dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł77 m² 9 042,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,30 m2, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, położone przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Mikołaja Trąby na Białołęce. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł57 m² 7 922,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 56,80m 2 , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na osiedlu Miłocin. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

729 000 zł156 m² 4 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Uwaga! Domy z etapu I i II sprzedane! Ostatni moment na zakup domów z etapu III Termin zakończenia inwestycji koniec 2024 Biuro Nieruchomości 108estate ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł41 m² 9 896,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta sprzedaży mieszkania * 2 pokoje * 2 piętro * 41m2 Cechy oferty: - 2 piętro w 4 piętrowym budynku, - zamknięty parking, - mieszkanie odświeżone i umeblowane wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

680 000 zł4 001 m² 169,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek o łącznej pow. 4 001m2 w miejscowości Barcikowiczki (nowe Miasto Zielona Góra). Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 111,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, na 2 piętrze (bez windy) w 3 piętrowej kamienicy, która przeszła gruntowny remont w 2016r. Wtedy to, budynek, który miał dotąd przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filtrowa

Kraków,małopolskie

970 000 zł49 m² 19 860,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,84 m2 (+ balkon), znajdujące się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku (z windą) przy ulicy Filtrowej w dzielnicy Bronowice Małe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek,łódzkie

130 000 zł90 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Do sprzedania dom z działką 10,47 ar. w świetnej lokalizacji. W promieniu 500 m: market spożywczo - przemysłowy, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 524,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 3 Maja

Kartuzy,pomorskie

820 000 zł80 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego o powierzchni 80 m , usytuowanego w centrum Kartuz przy ulicy 3 Maja 32 B, naprzeciwko sklepu Lidl. Klimatyzacja, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 111,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł38 m² 17 334,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,19m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z 1969 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

370 000 zł500 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej nr 359 zlokalizowanej w samym centrum Bełchatowa przy placu Wolności. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na rozwinięcie własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

625 000 zł200 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości profil! Biuro Nieruchomości profil prezentuje do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł34 m² 10 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze we frontowej części kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrana

Kraków,małopolskie

860 000 zł49 m² 17 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli poszukujesz wygodnego, przestronnego oraz dobrze skomunikowanego mieszkania w bliskiej odległości do centrum Krakowa oraz w otoczeniu terenów zielonych, to mam propozycję. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

3 505 500 zł23 010 m² 152,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferowana działka z jednej strony otoczona jest lasem. Działka pozwala na zbudowanie około 5000 metrów pumu co daje cenę poniżej 1000 złotych za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł92 m² 5 447,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej z szybkim dojazdem do centrum miasta. To kameralny kompleks dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł24 m² 5 720,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w przyziemiu. Na powierzchnię 24,30m2 składają się: - sala sprzedaży o powierzchni 17,84m2, - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 255 000 zł63 m² 19 977,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone mieszkanie na pograniczu Mokotowa / Ursynowa. Na metraż 62,82 m składają się: -Sypialnia 9,23 m -sypialnia 9,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł52 m² 21 957 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Lokal mieszkalny o powierzchni 51,92 m2, przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, z możliwością zmiany aranżacji na piękne mieszkanie w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący j | 5 pokoi | Rudna Mała, k/rzeszowa | Do sprzedania dom wolnostojący który znajduje się w miejscowości Rudna Mała ok 7 km od centrum Rzeszowa. Powierzchnia użytkowa domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł36 m² 10 297,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal w stanie deweloperskim. Szukasz mieszkania z szybszym odbiorem, mniejszego, większego? Zadzwoń! Posiadam w ofercie zarówna 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania w metrażu od 27 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Wawrów,lubuskie

202 000 zł917 m² 220,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W wawrowie Z wydanymi warunkami zabudowy! Na sprzedaż przepięknie położona działka o nr ewid. 184/40 w Wawrowie przy ul. Sadowej o pow. 916 m2 przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Zabrze,śląskie

477 360 zł66 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* 0% prowizji * nowy budynek * nowe osiedle * niskie koszty utrzymania Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Usytuowane są w Zabrzu na rogu ulic Hewelisza oraz alei Korfantego. Dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł46 m² 15 995,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - idealne pod wynajem, - bezpośrednio z osiedla wejście do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - spacerem na Garnizon 10 minut, - dobra komunikacja: 150 m pkm Niedźwiednik, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Królewska

Kościelisko,małopolskie

2 600 000 zł1 584 m² 1 641,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka z widokiem na Giewont. Lekko spadzista. Wokół piekne domy w góralskim stylu. Obecnie rolno-budowlana, a w procedowanym planie miejscowym w całości budowlana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Budowlana

Warszawa,mazowieckie

873 300 zł87 m² 10 091,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 86,54 m2 przy ul. Budowlanej 7 w Warszawie. Lokal na parterze, bardzo dobrze doświetlony (usytuowanie od południa, wysokie okna), z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł346 m² 9 826,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 346M2, do własnej aranżacji, na biuro lub cele mieszkaniowe, możliwość rozbudowy, ogród, mokotów, służew dane techniczne: budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł105 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe Kolibki to osiedle otoczona lasem w odległości 800m od morza. Osiedle monitorowane z kontrolą dostępu oraz rozbudowanymi strefami wspólnymi takimi jak sauny, siłownia, sala klubowa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

459 000 zł133 m² 3 451,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prowizja 0% 4 Pokoje | 133 m2 Idealne dla pary lub rodziny Gotowe do zamieszkania Umeblowane Przedstawiamy państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

650 000 zł132 m² 4 927,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piętrowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 122,12 m2 w stanie deweloperskim położony na działce o pow. 0,0250 ha w Czarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

319 000 zł49 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: duże i zadbane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Armii Krajowej w Mysłowicach - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kącik

Kraków,małopolskie

515 000 zł24 m² 21 458 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lutin nieruchomości prezentuje mieszkanie na Krakowskim Podgórzu. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa, w jednym z najbardziej rozwiniętych obszarów miasta. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta- osiedle zamkowa (tuż przy parku.