dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł56 m² 4 454,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy, o powierzchni 55, 9 m 2. Duże mieszkanie na parterze do generalnego remontu - idealne do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

473 900 zł53 m² 8 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Chełmce,świętokrzyskie

89 000 zł1 205 m² 73,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Jeśli Państwa marzeniem jest dom na działce w pięknych okolicznościach przyrody, to ta oferta jest właśnie skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 140 000 zł76 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł56 m² 12 415,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z Naszą najnowszą ofertą mieszkania na sprzedaż! Nieruchomość o powierzchni 56.30m2 położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Łódź,łódzkie

370 000 zł42 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania blisko centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od obiektów sportowo-rekreacyjnych to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

880 000 zł111 m² 7 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nałkowskich

Lublin,lubelskie

549 999 zł66 m² 8 283,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowo-handlowy z wejściem głównym od ulicy na Wrotkowie. Usytuowany jest na parterze w bloku z 2011r. Składa się z głównej sali sprzedażowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

505 000 zł36 m² 13 969,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeżo ukończone mieszkanie W okolicy ul. Duńskiej - bliskie warszewo blok W tym roku oddany do użytku Nowe, wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na fajnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

860 000 zł144 m² 5 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Osiedle domów wolnostojących gmina wielka wieś N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy wolnostojące w stanie deweloperskim zaledwie 7 km od Krakowa. Wszystkie domy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Świnoujście,zachodniopomorskie

923 625 zł41 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą greeneri park w Świnoujściu. Mam dostęp do innych apartamentów w tej inwestycji. Przy zakupie nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 984,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania inwestycyjnie? Świetnie, kupując u nas zyskujesz x2! Na sprzedaż 2 niezależne mieszkania z ogródkami i balkonami od strony południowej. Bezczynszowe, dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, mieszczące się na 2. piętrze w wieżowcu, na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

571 420 zł63 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marcelin

Marcelin,zachodniopomorskie

115 000 zł918 m² 125,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Marcelin blisko granicy administracyjnej miasta Szczecinka. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dolne Pole

Dolne Pole,wielkopolskie

500 000 zł3 006 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi specjalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 106 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowe apartamenty Z widokiem na zalew czorsztyński N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować luksusową inwestycję zlokalizowaną na południu Polski, w górach, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

827 986 zł62 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania deweloperskie kraków | bieżanów - prokocim ok. UL. Teligi | ok. Trzech parków miejskich Inwestycja deweloperska w południowej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

540 000 zł28 m² 19 265 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w komfortowym apartamentowcu z windą znajdującym się przy parku nadmorskim przy ul. Kasprowicza 20a - 350 metrów od wybrzeża Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załom

Załom,zachodniopomorskie

259 000 zł1 638 m² 158,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w super lokalizacji Załomia. Powierzchnia 1638 m2. Foremny prostokąt 36 x 45 m. Wszystkie media w drodze przy działce - prąd, woda, kanalizacja i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

717 500 zł54 m² 13 411,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz spokojnego mieszkania na odosobnionym osiedlu, a zarazem komfortowego miejsca z którego rozpościera się piękny widok, przedstawiamy okolicę, która może sprostać Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

990 000 zł7 500 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Opolu od strony ul. Budowlanych/sobieskiego o powierzchni 0,7512ha, obręb Wróblin. Działka położona jest w pobliżu obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

610 000 zł88 m² 6 916,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ten urokliwy parterowy dom, usytuowany w malowniczej miejscowości Zielonczyn. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

471 962 zł43 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Mościsko,dolnośląskie

610 000 zł140 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w Mościsku. Oferujemy do sprzedaży przepiękną działkę gruntu o imponującej powierzchni 57 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Palczewo,pomorskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Na sprzedaż duży dom rodzinny z pięknie zagospodarowanym ogrodem i ziemią uprawną o pow. ok 1,14 ha. Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w spokojnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

359 000 zł110 m² 3 260,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* duży lokal 110m2 w doskonałej lokalizacji * Ełk, ul. Armii Krajowej Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego w doskonałej lokalizacji przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Januszkowo

Januszkowo,kujawsko-pomorskie

545 600 zł12 400 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12400 m2 w miejscowości Januszkowo gmina Nowa Wieś Wielka. Działka częściowo objęta mpzg z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

258 687 zł2 003 m² 129,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 2003 m2 (nr 90/16) położoną nad Jeziorem Blanki (440ha2) tworzącą kompleks mieszkalno - rekreacyjny ze wspólną plażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Truskawkowa

Dębno Polskie,wielkopolskie

133 000 zł1 400 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację tel. Polecam do zakupu! Możliwość zakupienia pojedynczej działki Na sprzedaż dwie działki budowlane położona w Dębnie Polskim, gmina Rawicz Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boksze Nowe

Boksze Nowe,podlaskie

550 000 zł129 m² 4 263,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 385 m²

Dom jednorodzinny, 120 m2, boksze Nowe Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 120 m2, położony w miejscowości Boksze Nowe. Dom po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

935 000 zł156 m² 5 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

666 876 zł65 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

698 000 zł58 m² 12 103 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko W naszym biurze. Tylko klient gotówkowy!. Lux oferta okazja!. Dostępne od zaraz. Cena mieszkania 698000 zł miejsce garażowe 30000 zł całość 728000 zł do niewielkiej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz przestronnego domu z ogrodem, z szybkim dojazdem do Gdańska? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Dom położony jest w najlepszej części Chwaszczyna. Do jeziora zaledwie 200m, zaś do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 199 000 zł163 m² 7 355,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Nieruchomość wybudowaną w 1999 roku stanowi domu o pow. ok. 135,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Kraków,małopolskie

1 889 300 zł70 m² 26 990 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż niezwykle przestronny, jasny, siedemdziesięciometrowy apartament przy ulicy Przedwiośnie. Jedyna taka oferta na tym osiedlu! 800 metrów do Forum Przestrzenie / tuż przy rzece Wilga / 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślądkowice

Ślądkowice,łódzkie

130 000 zł2 187 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2187 m2 w Ślądkowicach Działka w kształcie kwadratu Bezpośrednie sąsiedztwo lasu Ustanowiona służebność drogi dojazdowej Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł79 m² 18 504,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do wprowadzenia apartament z dużym balkonem na bliskiej Woli. Piękne, słoneczne mieszkanie trzy pokojowe o pow. 78,90 m2 mieści się na piątym piętrze w budynku z 2010 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 495 000 zł156 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do nabycia ekskluzywny lokal mieszkalny zlokalizowany na drugim piętrze historycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

242 000 zł34 m² 7 090,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w niskim bloku przy ul. Legionów w Koninie. Lokal o powierzchni 34m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka.