dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

780 000 zł52,29 m² 14 916,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł150 m² 6 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu w ciszy , spokoju oraz w otoczeniu zieleni. Dom w Sobuczynie w cichej ,spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zielonej okolicy, usytuowany na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł161,50 m² 5 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m , z własnym wejściem, dwoma balkonami i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł158,27 m² 6 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta W naszym biurze! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy. Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł47 m² 8 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji! 3 pokoje przy ul. Widok.3 tuż przy parku. Wymieniona całkowicie instalacja elektryczna, wodno - kanalizacyjna, oraz nowa instalacja 3 fazowa doprowadzona po uzgodnieniu ze spółdzielnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

1. Przestronny dom 360 m z dwoma mieszkaniami, fotowoltaiką i kominkami 2. Na sprzedaż solidny dom z początku lat 90. o łącznej powierzchni 360 m (po 180 m na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł93,50 m² 8 449,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Budynek przeszedł kompleksową renowację 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

6 398 000 zł91 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 90 tyś m2 (9ha) we Władysławowie koło Mszczonowa. Działka o nieregularnym kształcie przy drodze asfaltowej. W drodze prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł98,56 m² 8 015,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nadma, połowa bliźniaka, stan deweloperski, 4 pokoje, ogródek około 130m2, dwa miejsca postojowe. Tylko U nas - Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji OPIS INWESTYCJI:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł55,48 m² 10 796,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament wykończony pod klucz o powierzchni około 75m2 - 55,48 m plus ok. 20 m antresoli, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł167,84 m² 3 991,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Nowa cena! Oferuję na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). Na działce o powierzchni 1758 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł74,60 m² 2 010,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,60 m wraz z piwnicą o powierzchni 9,17 m , zlokalizowane w Zakrzowie, w gminie Środa Śląska. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 555 m² 385,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki nad morzem prywatność, natura i realny potencjał zarobkowy Szukasz miejsca nad morzem, ale bez tłumów, hałasu i przypadkowych sąsiadów za płotem? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł53 m² 13 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:402 m²

Superoferta! Na sprzedaż nowy, całoroczny dom rekreacyjny w Klimkówce, gmina Ropa. Nieruchomość o powierzchni 45 m , z użytkowym poddaszem ( razem ok. 53 m2 ), usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 250 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna położona przy lesie, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Słoneczna, ustawna, w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 1250 m2 i wymiarach ok. szer. 35.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł1 917 m² 589,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Kryniczno (gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki), zaledwie kilka minut od Wrocławia. Działka o powierzchni 0,1917 ha, numer 34/2,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł89,55 m² 10 608,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży jest przestronny dom parterowy z dwiema sypialniami, z których jedna posiada obszerną garderobę. Salon połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia tworzą elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,77 m² 9 549,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

= na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe = = funkcjonalny układ = = Pomagamy w sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Leśnym w Koziegłowach. Koziegłowy to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł38 m² 3 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,62 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł100,90 m² 11 387,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament z tarasem i jacuzzi przy lesie Wisełka, tuż przy Wolińskim Parku Narodowym Wyobraź sobie poranną kawę na 75-metrowym tarasie, szum drzew za ogrodzeniem i prywatne wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 000 zł118 m² 24 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 1927 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Jaczowie z mpzp, 9 000 zł za ar Na sprzedaż 2 działki budowlane, każda o powierzchni 30 arów każda, położone w miejscowości Jaczów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 415 m² 38,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ostatnia działka z warunkami zabudowy w Wołczy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

117 215 zł1 379 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję działka O powierzchni 1379 mkw płaska W kształcie prostokąta Działki budowlane w miejscowości Trzemiętowo gmina Sicienko blisko Bydgoszczy. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący z dużą działką | 111 m | Napachanie | Garaż | Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 460 m² 975,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka położona nad zalewem w Poraju, z bezpośrednim dostępem do wody, własną plażą. Nieruchomość zabudowana trzema domkami letniskowymi, ogrodzona, na terenie ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł64 m² 2 328,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 149 000 zł Szukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 230 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę widokową położoną w miejscowości Sucha Beskidzka. Lokalizacja: nieruchomość położona w Suchej Beskidzkiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 595 zł36,53 m² 13 156,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 308 m² 38,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w małej wsi przy lesie, około 5 km od Golczewa, 30 km od morza (pobierowo). Na działce murowany garaż z kanałem o powierzchni 27 m2, z betonowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł581,71 m² 3 953,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dom + lokal handlowy + stały dochód pasywny (maszt telekomunikacyjny- 3.100zł/mięs dochodu) Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 351 852 zł489,24 m² 8 895,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowe, łącznie 8 lokali mieszkalnych. 4 parter x 43,01 m2 = 172,04 m2 stan deweloperski 4 (piętro + poddasze) x 79,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krzywe

Krzywe,podkarpackie

136 000 zł13 800 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod inwestycję w naturze, ta oferta Cię zainspiruje. Położona w malowniczej wsi Krzywe (gmina Dydnia, powiat brzozowski), działka o powierzchni 1,38 ha oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 300 zł40,84 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Prawobrzeża, blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

990 765 zł26,15 m² 37 887,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C9.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

723 128 zł48,86 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 007, ogródek: 31,43.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł50,67 m² 12 078,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł4 650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna tuż obok centrum miasta! Powierzchnia 4650m2 - kwadrat o szerokości 57m. Sąsiednie grunty uzyskały warunki zabudowy dla budynków handlowo - usługow ych lub hal.

Szczegóły ogłoszenia

392 400 zł2 180 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Żaby (gmina Baranów) blisko drogi krajowej dk 92. Kształt prostokąta o wymiarach 38 metrów szerokości i 55 metrów długości. Teren płaski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,66 m² 15 793,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przytulne mieszkanie jednopokojowe w zielonej okolicy, o powierzchni 36,66 m w kamienicy z 1958 roku, zlokalizowanej przy znanej ulicy Artura Grottgera na Mokotowie. Lokal znajduje się na.