dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

530 000 zł125 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Siedlisko z Potencjałem 6-pokojowy Dom na Dużej Działce w Babicach k. Głubczyc Marzysz o życiu w spokojnym, sielskim otoczeniu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, nowogrodziec. Wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż, wolnostojący dom podpiwniczony, który znajduje się w miejscowości Nowogrodziec, powiat bolesławiecki.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł51,93 m² 7 991,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Ciekawa oferta zarówno dla inwestora, jak i pary, bądź niedużej rodziny. Mieszkanie o powierzchni 51,93m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom z ogrodem- cisza, zieleń i dobra lokalizacja - Rejowiec Fabryczny. Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 60m2, położony na 10 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

858 025 zł4 903 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cieszyn, ul. Barteczka działka inwestycyjna w zielonej części miasta Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4903 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł333 m² 23 723,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Enklawa spokoju w sercu natury - Lusowo To właśnie ten dom, to miejsce, w którym zaczynasz dzień jak i kończysz w stałym kontakcie z naturą, ciszą, harmonią i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu - blisko centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,80 m² 5 225,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 - 48,8 m | 2 pokoje | Raków | ul. Barlickiego | 1 piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 333 m² 195,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Gąsierzyno, w gminie Stepnica, bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Powierzchnia działki wynosi około 3300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 602 zł47,80 m² 9 133,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe Mieszkania 3-Pokojowe we Wrzosowie Blisko Morza! Niektóre zdjęcia w ofercie są wizualizacjami przygotowanymi na podstawie rzeczywistych wymiarów mieszkania. Marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38,30 m² 17 989,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia przy ulicy Wojska Polskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

597 740 zł3 146 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homfi prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną tuż przy Jeziorze Nyskim o powierzchni 31 ar (3146 m ), położona przy ulicy Jeziornej w Nysie w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53,20 m² 4 041,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Oświęcimiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,11 m² 13 510,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesna elegancja i komfort na co dzień - 2 pokoje | 48,11 m | Kowale Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł124,50 m² 7 630,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł40,82 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38 m² 17 868 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , (wg kw 37,54 m2) położone na 8. piętrze w budynku z windą. Układ to dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,10 m² 12 504,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczecin, gumieńce, barbakan, apartament, 2 pokoje, miejsce postojowe, balkon, winda, komórka lokatorska. Tylko u Nas! Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

224 400 zł1 020 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i bujną.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż mały, wolnostojący dom wybudowany w technologii kanadyjskiej, posadowiony na działce o powierzchni 569 m. Budynek został wykonany i wykończony z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 557 000 zł58,12 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

944 947 zł2 195 m² 430,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową Działka z 3 stron ogrodzona 55-200 Stanowice ul. Parkowa mpzp uchwała Rady Gminy Oława nr XI/59/2019.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł268,50 m² 1 486,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do remontu na Górnym Sobięcinie w Wałbrzychu. Nieruchomość Mieszkanie znajduję się w małej dwupiętrowej kamienicy na wysokim parterze. Kamienica jest zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 164 zł41,84 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł65 m² 4 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niewielki dom ok 65 m z ogródkiem o powierzchni ok 600 m Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 321 m² 75,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Stradom, powierzchni 1321 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł97,70 m² 7 113,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy? W Teresinie powstaje kameralna inwestycja - cztery nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zrealizowany w 2025 roku według projektu "dom przy Wiosennej 21", położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,86 m² 10 880,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora - 3 pokoje po remoncie, gotowe od zaraz. Zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Lublina - Kalinowszczyzna, przy ulicy Dembowskiego 10. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł490 m² 248,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 2888/8, 2888/9 oraz 2888/10 o łącznej powierzchni 490 m . Działki gruntu są zapisane w księdze wieczystej numer.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House- taka oferta! Biuro nieruchomości platinum house oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy na Osiedlu Nadodrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 574 m²

Oferuję do sprzedaży pałac położony na działce o powierzchni 3,5574 ha w Kębłowicach, powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Nieruchomość znajduje się w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł40 m² 16 025,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W ofercie więcej mieszkań od 2 do 4 pokoi! Mieszkanie na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł353 m² 1 841,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowo-usługowy w centrum Międzylesia. Na powierzchnię ponad 350 mkw składają się 3 oddzielne lokale, każdy z osobnym wejściem. Można połączyć w jedną całość lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ogrodniki

Ogrodniki,warmińsko-mazurskie

350 000 zł9 645 m² 36,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy niezwykle urokliwą działkę pod zabudowę mieszkaniową rezydencjonalną, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka niezabudowana, o powierzchni 9645 m2, położona jest.