dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Klimatyczny dom z piękną działką w Brwinowie, na pograniczu z Podkową Leśną Lokalizacja: brwinów- dzielnica Borki Powierzchnia działki: 1400 m Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Matejki

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł1 546 m² 1 287,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nr oferty: gs-896 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym. 1546 m.kw. / śródmieście / os. Matejki / media miejskie Oferta dla: dewelopera, inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł37 m² 22 715,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam bezpośrednio! Do sprzedania przestronna kawalerka w Alejach Ujazdowskich 20, tuż obok Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie do remontu! Istnieje możliwość zrobienia sypialni w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jodłowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

450 000 zł20 756 m² 21,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 2,08 ha, położona przy ul. Jodłowej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Doskonałe warunki i lokalizacja pod budowę osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł39 m² 20 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mokotów | Służew | Smyczkowa 17. Apartament o powierzchni 39,36m2, 2 pokoje (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia), 1 łazienka, wygodny balkon 4m2, II piętro. Fenomenalne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąkówka

Bąkówka,mazowieckie

1 289 000 zł171 m² 7 535,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 5-pokojowy dom 171,05 m2 w zabudowie dwulokalowej na działce 575 m2 na południe od Warszawy. W domu znajdziemy: - na parterze: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

220 000 zł1 204 m² 182,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 1204m 2 w Dobrej. Według warunków zabudowy obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

454 069 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biały Zdrój,zachodniopomorskie

499 000 zł141 m² 3 551,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Na sprzedaż dom wybudowany przed 1939 rokiem, położony na dużej działce o powierzchni 3800m2, w "centrum" miejscowości Biały Zdrój. Na działce dodatkowo budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

1 260 000 zł156 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Alokum nieruchomości przedstawia bardzo funkcjonalny dom położony w cichym i urokliwym miejscu a zarazem w idealnej lokalizacji w pobliżu Krakowa i Wieliczki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radachów

Radachów,lubuskie

42 500 zł1 063 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 5 różnej wielkości działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych. Nieruchomości zlokalizowane w spokojnej lokalizacji w Radachowie gm. Ośno Lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

463 000 zł3 001 m² 154,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowaną nieruchomością to działka budowlana/inwestycyjna nad Jeziorem Kisajno, w gminie Giżycko, w miejscowości Guty. Jedno z najpiękniejszych jezior mazurskich bez strefy ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł48 m² 15 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, trzypokojowe, jasne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (ulrychów). Budynek położony w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łuskowo

Łuskowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 zlokalizowany w miejscowości Łuskowo, gmina Wolin. Nieruchomość nadmorska z przepięknym, rozprzestrzeniającym się widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł49 m² 4 272,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze nieruchomości, mieszkanie Z projektem! Proponujemy Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 48,92 m2 z przeznaczeniem do zamieszkania lub własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł28 m² 13 120,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu piękne i nowoczesne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł41 m² 26 679,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję piękne, słoneczne mieszkanie w najładniejszym zabytkowym budynku na osiedlu Browar Gdański. Budynek został poddany całkowitej rewitalizacji, jest to była Bednarnia, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Chojnów,dolnośląskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Chojnowie, położone na pierwszym piętrze w kamienicy o powierzchni 58 m2 składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bohaterów Bielnika

Wolsztyn,wielkopolskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:434 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu piękną, dużą działkę rod narożnikową z nowym domkiem zlokalizowanej w Wolsztynie. W okolicy spora ilość terenów zielonych oraz jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

612 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 duże pokoje z ogródkiem blisko centrum Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - sypialni - piwnicy - ogródka - miejsca parkingowego nazemnego za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk żabianka Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Nieruchomość znajduje się na 2, w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł38 m² 7 892,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja, wszystko nowe! W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kw., na drugim piętrze, w bloku z cegły po kapitalnym remoncie na osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 999 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ołbińska | 3pok | Rozkład |! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie. Mieszkanie o powierzchni 64m2 znajduje się przy ul. Olbińskiej, na 4 piętrze w plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł75 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

hit / kozanów / 4 pok / park / klimatyzacja. 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 75,60 m.kw, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 1991r we Wrocław / Fabryczna/ Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłoczkowskiego

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł33 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie kawalerka 35,9 m2 w Gdańsku. Sprzedam mieszkanie kawalerkę przy ul. Kłoczkowskiego w Gdańsku. Powierzchnia 35,9m2. Pierwsze piętro z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł38 m² 18 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwa osobne pokoje przy ulicy Solidarności po remoncie idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie odsunięte od ulicy i wyciszone przez drzewa. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł13 300 m² 45,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka W otoczeniu lasu Polecamy na sprzedaż piękną działkę pod lasem. Nieruchomość położona w odległości 12 km od centrum Zielonej Góry i 3 km od Ochli. Powierzchnia 1,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

739 000 zł99 m² 7 454,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta biura sprzedaży dewelopera - zero prowizji! Oferowany bliźniak znajduje się w niesamowitej okolicy. Wszechobecna zieleń porwie Cię i ukoi, smak potraw z pobliskiej restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł155 m² 5 807,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:166 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Wywrockiego. Osiedle składa się z 12 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów. Oferta: bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janówek Pierwszy

Janówek Pierwszy,mazowieckie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! oferta wyłącznie W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 765m2 w miejscowości Janówek Pierwszy, gmina Wieliszew, powiat Legionowski przy ul. Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł42 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 2 pokojowego w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

393 436 zł44 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin biuro sprzedaży dewelopera! Najlepsza Lokalizacja w lublinie pod wynajem! bez prowizji - bez podatku pcc! Bezpośrednio zakup od Dewelopera z gwarancją ceny oraz rękojmią 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczów

Karczów,opolskie

469 000 zł137 m² 3 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym otwartym w miejscowości Karczów. Dom o powierzchni 137,29m2 posadowiony jest na działce 9,73 ara. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł90 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego eleganckiego apartamentowca z 2016 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzywa

Mysłowice,śląskie

243 600 zł812 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w sąsiedztwie nowych domów. Widokowa, usytuowana na niewielkim wzniesieniu. Woda i kanalizacja do doprowadzenia ok. 30m w porozumieniu z właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

666 500 zł43 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Państwa , Biuro Nieruchomości Lokalizacja ma przyjemność przedstawić nową nieruchomość w naszej ofercie: na sprzedaż ładne, wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ul.Reduta , które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jubileuszowa

Chorzów,śląskie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam beż pośredników bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w Chorzowie Batorym.Blok mieści się w spokojnej okolicy,w pobliżu place zabaw ,boiska ,szkoły,dyskonty spożywcze. Doby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa oferta W mio casa! przestronne, jasne, ciche, stylowe, dobrze skomunikowane, niedaleko morza, wysoki sufit, miejsce postojowe Zapraszam do obejrzenia mieszkania w historycznej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Blanki

Blanki,warmińsko-mazurskie

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1500m2, z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w odległości 1000m od linii brzegowej jeziora Blanki - gmina Lidzbark Warmiński. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

509 900 zł57 m² 8 946 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -3 pokoje. -powierzchnia 57m2. -piętro 0/4. -oś Na stoku, -ul. Na stoku -dwustronne -balkon typu Loggia -bez piecyka.