dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

460 000 zł6 461 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podana cena jest ceną brutto, istnieje możliwość odliczenia vat przy zakupie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o przeznaczeniu budowlanym, z wydanymi warunkami zabudowy ( dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

476 420 zł29 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Chcesz zamieszkać w topowej inwestycji w centrum Katowic? Poszukujesz inwestycyjnie kawalerki dla wymagających? Ta propozycja jest dla Ciebie! Do sprzedania kawalerka o powierzchni 29,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, przytulny dom jednorodzinny z garażem przy budynku. Bez podatku pcc. Odległość od Lublina ok 17km /selgros/. Stan deweloperski, po odbiorze do użytkowania. Dom o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabina

Grabina,łódzkie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piętrowy dom na spokojnej wsi Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący położony w miejscowości Grabina gmina Zadzim. Dom o powierzchni około 200 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

729 998 zł58 m² 12 682,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni prawie 58m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku, w budynku z roku 2003. Mieszkanie posiada Salon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 500 zł37 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie wykończone W podstawowym zakresie! drzwi otwarte 17-18.05 w g. 9-18 w piątek oraz 9-14 w sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

715 000 zł66 m² 10 909,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis Zamieszkaj w pięknym apartamentowcu , ciesz się bliskością do centrum miasta jak i zielonych parków! Trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w apartamentowcu Arboretum na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

569 000 zł59 m² 9 588,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Jeśli szukasz inwestycji w samym centrum Gdyni, jest to coś dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w śródmieściu Gdyni na ulicy Śląskiej. Dzielnica z racji swojego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niedźwiedź

Niedźwiedź,kujawsko-pomorskie

69 000 zł5 000 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka z decyzją o warunkach zabudowy w świetnej cenie! Działka położona w miejscowości Niedźwiedź w powiecie świeckim. W kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

349 000 zł76 m² 4 610,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,7m2 usytuowanego na I piętrze w kamienicy w Brzegu. Obecnie lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Radom,mazowieckie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży ustawne czteropokojowe mieszkanie w Radomiu os. Ustronie. Nieruchomość usytuowana jest na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Okna pcv. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobra

Dobra,opolskie

459 000 zł140 m² 3 272,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w miejscowości Dobra, koło Krapkowic. Lokal jest nowy, mieści się na pierwszym piętrze i powstał z przebudowy budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 990 000 zł439 m² 4 533,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt magazynowo-handlowy z częścią socjalną o powierzchni użytkowej 439 m2, położony na działce o powierzchni 873 m2 w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Groblice

Groblice,dolnośląskie

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych groblice siechnice wrocław - działka budowlana 1000 M2 - media Przedstawiam Państwu dwie działki budowlana o pow. 1000 m2 każda, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł64 m² 20 376 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m2 znajdujące się na Żoliborzu, w świetnej lokalizacji przy ulicy Gwiaździstej 6. Nieruchomość mieści się w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siedlce

Siedlce,mazowieckie

849 000 zł161 m² 5 273,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych! Dom o pow. mieszkalnej 161m2 posadowiony jest na zagospodarowanej działce o wielkości 533m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wronki

Wronki,wielkopolskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

583 000 zł1 296 m² 449,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1296 m , położona w malowniczym Ruścu z dostępem do mediów, w tym światłowodu. Otoczona nowymi domami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 170 546 zł88 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

799 000 zł112 m² 7 133,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu piękny i nowoczesny dom w zabudwie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 112m2 (w tym garaż o powierzchni 17m2) z działką o powierzchni ok 3 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

891 236 zł92 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica o powierzchni 10 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Składowa

Białystok,podlaskie

431 160 zł72 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Składowej w Białymstoku, powierzchnia 71,86 m2, parter, stan deweloperski. Cena netto 6000 zł za m2 Więcej informacji pod nr Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy ul. Nuszkiewicza - prądnik czerwo ny Do sprzedaży lokal biurowy o pow. 56,67 m2 , zlokalizowany w przyziemiu, przy ul. Nuszkiewcza. Lokal jasny, w każdym pomieszczeniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Brylantowa

Suwałki,podlaskie

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjną, o powierzchni 1 ha, położoną na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ulicy Brylantowej w Suwałkach. Działka o płaskim terenie, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miodary

Miodary,dolnośląskie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie dwie działki budowlane w sąsiedztwie lasu! Położone w malowniczej miejscowości Miodary. 10 minut od Oleśnicy 25 minut od Wrocławia 7 minut od drogi S8 wydane warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

399 900 zł50 m² 7 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:426 m²

Dom we Wrocławiu w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 426 m2 Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o pow. ok. 30 m2 Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bolumin

Bolumin,kujawsko-pomorskie

113 230 zł1 400 m² 80,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

"działki budowlane 1400 M2/1600 M2 bolumin wałdowo królewskie / bydgoszcz" Ofertą sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Bolumin. Możliwość wyboru działek o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Resko

Resko,zachodniopomorskie

140 000 zł104 m² 1 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Sprzedam lub wynajmę przestronny lokal usługowy o powierzchni 104m2 zlokalizowany w Resku Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: 104m2 Skład: 4 pokoje Do zamieszkania Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł29 m² 17 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka, gotowa do wprowadzenia, grunwald, bezpośrednio mieszkanie Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz o powierzchni 29 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

680 000 zł76 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w kamienicy, nad mieszkaniem znajduje się wspólny strych. Na powierzchnię 75,20m2 składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym; dwie sypialnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! wombat nieruchomości na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy, o powierzchni 36 m 2. Na mieszkanie składają się : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

395 000 zł71 m² 5 547,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w w Kędzierzynie o powierzchni 71,20 m2. Lokal mieszkalny znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Głowackiego, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

152 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal gospodarczy z możliwością przekształcenia na dwa lokale mieszkalne. Idealny pod działalność biurową, ale także jako powierzchnia magazynowa. Wysokość około 5 m, daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słupsk,pomorskie

370 000 zł41 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja Osiedle Słowińskie ul. Marii Skłodowskiej Curie 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Słowińskim to trzypiętrowa bryła mieszcząca 50 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

462 400 zł42 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cześniki

Cześniki,lubelskie

25 000 zł100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom na sprzedaż do przeniesienia na własną działkę. Dom znajduje się w miejscowości Cześniki (22-424.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 950 000 zł322 m² 6 055,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Emmerson nieruchomości oferuję na sprzedaż wyjątkową posiadłość, zlokalizowaną w pod Krakowskich Michałowicach. Prezentowana nieruchomość, to nietuzinkowa posiadłość , usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Suwałki

Suwałki,podlaskie

135 000 zł1 050 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Poddubówku blisko Suwałk. Ciche i ustronne miejsce niedaleko miasta. Jest to ciekawa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł45 m² 15 088,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Całość mieści się na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2023 roku i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Zielonka,mazowieckie

910 000 zł76 m² 11 997,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z ogromnym tarasem, położone przy ul. Ignacego Paderewskiego w Zielonce, idealne dla osób poszukujących rodzinnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny-Kolonia,śląskie

829 000 zł170 m² 4 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 160m2 (powierzchnia całkowita ok 170 m2) w stanie deweloperskim, usytuowany na osiedlu 4.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij