cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 813 ogłoszeń
Od najnowszych
200 813 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Budynek użytkowy Maldanin
Maldanin,warmińsko-mazurskie
3 600 000 zł355 m² 10 152,30 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 099 000 €750 m² 1 465,33 €/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Głogów Małopolski,podkarpackie
419 000 zł63 m² 6 683,68 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta
Oborniki Śląskie,dolnośląskie
386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Graniczna
Czerwionka-Leszczyny,śląskie
225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego
Piła,wielkopolskie
409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
399 900 zł1 605 m² 249,16 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
216 000 zł40 m² 5 400 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Frydrychowicza
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Pruchnik
Pruchnik,podkarpackie
150 000 zł2 800 m² 58,93 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Topolina
Topolina,mazowieckie
235 000 zł959 m² 245,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
625 999 zł37 m² 16 868,70 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia