dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Stare Bystre

Stare Bystre,małopolskie

390 000 zł12 870 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe oznaczone jako działki ewidencyjne numer 11022/1, 11029/2, 11067, 11074/2, 11088/1 o łącznej powierzchni 1,2870 ha położone w miejscowości Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Myszków,śląskie

323 000 zł1 624 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej okolicy blisko centrum Myszkowa prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną Przy ulicy Topolowej w miejscowości Myszków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł46 m² 14 769,30 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji/bułgarska/szczęśliwe mieszkanie/nowe/klimatycznie urządzone/2 pokoje/46 m2/taras/ogródek! Zapraszamy do magicznego azylu w samym sercu zachodniej strony Poznania! To niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kocierz Moszczanicki

Kocierz Moszczanicki,śląskie

145 000 zł963 m² 150,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w Kocierzu Moszczanickim, pow. żywieckim. Teren widokowy, otoczony zielenią i widokiem na góry. W pobliżu rzeka z łagodnym zejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:778 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam bezpośrednio Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z dużym potencjałem, usytuowanego w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turze Rogi

Turze Rogi,lubelskie

890 000 zł127 m² 6 985,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 186 m²

Posiadłość 127mkw pod Łukowem z pięknie zagospodarowanym ogrodem 6100mkw Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych ogródek prestiżowa lokalizacja Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Macierzanki

Osiedle Wilga,mazowieckie

170 000 zł2 414 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka leśna na osiedlu wypoczynkowym Wilga nad rzeką Wisłą. Okolice ulicy Macierzanki Klimatyczna działka leśna w centrum podwarszawskiego os. Wilga - obręb Ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł95 m² 19 989,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sięgnij w głąb siebie i zobacz jak byś się czuł mając biuro w najbardziej urokliwym miejscu na mapie Warszawy! Ta prestiżowa lokalizacja i cudowna, artystyczna przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł84 m² 12 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o przeznaczeniu biurowo/usługowym. o powierzchni 84m2. Bez podatku vat. Znajduje się na 1 piętrze na którym są tylko lokale usługowe. Lokal z podziałem na trzy gabinety, recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł73 m² 3 972,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości profil prezentuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie - o powierzchni użytkowej 73m2 - położone na piątym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

884 398 zł49 m² 18 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Apartament 2 A 4 01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

118 000 zł1 380 m² 85,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja wiosenna Do sprzedaży! Bardzo ładna działka budowlana w Czarnowie o powierzchni ok 1380m2 położona dobrym terenie wśród nowo powstających domów jednorodzinnych, blisko oświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Dominów,lubelskie

839 000 zł149 m² 5 623,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 149,2 mkw. nr budynku 14. Termin realizacji : 9 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Tyczyn,podkarpackie

1 690 000 zł210 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Oferta prywatna! Do sprzedaży budynek wolnostojący o powierzchni 210m2 położony w miejscowości Tyczyn na widokowej działce o powierzchni 2099m2, zlokalizowanej 900m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Aleksandrowice

Aleksandrowice,małopolskie

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna Do sprzedania działka usługowa położona przy lotnisku Balice z ekspozycją na lotnisko oraz autostradę A4 którą przejeżdża kilkadziesiąt tysięcy samochodów dziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Gliwice

Gliwice,śląskie

21 700 000 zł9 382 m² 2 313 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa położona w południowej części Gliwic. Hale produkcyjne 1.Hale nowe Budynek składający się z 2 hal wybudowany w 2008 r. - 3 374,29 m 2 Dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł81 m² 6 139,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Elegancka husarska: ostatnie wolne mieszkanie w budynku A: i piętro, powierzchnia 81,28 m2: - pokój z aneksem kuchennym (27,23 m2), - 3 pokoje ( 13,60 m2), (9,62 m2), (10,05 m2), - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zielone osiedle w Świdnicy ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji W cenie pompa ciepła i rekuperacja mechaniczna wentylacja dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Suszec

Suszec,śląskie

45 000 zł5 740 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Suszcu przy ul. Woszczyckiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 0,5740 ha. Położona jest na terenie płaskim o lekkim nachyleniu w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

915 000 zł86 m² 10 639,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż proponujemy mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2. Mieszkanie idealne dla osób szukających nieruchomości dla rodziny. Układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Śniadeckich

Wrocław,dolnośląskie

2 390 000 zł148 m² 16 148,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedaży połowa willi na Zaciszu, w której skład wchodzi: parter z dużym tarasem + pogłębiona część piwnicy, która została zaadoptowana na dodatkowy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, składające się z dwóch ustawnych pokoi w tym jeden z wyjściem na balkon , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grązów

Grązów,świętokrzyskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno- budowlana w okolicy Sędziszowa. Wymiary działki: szerokość: 22 m. lub 43,47m. długość: 49 m. Możliwość zakupu działki budowlanej do 24 ar., lub zakupu działki budowlanej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Barciński park | 3 pokoje | balkon | parking podzemny | komórka lokatorska to speak english please call: do sprzedania nowocześnie urządzony apartament na osiedlu Barciński Park położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

779 000 zł59 m² 13 178,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny apartament na ostatnim - 12 piętrze nowego budynku z 2023 roku na osiedlu Bojary ul. Kraszewskiego w Białymstoku. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 59.11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

399 000 zł74 m² 5 397 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Rzuchowa. To ciekawa propozycja nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, z 4 oddzielnymi lokalami mieszkalnymi. O funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł14 m² 25 035,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Idealne na Booking!blisko dworca!klima/antresola Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14 mkw plus antresola 8 mkw, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu, o powierzchni 129,91 m2 gotowego do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł77 m² 9 739,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 21/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł50 m² 8 953,72 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację przestronnego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 9 piętrze bloku w Poznaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fiszera

Kraków,małopolskie

580 000 zł41 m² 14 146 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłącznosć Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum (druga linia zabudowy od ul Prostej) 3 minuty piechotą od stacji metro onz!. Mieszkanie posiada dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 070 000 zł153 m² 6 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 155 m2, posadowionym na ładnej działce ok.800 m2 w Książenicach. Dom jest łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 255 000 zł42 m² 29 880,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedwojenna kamienica 1935-1937! bezpośrednio sprzedam luksusowe, wyjątkowo eleganckie I funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie W ścisłym centrum! prestiżowa lokalizacja - ulica złota 9!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadfosna

Ciechanów,mazowieckie

267 000 zł47 m² 5 641,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Nadfosnej w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 47,33 m2 wchodzą: dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

598 001 zł42 m² 14 170,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Vivaldiego/jagodno/krzyki/premium/2pok./balkon/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabanów-Kolonia

Grabanów-Kolonia,lubelskie

125 000 zł1 010 m² 123,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Grabanowie o powierzchni 1010 m2 Działka budowlana w Grabanowie Kolonia o powierzchni 1010 m2 kształt kwadratu o wymiarach 33,5 x 28, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł52 m² 13 178,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie 51,6m + logia 2,5m + piwnica 2,1m , "wysoki parter" (rozkład i powierzchnie- patrz plan, ostatnie zdjęcie). Budynek typu "plomba" z lat 70-tych, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł120 m² 9 158,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m2, wykończony w wysokim standardzie, znajdujący się w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł129 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu na 5. piętrze o powierzchni 129m2 znajdującego się w inwestycji Tarasy Warty tuż przy Rondzie Rataje. Jeśli.