 roku. Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Nietków,lubuskie

850 000 zł248 m² 3 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący z garażem i budynkiem gospodarczym wybudowany w 2002 roku, położony na działce 1 199 m2. Dom znajduje się w miejscowości Nietków, 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępa Okrzewska

Kępa Okrzewska,mazowieckie

2 450 000 zł4 832 m² 507,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu właściciela jest nam niezmiernie miło zaprezentować działkę z pozwoleniem na budowę. Działka 4834m2 o prostokątnym kształcie, uzbrojona, z podjazdem z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

643 500 zł80 m² 8 033 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł51 m² 10 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Centrum miasta. Mieszkanie o pow. 51,2 mkw, położone na I piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leszczewek

Leszczewek,podlaskie

167 000 zł1 454 m² 114,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Leszczewek gmina Suwałki. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1454 m. kw. Położoną w miejscowości Leszczewek w gminie Suwałki. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrylewo

Dobrylewo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł3 050 m² 88,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z bezpośrednim dostępem do jeziora. Działka o powierzchni 3050 m zlokalizowana jest nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Zabrze,śląskie

183 000 zł30 m² 6 161,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Sprzedam M2 w Zabrzu - Komfortowe Mieszkanie Blisko Politechniki Śląskiej Cena: 183 000 zł Powierzchnia: 29,70 m2 Piwnica: 6,45 m2 Lokalizacja: zabrze, centrum , okolice Politechniki Śląskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gulczewo

Gulczewo,wielkopolskie

255 000 zł185 m² 1 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu lokal mieszkaniowy/użytkowy /parter/ mieszczący się w Gulczewie w kamienicy podlegającą pod wspólnotę /3 rodziny/ Bardzo dobra lokalizacja do mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemienna

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł36 m² 8 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam państwu, dużą i przestronną kawalerkę w Podjuchach. - 36 mkw - Balkon - Piwnica - 1 piętro z 2 w budynku bez windy - Miejsce parkingowe pod blokiem - Elewacja odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

330 000 zł48 m² 6 877,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku. Lokal mieści się na trzecim piętrze, wielorodzinnego budynku. Składa się z pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

209 000 zł25 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - Dębowa Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie , położone na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji w wysokim ocieplonym bloku z windą. Blok po termomodernizacji, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł66 m² 12 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Nadwiślańskiej o powierzchni 66,40 m2. Takie mieszkanie jest unikatowe na Targówku. Plan mieszkania: salon 18.50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzózki

Brzózki,zachodniopomorskie

250 000 zł1 736 m² 144,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch działek, sprzedawanych jako całość, zlokalizowanych w Brzózkach w malowniczej lokalizacji- w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobylepole

Poznań,wielkopolskie

1 795 000 zł187 m² 9 598,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 187 m2, poznań, kobylepole Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, jednorodzinnego, parterowego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

534 565 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Loftowy apartament z wysokim sufitem oraz z dużym słonecznym balkonem. Idealny lokal na second home - w sercu Uzdrowiska Warmii. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Uraz,dolnośląskie

840 000 zł226 m² 3 723,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:858 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Urazie. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych chwil. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj harmonię odpoczynku w ekskluzywnym apartamencie przy lesie i pozwól sobie na chwilę relaksu. Twój idealny przystanek na ucieczkę od codzienności, idealne miejsce na regenerację ciała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sofipol

Sofipol,podlaskie

119 000 zł1 943 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę rolno-budowlaną w miejscowości Sofipol, gmina Gródek. To malowniczo położone miejsce w Puszczy Knyszyńskiej, w obszarze Natura 2000. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Polna

Piskórka,mazowieckie

249 999 zł4 200 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Działka Siedliskowa piskórka/zalesie Górne Działka w Piskórce Gmina Prażmów. Powierzchnia 4200m2. Zabudowa - siedliskowa. Działka w kwardacie 68m2 X 62m2 Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Miłomłyn! mieszkanie Z potencjałem, garaż, ogródek Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny zlokalizowany 12 km. od Ostródy w miejscowości Miłomłyn przy ul. Kolejowej 11. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł70 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Serock

Serock,mazowieckie

2 270 000 zł23 000 m² 98,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel blisko trasy Warszawa Serock węzeł Serock, marynino, nowy Dwór Mazowiecki Działka przy drodze asfaltowej z dogodnym podjazdem dla ciężklch samochodów, na usługi, magazyny-działka nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

527 008 zł70 m² 7 560,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,71m2, położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumii. Planowany termin oddania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Jodłowa

Dębki,pomorskie

2 250 000 zł630 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pensjonat Budynek 2 piętrowy/ łącznie 4 poziomy + możliwość adaptacji poddasza o powierzchni całkowitej 630m2. Media: gaz, kanalizacja, woda, prąd, internet. Położony na działce 1500m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

399 000 zł53 m² 7 571,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie w trakcie remontu generalnego. Wymieniona cała instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

970 000 zł105 m² 9 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 105m2, znajdujący się w miejscowości Sędziszów Małopolski! Dom urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Barcice Dolne,małopolskie

80 000 zł4 800 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka w pięknej urokliwej miejscowości Barcice Dolne, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Barcice Dolne to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Parkowa

Dębica,podkarpackie

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do rezerwacji kawalarki w centrum Dębicy. To doskonała propozycja zarówno dla młodych ludzi szukających swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Klembów

Klembów,mazowieckie

225 000 zł990 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel Lokalizacja Klembów koło Wołomina woj mazowieckie Cena 235 000 zł Powierzchnia 990m2 Wymiary szerokość ok 30m kształt prostokąt Media przy działce prąd, gaz kanalizacja- uzgodnienia przyłączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane na osiedlu Projektant. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij