dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 925 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 352 zł45 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

749 000 zł70 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! III pokojowe mieszkanie na poznańskiej Malcie nieopodal jeziora! Poszukujesz nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

359 999 zł46 m² 7 826,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości otako zapraszają do oglądania M3 po remoncie blisko centrum Powierzchnia ok 46m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Okna pcv Na podłogach panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

2 060 000 zł65 m² 31 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

591 864 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

414 690 zł27 m² 15 537,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł61 m² 11 406,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu , ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania premium znajdującego się na jednym z najbardziej porządanych osiedli jakim jest Piernikowe Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Browarna

Choroń,śląskie

225 000 zł2 017 m² 111,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 2000 m2 znajdującą się w urokliwej miejscowości Choroń, w pobliżu zalewu Poraj. Niewątpliwym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jawor

Jawor,dolnośląskie

426 445 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle javoria (II etap, budynek 4) Decydując się na apartament w ścisłym centrum Jawora, w jednej chwili zyskujesz spokój i oszczędzasz cenny czas. Możesz tu rozpocząć ze swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? Sokółką Zielenisz jest odpowiedzią na to pytanie. W zasięgu ręki mamy wszystko, czego trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jawor

Jawor,dolnośląskie

426 445 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle javoria (II etap, budynek 5) Decydując się na apartament w ścisłym centrum Jawora, w jednej chwili zyskujesz spokój i oszczędzasz cenny czas. Możesz tu rozpocząć ze swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

515 402 zł39 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 700 zł62 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

555 000 zł130 m² 4 282,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z garażem w miejscowości Żarowo Działka 1100m2 Dom 129,6 Garaż 18m2 Na sprzedaż dom w miejscowości Żarowo 6 km od Stargardu w spokojnej i cichej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:469 m²

Union House ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Terespol,lubelskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam mam do sprzedania mieszkanie w bloku w miejscowości Terespol. Mieszkanie o powierzchni 58 m kwadratowych składa się z następujących pomieszczeń: - 2 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jawor

Jawor,dolnośląskie

568 642 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 220 M2 glinki bydgoszcz Ofertą sprzedaży jest duży dwurodzinny dom na dzielnicy Glinki Rupienica o powierzchni 220 m2 wybudowany na działce 780 m2. Dom składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wrona

Nowa Wrona,mazowieckie

660 000 zł179 m² 3 679,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, wybudowany w 2019 roku w miejscowości Nowa Wrona, gmina Joniec, powiat płoński. Powierzchnia zabudowy wynosi179,39 mkw, powierzchnia użytkowa wynosi 121,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolanowska

Łubniany,opolskie

220 000 zł2 933 m² 75,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze oferujemy uroczo położoną działkę budowlaną graniczącą z lasem a nawet posiadające las. Uwaga wymagana jest umowa warunkowa prawo pierwokupu posiadają lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

199 555 zł48 m² 4 168,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ten lokal jest zarezerwowany, ale posiadamy jeszcze jeden - ostatni już lokal w tej inwestycji. Złap wyjątkową okazję na zakup 2-pokojowego lokalu z osobną garderobą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzyce,podkarpackie

299 000 zł120 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferta na wyłączność! Okazja cenowa! Dom na sprzedaż z dużą działką w Gorzycach. Lokalizacja zachwyci wszystkich klientów. Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

202 630 zł881 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane 900 M2 / 1182 M2 / 1210 M2 maksymilianowo W pobliżu jagodowa gmina osielsko Ofertą sprzedaży są trzy działki o przybliżonej powierzchni 900 m2 do 1240 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Targoszyn

Targoszyn,dolnośląskie

149 000 zł2 105 m² 70,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2105 m2 położona w miejscowości Targoszyn, gm. Mściwojów. Teren działki z nasadzeniem drzew liściastych, iglaków, krzewów, samosiejek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zwardoń

Zwardoń,śląskie

56 000 zł2 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki rolne w Zwardoniu o łącznej powierzchni 2000m2. Działki częściowo zalesione, znajdują się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł159 m² 8 798,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kwietniki

Kwietniki,dolnośląskie

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w Kwietniach, gmina Paszowice, powiat jaworski, z niezapomnianymi widokami na rozległe pola, łąki i lasy oraz miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czernica,dolnośląskie

900 000 zł142 m² 6 360,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Planujesz zakup domu? Cenisz sobie ciszę, spokój, komfort? Przyjrzyj się uważnie poniższej ofercie być może to właśnie Twój wymarzony dom. Oferowana na sprzedaż nieruchomość to dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wiadrów

Wiadrów,dolnośląskie

179 000 zł58 m² 3 067,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na wysokim parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Wiadrów, gmina Paszowice, na Przedgórzu Sudeckim, nad Nysą Małą. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jawor

Jawor,dolnośląskie

349 000 zł76 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na drugim piętrze i poddaszu kamienicy w samym centrum miasta Jawora. Korzystna lokalizacja, w zasięgu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Gaj,małopolskie

2 890 000 zł193 m² 14 958,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Przedstawiamy Państwu okazałą nieruchomość, znajdującą się w doskonałej lokalizacji -gaj, koło Krakowa. Największe zalety, na które warto zwrócić uwagę, to komfortowa komunikacja, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przecza

Przecza,opolskie

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do zakupu działkę gruntu położoną w miejscowości Przecza w woj. opolskim. Działka o powierzchni około 12 arów ma kształt zbliżony do prostokąta. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

670 350 zł66 m² 10 186,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,81m2 w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł54 m² 10 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

649 900 zł49 m² 13 263,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Galla Anonima na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 49 m2 składają się: - salon 19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Gdynia,pomorskie

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz zadbanego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - widok z balkonu na piękną zieleń, - dwustronna ekspozycja okien (płd-wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jawor

Jawor,dolnośląskie

448 026 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle javoria (II etap, budynek 3) Decydując się na apartament w ścisłym centrum Jawora, w jednej chwili zyskujesz spokój i oszczędzasz cenny czas. Możesz tu rozpocząć ze swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

900 000 zł153 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 153 m , budynek zlokalizowany w Piastowie, w powiecie pruszkowskim. Dom oferuje cztery pokoje, kuchnię, dwa duże balkony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł43 m² 8 069,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 43 M2 I piętro + loggia wzgórze wolności ul.POLNA BYDGOSZCZ TOP LOKALIZACJA - OSIEDLE WZGÓRZE WOLNOŚCI Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 43 m2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

893 000 zł41 m² 21 995,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu mieszkanie 2 - pokojowe w Budynku z cegły z lat 60-tych, w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji miejskiej, samo Centrum. Atuty: ~ Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 998 000 zł620 m² 8 061,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym czterokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 540m posiada sześć lokali niezależnych o powierzchni 90m (kondygnacja 180m)powierzchnia parteru.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij