dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Glincz,pomorskie

200 000 zł1 001 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki w kameralnej części miejscowości Glincz - Wyłącznie u Nas! Marzenie o białym domku z małym ogródkiem może stać się Twoją rzeczywistością! Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Piła,wielkopolskie

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe wraz z garażem na osiedlu górnym w Pile, na ul. Kasprowicza, tzw. Apartamenty Pod Dębem. Osiedle posiada dwa wjazdy ze szlabanami, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konwaliowa

Wilkszyn,dolnośląskie

395 000 zł1 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2. Teren działki jest płaski i ma kształt kwadratu w miejscowości Wilkszyn przy ul. Grabowej/konwaliowej (działka nr 70/87).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta od dewelopera, bez podatku, bez pcc! Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł47 m² 21 120,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone przy ulicy Kazachskiej 5 na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2014 roku z windą, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z ochroną 24h. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł48 m² 8 408,66 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla studentów - jako inwestycja - pieszo do umk W kilka minut - tylko U nas Miło mi zaprezentować państwu mieszkanie o powierzchni blisko 48 m2 składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł45 m² 10 644,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji 5 minut do wrocławskiego rynku! Mieszkanie znajduje na świetnie skomunikowanym z każdą częścią miasta osiedlu. Oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Norberta

Strzegomiany,dolnośląskie

1 470 000 zł8 600 m² 170,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy urokliwie położoną działkę w Strzegomianach, woj. dolnośląskie, przy ulicy Św. Norberta. Dojazd drogą asfaltową, media w drodze. Powierzchnia działki 8600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie przy al. Piłsudskiego 64 - bez piecyka gazowego Mieszkanie o powierzchni 48,6mkw składa się z dużej sypialni z wyjściem na balkon oraz salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 252 zł47 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostroroga

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł32 m² 12 551,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 31,79m2 położona na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z 1976 roku. Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz- jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment w Grodzisku Mazowieckim, wybudowany w 2014 roku. Nieruchomość jest zadbana i znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drozdów

Tychy,śląskie

499 000 zł57 m² 8 705,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Tychach przy ul. Drozdów (dzielnica Mąkołowiec). Mieszkanie o pow. 57,32 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Home-Nieruchomość z przyjemnością prezentuje ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Jagiełły 13 w Olsztynku, w powiecie olsztyńskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

598 388 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem w Centrum! Gotowy do odbioru zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł47 m² 22 483,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Super oferta! Polecam mieszkanie składającego się z 2pok. z aneksem kuchennym, z balkonem I tarasem, z miejscem W garażu podziemnym - budynek z 2018r., WYSOKI STANDARD,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sudomska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł1 007 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka w dzielnicy Kiełpino Górne w Gdańsku, 9 km od Centrum. Posadowiona przy ślepej ulicy, blisko lasu i strumyka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Balczewo

Balczewo,kujawsko-pomorskie

169 490 zł997 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zadrzewiona działka w bardzo cichej okolicy bezpośrednio od właściciela. Ustawny kształt, ogrodzona, dojazd asfaltowy, woda i prąd przy granicy działki. Dla działki obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

599 000 zł93 m² 6 411,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowe osiedle w Bojanie przy ul. Lesoki położone zaledwie 10-15 min od Gdyni. Idealne położenie, dzięki któremu dotrzesz do miasta w zaledwie kilka minut, a jednocześnie zamieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Wyszyńskiego

Kołaki Kościelne,podlaskie

128 960 zł1 612 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu działkę w Kołakach Kościelnych województwie podlaskim, w powiecie zambrowskim, w gminie Kołaki Kościelne. Idealna na budowę domu! Działka rolna z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Blanki

Blanki,warmińsko-mazurskie

125 000 zł1 726 m² 72,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1726m2 położona jest w kompleksie 5 wydzielanych działek o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 839 000 zł267 m² 6 887,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szanowni Państwo, świetnie zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 230,4 m2 w idealnej pod poznańskiej lokalizacji! Nieruchomość wybudowana "dla siebie" z dbałością o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne, ciche i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m2., usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Długiej. Cena: 450 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

539 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, atutem tego miejsca jest funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Łuka

Nowa Łuka,podlaskie

267 360 zł2 228 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna 1078/13 o powierzchni 2 228 m2. Istnieje możliwość dokupienia bezpośrednio sąsiadującej działki: m2, nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

1 340 000 zł13 000 m² 103,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne działki inwestycyjne na terenie Dobczyckiej Strefy Przemysłowej. Nieruchomość o łącznej powierzchni około 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł43 m² 12 069,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m położone jest na pierwszym piętrze w cichej i zielonej okolicy. Podczas niedawnego remontu zachowano oryginalną stolarkę drzwiową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł26 m² 20 339,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

"Mieszkanie spełnia kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

359 001 zł1 283 m² 279,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje mnichowice / wrocław / działka budowlana / hit cenowy / 1283 M2 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł248 m² 5 652,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, położonego na przestronnej działce, który oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne, zarówno jako dom mieszkalny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jacka

Wejherowo,pomorskie

599 000 zł79 m² 7 601,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

PO kapitalnym remoncie | ustawne mieszkanie - 3 pokoje - 78,8 m2 | blisko rynku i parku | 1 piętro | zadbana kamienica | wejherowo ul. Św. Jacka lokalizacja: cicha i spokojna okolica, blisko rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł56 m² 13 438,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,81 m2. Nieruchomość usytuowana jest trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku apartamentowym z windą. (2017 r.) Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

899 000 zł75 m² 12 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz miejsca w którym można się zrelaksować w ogrodzie, a jednocześnie mieć szybki dostęp do wszelkich punktów usługowo-handlowych, szkoły czy komunikacji miejskiej? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł39 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

525 525 zł64 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Klimatyczny dom z piękną działką w Brwinowie, na pograniczu z Podkową Leśną Lokalizacja: brwinów- dzielnica Borki Powierzchnia działki: 1400 m Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Matejki

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł1 546 m² 1 287,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nr oferty: gs-896 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym. 1546 m.kw. / śródmieście / os. Matejki / media miejskie Oferta dla: dewelopera, inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł37 m² 22 715,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam bezpośrednio! Do sprzedania przestronna kawalerka w Alejach Ujazdowskich 20, tuż obok Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie do remontu! Istnieje możliwość zrobienia sypialni w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jodłowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

450 000 zł20 756 m² 21,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 2,08 ha, położona przy ul. Jodłowej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Doskonałe warunki i lokalizacja pod budowę osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł39 m² 20 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mokotów | Służew | Smyczkowa 17. Apartament o powierzchni 39,36m2, 2 pokoje (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia), 1 łazienka, wygodny balkon 4m2, II piętro. Fenomenalne miejsce dla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij