dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 056 410 zł94 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

327 100 zł1 270 m² 257,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Lisim Ogonie. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

510 000 zł61 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.20 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Charakterystyka mieszkania: - powierzchnia: 61.20 m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 3 (niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgliniec,wielkopolskie

899 000 zł165 m² 5 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

atrakcyjna nieruchomość z potencjałem położona w Zglińcu - kameralna wieś nad wodą w bezpośrednim sąsiedztwie stawów hodowlanych, kanałów, licznych jezior oraz lasu; do Osiecznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

499 000 zł57 m² 8 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Poszukujesz złotej okazji, która pomnoży Twój kapitał z elegancją dżentelmena i zaradnością magnata? Oto ona perła w koronie Radogoszcza! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł393 m² 10 185,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż kamienica zbudowana w latach dwudziestych XX wieku. Budynek został wyremontowany w tym roku, oferta dla inwestora, który może rozpocząć działalność właściwie z dnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lubenia,podkarpackie

120 000 zł102 m² 1 174,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę w Lubeni o powierzchni 10,22 ara. Działka posiada Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Usytuowane w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poligonowa

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł1 118 m² 514,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Poszukujesz działki budowlanej, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej okolicy w Poznaniu? Strzał w dziesiątkę! Gorąco polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1118 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

750 000 zł127 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie deweloperskim Brzozówka! Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu parterowego o pow. 127 m2. Znajduje się na działce o powierzchni 1000 m2, zlokalizowany 10 km od Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na malowniczym Jagodnie we Wrocławiu, oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 49,88 m2. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Turowola

Turowola,lubelskie

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne tereny w okolicach Łęcznej z widokiem na rzekę w dolinie. Takiej działki nie będzie miał nikt oprócz Ciebie. 1500 m2 ( 15 arów). W mpzp działka figuruje jako it-4mr (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrówka

Dąbrówka,kujawsko-pomorskie

310 000 zł145 m² 2 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1907

Dąbrówka, powiat sępoleński, gmina Kamień Krajeński. Mieszkanie dwupoziomowe położone w ponad stuletnim domu z cegły! Parter i 1 piętro. Każdy poziom z oddzielnym, niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

1 468 566 zł74 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o wielkości 74,17 m2 z ogromnym ogródkiem. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

757 000 zł53 m² 14 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

[eng Below] Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie przy ulicy Grabczaka Nieruchomość w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Zdjęcia przedstawiają wizualizację przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż dwupoziomowy apartament znajdujący się na Bielanach przy ulicy Księcia Józefa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podwilk

Podwilk,małopolskie

300 000 zł15 919 m² 18,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka działek rolnych w Podwilku (gmina Jabłonka) Działki dzielą się na trzy kawałki: - pierwszy kawałek powierzchnia: 10 913m2 - drugi kawałek powierzchnia: 1121m2 - trzeci kawałek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malachitowa

Łazy,mazowieckie

2 198 000 zł6 466 m² 339,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 6466 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 20 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł48 m² 26 020,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m, przy ul. Noakowskiego 10 w Warszawie. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

660 000 zł141 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy inwestycję w dom jednorodzinny typu bliźniak do zamieszkania jeszcze w tym roku. Działka na której trwa budowa, znajduje się na osiedlu południowym tuż przy zachodniej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Białostocka

Wasilków,podlaskie

115 000 zł470 m² 244,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam serdecznie. Mam do sprzedaży działkę nr 191 w cichej okolicy mieszczącą się w Ogrodzie im. Towarzystwa Przyjaciół Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

325 000 zł36 m² 9 129,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jeziołowicza 5. Idealnie nadające się pod własną aranżację lub inwestycję. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się bardzo blisko linii tramwajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lazurowa

Brzezinki,dolnośląskie

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W promocyjnej cenie tylko 5 działek każda o powierzchni ok 1500m2, wszystkie przy ścianie lasu + do korzystania z ok 300m2 działki rekreacyjnej nad brzegiem zbiornika wodnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

445 000 zł60 m² 7 404,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Ofertę sprzedaży mieszkania w Katowichach w dzielnicy Ochojec przy ulicy Poprzecznej. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 563 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe do odbioru częściowo wykończone wnętrze kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

740 000 zł46 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak English! Contact us for more information! Infinity Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Mieszkaj w Mieście. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł127 m² 17 716,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w samym sercu Warszawskiej Starówki. Idealne mieszkanie pod inwestycje, zachwyca nie tylko swoją doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kruklanki

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

349 000 zł6 326 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kruklanki, powiat giżycki - działka 6326m2 nad samym jeziorem Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w turystycznej miejscowości Kruklanki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Witoszyn

Witoszyn,lubelskie

849 001 zł18 893 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prawie dwuhektarowa działka budowlana z częścią rolną z fantastycznym domem do wykończenia, wykonanym z kazimierskiego kamienia i drewnianych bali, otoczona własnym wąwozem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

449 000 zł98 m² 4 581,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

31936. Polecamy Państwu 96 m2 przestrzenne, wysokie mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu 36 m2 wraz z aneksem kuchennym. Dużej jasnej sypialni oraz dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Sobięcin - zielona okolica. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w kameralnej kamienicy. Powierzchnię 32 m2 tworzy przestronny pokój, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Ścinawka Średnia

Ścinawka Średnia,dolnośląskie

76 000 zł27 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią w stanie do odnowienia, o powierzchni całkowitej 26,6 m2, znajdująca się na 2 piętrze. W jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

96 000 zł2 482 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga brak widoku na góry i na jezioro Jest tylko na las Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w otoczeniu domków letniskowych w sąsiedztwie Jeziora Żywieckiego, szczyrku oraz Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 885 000 zł130 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie | Bemowo I 3 pokoje I taras I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym Apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

904 500 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta w znakomitej lokalizacji przy ul. Ostrobramskiej Powierzchnia mieszkania 67m2 piętro III Mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji w stanie deweloperskim Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

570 000 zł72 m² 7 880,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,33 mkw w Siedlcach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń piekny widok Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

30 015 zł600 m² 50,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rekreacyjną w otoczeniu domków letniskowych w sąsiedztwie Jeziora Żywieckiego, szczyrku oraz Bielska Białej : - Działka w miejscowym planie zagospodarowania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

3 650 000 zł623 m² 5 858,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do lokalu użytkowego położonego w Centrum Szczecina! Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 623m2, przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Uwieliny,mazowieckie

425 000 zł53 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż I 53,24 m2 I 2 pokoje I Uwieliny gmina Prażmów | 425 000 pln Wirtualny Spacer: przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł76 m² 19 828 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do odkrycia magicznego zakątka przy ul. Strzelców w Gdyni na Małym Kacku, gdzie czeka na Was wyjątkowy apartament gotowy na nowy rozdział Waszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z działki budowlanej o powierzchni 6ar oraz domu wielorodzinnego wraz z dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włóki

Włóki,dolnośląskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam. Na sprzedaż jest dom wolnostojący do remontu na działce 18ar. Jest to cena do negocjacji. W razie jakiś pytań zapraszam do rozmowy telefonicznej.