dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 219 ogłoszeń

1 990 000 zł2 260 m² 880,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy położony w Janowie. Nieruchomość zlokalizowana na wzgórzu, w skład której wchodzi zabytkowy pałac o powierzchni 2.260m2, neobarokowa.

Szczegóły ogłoszenia

140 712 zł1 599 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę! Działka w Dębniakach- cisza i komfort Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Propozycja dotyczy zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

126 960 zł1 058 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana nr 561/13 - powierzchnia 10,58 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł98,53 m² 13 092,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku? -to mieszkanie jest dla Ciebie! Polecam przestronne mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 98 m2 usytuowane na 4. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł331 m² 10 265,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Sprzedajemy: "chatę beskidu" - 3 budynki o łącznej powierzchni 331 m2 na działce 1.8 hektara z kortem tenisowym, na górze Chełm, niedaleko Myślenic. Pod lupą: chata Beskidu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł33,85 m² 41 329,39 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Chmielna 108a | centrum warszawy 33,85 m | balkon 6 m | klimatyzacja | osiedle zamknięte | concierge | standard premium Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł950 m² 165,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Lubachów- na trasie Świdnica-Zagórze, łatwy i szybki dojazd zarówno do Świdnicy, jak i do Wałbrzycha. Działka na wzgórzu- otoczenie domki jednorodzinne, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł962 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości Prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, która znajduje się w miejscowości Stobierna (gmina Trzebownisko), zaledwie 18km od centrum miasta Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 588 zł49,84 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł43,07 m² 16 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na Dzień otwarty - 13/05 środa 16:00 - 18:30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i spacery wzdłuż Kanału Żerańskiego - wszystko na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Osiek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł74,67 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 511 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 6511 m2 w cenie 1 190 000 zł. Infrastruktura umożliwia dostęp do wszystkich mediów. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł130 m² 9 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m (całkowita ok. 130 m2), położony na kameralnym osiedlu na granicy Koszyc Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł161,50 m² 10 402,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Dom o powierzchni 102,8 m urządzony w mazurskim klimacie oferuje przytulną i funkcjonalną przestrzeń. W centralnej części znajduje się salon z aneksem kuchennym, tworzący.

Szczegóły ogłoszenia

452 500 zł80,20 m² 5 642,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

PM Mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na park. Prawdziwy penthouse dla rodziny! - 80,2 m2 - 4 ustawne pokoje - mieszkanie na planie prostokąta - daje ogromne możliwości aranżacyjne - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 578 m² 105,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1578 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

414 990 zł4 500 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy. Około 40 m szerokości, usytuowana przy drodze powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 837 zł116,37 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z jednego 2- pokojowego mieszkania oraz dwóch kawalerek o łącznej powierzchni 116,37 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu na sprzedaż Centrum Białegostoku, ul. Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71 m , położony w samym sercu Białegostoku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 400 zł151 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort życia. Dostępne są 3 typy mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,03 m² 26 725,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży 2-pokojowego apartamentu z balkonem oraz widokiem na morze o powierzchni 43,03 m2 w Najlepszej lokalizacji w Międzyzdrojach, przy samej promenadzie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł123,16 m² 3 239,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 123,16 m , zlokalizowane na piętrze budynku jednorodzinnego przy ul. Garbarskiej w Oświęcimiu, na osiedlu Zasole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,50 m² 21 739,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 988 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1988 m , położona w miejscowości Suraż, jedynie 30 km od Białegostoku. Cena: 275 000 pln Powierzchnia: 1988 m Media: wszystkie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł127,60 m² 6 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Komfortowy dom z ogrodem, kominkiem i fotowoltaiką gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł107,10 m² 1 858,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W laskowie! nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje bezczynszowego lokalu mieszkalnego usytuowanego na poziomie parteru w szeregowcu starszego typu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od granic Wrocławia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32 m² 13 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80,81 m² 4 702,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: wambierzyce, ul. Noworudzka Powierzchnia: 80,81 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 i 2 z 2 Media: co własne (pellet), woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 380 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

6 domków wypoczynkowych W radawie - gotowy biznes nad rzeką! na sprzedaż - 6 domków wypoczynkowych Cena: 550 000 zł netto + 23% vat sprzedaż od firmy - możliwość odliczenia vat 6 domków.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jabłonów, gmina Żagań, działka(i) budowlana, powierzchnia 65 arów, sprzedam, 520 000 zł. Jabłonów to jedna z ciekawszych propozycji w obrębie Żagania. Miejscowość położona na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł208,30 m² 4 416,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Do kupienia jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym, o powierzchni całkowitej 208,3 m w miejscowości Bieniewice. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Woda miejska, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł834 m² 323,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, przy ul. Bieszczadzkiej. Dzięki świetnej lokalizacji, dużej widoczności oraz dogodnemu zjazdowi, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 052 zł108,12 m² 18 036 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzestronny apartament premium W sercu poznania Stare Miasto | 3 sypialnie | Dwa balkony 8,53 m + 9,81 m | Concierge, fitness, wellness | Opcja pod klucz lub stan deweloperski | 3-5 min spacerem.