dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

724 900 zł151 m² 4 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2, posadowiony na ładnej działce w bardzo atrakcyjnym rejonie. Rozkład jest następujący: parter : - Wiatrołap ok. 4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świebodzice,dolnośląskie

399 999 zł83 m² 4 813,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części Świebodzic, o powierzchni 83,1m2. Składa się ono z dużego przedpokoju, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

299 000 zł3 200 m² 93,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 3200 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Małuszów, gmina Męcinka, powiat jaworski. Korzystne usytuowanie, ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Warszawa,mazowieckie

3 850 000 zł227 m² 16 960,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na Pradze - Południe, saska Kępa dom W zabudowie szeregowej Powierzchnia:227 m2 Liczba pokoi:5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jawor

Jawor,dolnośląskie

189 000 zł52 m² 3 657,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży jasny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 51,68 m2 usytuowany na parterze budynku biurowego blisko centrum miasta Jawora. - gotowy lokal pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Łosie,mazowieckie

270 400 zł1 690 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkową ofertę nieruchomości - malowniczą działkę o powierzchni 1690 m2, położoną w sercu urokliwego Łosia, niedaleko Radzymina przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [oferta prywatna, bez prowizji] Stara Huta, 2 Pokojowe, ul. Osiedle Na Skarpie. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, wymieniono instalacje elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [oferta prywatna] Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z balkonem na os. Kalinowym 21. Mieszkanie o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Górna

Nowa Górna,mazowieckie

980 000 zł151 m² 6 490,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wolnostojący dom o powierzchni 151 m2 w Nowej Górnej w gminie Błonie, tylko 8 km od Błonia. Położony na działce o powierzchni 1250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

1 580 000 zł62 m² 25 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - apartament w centrum Wrocławia pow. 62,12 m 2! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż ekskluzywne w pełni wyposażone mieszkanie wraz z podziemnym garażem, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kłonice

Kłonice,dolnośląskie

229 000 zł1 346 m² 170,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży wspaniała działka budowlana o powierzchni 1346 m2 położona bezpośrednio pod lasem przy granicy Parku Krajobrazowego Chełmy w atrakcyjnej krajobrazowo miejscowości Kłonice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotuli

Rzeszów,podkarpackie

587 000 zł58 m² 10 085,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje | 58,20 m2 | Rzeszów ul. Kotuli Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58,20m2. Położone jest na parterze w niskim 4-piętrowym bloku wybudowanym w 1987 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł30 m² 18 770,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal stwarzający duże możliwości aranżacyjne, wg gustu i potrzeb nowego Właściciela. Usytuowany na parterze powojennej kamienicy z cegły, z oddzielnym wejściem od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł1 340 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1336 m2 położonej w Pawłowicach w kształcie prostokąta. (dł. ok. 46 m x szer. ok. 25 m), płaska i pusta. Dla obszaru na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drwinia

Drwinia,małopolskie

110 000 zł1 171 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 1171m2 (11,5 ar) znajdującą się w miejscowości Drwinia - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małomiejska

Gdańsk,pomorskie

717 570 zł59 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58.69m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Orunii Górnej. Gotowe do odbioru! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 , usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość budowlano usługowa z wielkim potencjałem o powierzchni 3049 m2 położona na końcu zabudowań w Paszowicach, z bezpośrednią wylotówką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w samym Centrum Opola, obok galerii Solaris. Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

135 000 zł1 403 m² 96,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z atrakcyjnych działek budowlanych położonych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych wolnostojących o charakterze reprezentacyjnym w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Do sprzedaży atrakcyjny poniemiecki dom mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący posadowiony na ładnej działce o powierzchni 767 m2 ze wspaniałymi widokami na pola rzepakowe i lasy w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamionka

Kamionka,pomorskie

75 000 zł728 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowana we wsi Kamionka w województwie pomorskim. Działka o powierzchni 728 mkw posiada płaskie ukształtowanie terenu i regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chirona

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł70 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 3 pokojowy apartament z sauną, ogródkiem i garażem w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic Gdańska, gdańsku Osowej, bezczynszowe. Całkowicie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł131 m² 14 887,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedania: lokal usługowy o powierzchni 131m2 w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej w dzielnicy Ursynów. - lokal parterowy z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, cichy, ukryty wśród zieleni dom, idealny dla rodziny, czy też Klientów szukających spokoju i wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lanckorona

Lanckorona,małopolskie

375 000 zł6 877 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! Izdebnik gm.Lanckorona Widokowo położona działka budowlano-rolna o powierzchni 68,77 arów. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Teren budowlany zajmuje około 19arów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł49 m² 5 653 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 w ciekawej okolicy Rudy Śląskiej - dzielnica Bykowina. Lokal 2-pokojowy z dużą ustawną kuchnią, łazienką, wc, funkcjonalnego przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

565 455 zł49 m² 11 620,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje we wschodniej części Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowinko

Machowinko,pomorskie

230 000 zł1 200 m² 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel Na sprzedaż działka 1200m2 lub 2400m2 w spokojnej nadmorskiej miejscowości Machowinko koło Ustki przybliżona lokalizacja na Google Map 54.607912, 16.998782 plan zagospodarowania zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Sosnowcu w dzielnicy Sielec o powierzchni użytkowej 160m2. Budynek wybudowany na małej działce o powierzchni ok. 312m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł38 m² 17 966,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,57m2, usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Targówku ul. Suwalska. Mieszkanie jednostronne, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój dzienny - duży balkon z widokiem na tereny zielone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zachęcamy do odkrycia kawalerki w sercu Starej Ochoty, ulokowanej przy ul. Białobrzeskiej 22. To idealne miejsce dla singli, par, studentów czy inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Łęczna,lubelskie

384 760 zł69 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przytulne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie z widokiem na teren zielony na osiedlu Niepodległości w Łęcznej. Bliskość szkół a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Ławki,mazowieckie

190 000 zł1 200 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

190 000 zł | sprzedaż | 1200 m2 | działka | ławki | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Heweliusza

Zabrze,śląskie

250 430 zł32 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* 0% prowizji * nowy budynek * nowe osiedle * niskie koszty utrzymania Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Usytuowane są w Zabrzu na rogu ulic Hewelisza oraz alei Korfantego. Na tym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł57 m² 9 597,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta, dobrze się z nią zapoznaj i nie przegap możliwości zakupu. ***tylko u nas*** Mieszkanie o powierzchni 57,20 m2 znajduje się na prężnie rozwijającym osiedlu Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł52 m² 17 096,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - 15 minut spacerem do rynku panoramiczne okna W apartamencie prestiżowy adres W ścisłym centrum W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

565 000 zł69 m² 8 226,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie przy ul Fieldorfa osiedle Podmiejska Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skarbiszowice

Skarbiszowice,opolskie

550 000 zł20 877 m² 26,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową, na którą składają się dwie działki gruntu. Nieruchomość położona jest w miejscowości Skarbiszowice, gm. Tułowice. Łączna powierzchnia.