dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

210 000 zł29,58 m² 7 099,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone w spokojnej części miasta, niemal w centrum Ustrzyk Dolnych, przy ul. Nowej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł715 m² 180,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 924 zł43,26 m² 8 019,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł81,47 m² 9 942,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament nad morzem, idealny dla rodziny i gości! Trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , z dużym tarasem o pow. ok. 20 m , to doskonałe miejsce zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł375 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami. Lokalizacja: dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł280 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowoczesny dom W konstancinie jeziornej Cała inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego. W tym przypadku to dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 310 zł898 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - słupia pod bralinem kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł288 m² 8 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 17400 m2. Na jednej z nich posadowiony jest murowany budynek mieszkalny jednorodzinny z 2005 r., wolnostojący, parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mikołów,śląskie

2 190 000 zł5 388 m² 406,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5388 m2, z budynkiem biurowo-magazynowym, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre, przy ul. Fitelberga, sprzedam, 2 190 000 zł. Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

307 100 zł3 071 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki W janiszowie W sąsiedztwie lasów doliny baryczy, z warunkami zabudowy I projektem budowlanym Z 2020 roku, unikatowa, wyjątkowa Z mediami! Opiekun oferty Magdalena.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,14 m² 11 632,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m , które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej, kameralnej okolicy domów jednorodzinnych z szybkim dojazdem do Wrocławia! Nasza rekomendacja: jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł138 m² 5 362,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! W naszej ofercie do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny w atrakcyjnej cenie na działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Pawłowice w gminie Tarczyn. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

782 800 zł49,62 m² 15 775,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Gocław | 49,62 m Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł28 061 m² 69,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2,8 ha położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 297 w miejscowości Kozłów w gm. Bolesławiec, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Ciechocin

Ciechocin,kujawsko-pomorskie

3 799 000 zł4 927 m² 771,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala przemysłowo-handlowo-magazynowa na sprzedaż machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   > Lokalizacja: Ciechocin, powiat golubsko-dobrzyński,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł184,40 m² 3 248,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedstawiam Państwu wolnostojący 4 - pokojowy dom w Lubartowie przy ul. Henryka Wieniawskiego. Nieruchomość położona jest w zachodniej części miasta. Jest to rejon zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie 4-pokojowe położone na 2 piętrze w niskim bloku w Szczecinie. Układ mieszkania: 4 pokoje osobna kuchnia osobne wc balkon Mieszkanie jest funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

277 745 zł29,36 m² 9 459,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,55 m² 11 828,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta , w sercu Rzeszowa. Mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy dwupietrowej,dwustronne jasne z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł2 288 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/10.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 200 m² 17,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 6200 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie czynnie uprawiane pole , o wymiarach od drogi 94 metry , zaś 66 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tarnów , dom dla małej rodziny za 550 000 zł! na ul.Nowodąbrowskej - 2 minutki od Galerii Gemini - murowano drewniany o pow. 90 m2 - dla 3 osobowej rodziny ze względu powierzchnię i układ.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 180 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1180 mkw (wymiary ok.40x30 m) położona w Turowicach (Gm. Konstancin-Jeziorna). Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł14 665 m² 10,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży nieruchomość oznaczoną jako działka nr ew. 522/8, obręb 0061 Wierzchowo o powierzchni 1,4665 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,80 m² 6 717,03 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 72,80 m - 8. piętro, blok z windą Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 120 zł48,65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań z ogrodem w kameralnej inwestycji garden hill w Jędrzychowie. To idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł190 m² 4 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom, który łączy solidną bazę techniczną z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość oferuje 190 m powierzchni użytkowej i położona jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł73,15 m² 6 206,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, rękojmia 5 lat Możliwość wykończenia mieszkań pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania premium.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł167 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom położony pod Nowym Targiem w miejscowości Ostrowsko o powierzchni użytkowej 167 m2. Dom gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł39,75 m² 8 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł9 970 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ponadstandardowa, hektarowa powierzchnia. Pod zabudowę mieszkaniową, rezydencjalną, walory krajobrazowe. Duży metraż - swobodę projektowa, zarówno w zakresie bryły budynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę zlokalizowaną w miejscowości Stanowice w Gminie Oława przy ul. Wrocławskiej. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 0.8 hektara w kształcie prostokąta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł58,75 m² 5 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kaczyce gm. Zebrzydowice Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku na osiedlu w Kaczycach. Mieszkanie o powierzchni 58,75 mkw, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120,77 m² 6 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 120,77 m2 Planowana data odbioru mieszkania Wrzesień 2026r. Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł96 m² 11 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł78 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania duże mieszkanie do remontu położone na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Powierzchnia 78m2 składa się trzech pokoi, kuchni z wydzieloną łazienką, przestronnym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł121,50 m² 20 164,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 121,50 mkw. położony na przestronnej 26 arowej działce. Nieruchomość zachwyca zadbanym ogrodem. Dodatkowym atutem jest przestronny taras.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij