dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 268 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

435 000 zł59 m² 7 405,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż świetne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58.74m2. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o powierzchni 9m2. Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Antoniego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 200 000 zł8 972 m² 356,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 8972 mkw, szerokości 39m, długości 225m. Działka jest zabudowana parterowym domem o pow. ok. 140 mkw. Dom został wybudowany w latach 60-tych. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

347 000 zł35 m² 9 830,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Oferta na wyłączność Idealne mieszkanie pod inwestycję na wynajem. Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł265 m² 6 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Monte Cassino

Siedlce,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 051,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowa nieruchomość przy ul. Monte Cassino w Siedlcach. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Monte Cassino w Siedlcach o pow. 59,56 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż dom do wykończenia w miejscowości Białobłocie według projektu Extradom Sielanka 2b z drobnymi zmianami. Jest to dom parterowy o powierzchni 170 m2 (powierzchnia użytkowa 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Darżlubska

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł862 m² 567,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Link do filmu przedstawiającego nieruchomość: Atuty: - uzbrojenie w media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

636 559 zł60 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 707 zł53 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

1 750 000 zł222 m² 7 882,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 47 M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16 B, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Białołęka ul. Rossiniego | przystanek autobusowy 150 m od osiedla | nowa szkoła podstawowa przy osiedlu 47 m2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | osiedle zamknięte z 2015r. | ogródek 31,3 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 469 zł53 m² 12 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

414 690 zł27 m² 15 537,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 672 zł60 m² 12 961,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

974 789 zł89 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 813 zł38 m² 16 927,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 772,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł58 m² 7 903,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Super oferta cenowa! 460,000 zł 3 pokoje 58 M2 oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny o pow. 58 m2 usytuowany w centrum Kołobrzegu przy ul. Gierczak - obok placu ratuszowego 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie właśnie przeszło generalny remont. Nowa kuchnia, łazienka. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł73 m² 15 024,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Nieruchomości oferują na sprzedaż bardzo ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 72,55m2 Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1993r. Opis mieszkania: mieszkanie skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

389 397 zł47 m² 8 285,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 174 zł73 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 352 zł45 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 120 000 zł108 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwa piękne apartamenty, komfortowo i w pełni wyposażone usytuowane blisko przy plaży. Parter oraz piętro mogą być niezależne. Powierzchnia 108 m2 do zamieszkania od zaraz. - dwa razy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 990 zł38 m² 13 729,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stabłowice-Kokosowa | 2pok | Komórka!. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , salon z aneksem kuchennym w nowym stylu, sypialnia, łazienka, balkon 6,5 m2. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł80 m² 17 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z dwoma sypialniami I 2 miejscami W garażu - branickiego budynek: budynek czteropiętrowy z 2018 roku z garażem podziemnym przy ul. Branickiego. Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

443 013 zł30 m² 14 921,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 288 zł48 m² 12 402 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

6 499 000 zł7 827 m² 830,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Działka inwestycyjna pod inwestycję deweloperską z czynnym pozwoleniem na budowę 10 domów o łącznej powierzchni 7.827 m. kw., położona przy ulicą Sytej w Warszawie Wilanowie.