dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 992 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wojciecha

Gorzędziej,pomorskie

220 000 zł841 m² 261,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje Państwu urokliwą, narożna działkę budowlaną, w pełni uzbrojoną pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uchwała Nr XX/149/2000 w miejscowości Gorzędziej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 237 263 zł68 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie dostępne w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Zabłociu, przy ulicy Pana Tadeusza w sercu Krakowa. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

610 000 zł100 m² 6 069,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

! bez prowizji, bez podatku pcc! Zakończenie inwestycji - czerwiec 2024 Nadolice to cicha, spokojna miejscowość położona w bliskiej odległości od pięknych terenów zielonych i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szlembark

Szlembark,małopolskie

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam dwie działki budowlane o pow. ok 1000 m2 każda, w miejscowości Szlembark, z pięknym widokiem na jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

290 000 zł3 371 m² 86,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3371m2 położona w drodze z Oleśnicy do Ostrowa Wlkp. w miejscowości Ostrowina. Lokalizacja : gmina Oleśnica, powiat oleśnicki Pierwsza wzmianka pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miroszów

Miroszów,małopolskie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość o powierzchni 87 arów - w tym ok 35 arów użytku rolnego, położona w Miroszowie w gminie Racławice w powiecie miechowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bytom

Bytom,śląskie

370 000 zł1 203 m² 307,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka obok stadniny koni, blisko lasu, idealna na dom jednorodzinny! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gromadzin,pomorskie

685 000 zł90 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 142 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 485 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł104 m² 13 430 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowo funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 104,17 m2 usytuowane na VI i zarazem ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 520 348 zł82 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

435 000 zł51 m² 8 481 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie znajdujące się w Olsztynku, w budynku przy ul. Jagiełły 13a. Nieruchomość składa się z: - 2 sypialni 9,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

757 500 zł65 m² 11 731,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Łódź

Łódź,łódzkie

855 000 zł550 m² 1 554,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Sprzedaż lub Najem / Hala Idealna jako Biuro + Magazyn -powierzchnia : 550 m2 -pow. Działki : 1390 m2 Cena : 855.000 Jest to część środkowa budynku, częściowo do remontu. Magazyn/hala, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

624 848 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na sielankowych terenach, ale dalej blisko miasta! Do centrum dotrzesz w 6 min! W ofercie 4-pokojowe mieszkanie o łącznym metrażu 55,79m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tymbark

Tymbark,małopolskie

587 800 zł140 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Victoria Estate prezentuje dom na sprzedaż w Tymbarku! Nieruchomość: dom jednopiętrowy o powierzchni 140m2 zlokalizowany na wzgórzu pod lasem w malowniczym miasteczku Tymbark - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł62 m² 11 300,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w okolicy ulicy Rogowskiej o powierzchni 61,5 m2 Częściowo po remoncie. Do klatki i windy wejście z poziomu 0, nie ma schodów, łatwo wjechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok! 3 piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego (47m2) z balkonem na os. Przyjaźni w Poznaniu (winogrady). Mieszkanie znajduje się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Komfortowy, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym o powierzchni 250m2. Dom posadowiony na działce o wielkości 923m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

589 999 zł52 m² 11 420,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w wełni wykończone z balkonem na lubelskich Bronowicach! Bez pcc! W skład nieruchomości o powierzchni 51,66 m2 wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kwiatowa

Okszów,lubelskie

218 760 zł10 938 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 10 938 m2, usytuowanej w Okszowie przy ul. Kwiatowej. Ta unikalna nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

639 200 zł75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatnie wolne nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 75,2 m2 + ogród ok. 40 m2 w nowej inwestycji przy ul. Potockiego (załężę). Mieszkania posiada w standardzie (w cenie) m.in.: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł167 m² 5 332,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowość w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 166.93 m przy ul. Ottona i Jana Pileckich. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 270 000 zł100 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Opiekun nieruchomości: telefon Przestronne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na wrocławskich Karłowicach, najbliższa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

530 000 zł62 m² 8 507 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż piękne, świeżo wykończone mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nova w Ostródzie, przy ul. I Dywizji 26. Nieruchomość o powierzchni 62,3 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Willa do wykończenia, oddana do użytku, emanująca elegancją, położona w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. To już ostatnia willa! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł46 m² 18 817,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w spokojnym otoczeniu i bardzo zielonym przy ul. Broniewskiego na Sadach Żoliborskich. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 900 zł55 m² 3 434,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy na Staryn Zdroju. Położony na trzecim piętrze lokal składa sie z salonu, dwóch sypialni ( w jednej szafa w zabudowie), dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł56 m² 15 689,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie o powierzchni 56,09 m2 znajduje się na cichym zielonym osiedlu na Ursynowie. Osiedle jest bardzo zadbane. Ogromną zaletą tego osiedla jest przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

242 000 zł58 m² 4 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe, w bloku czteropiętrowym z 1993 roku po termomodernizacji, słoneczne, jasne, ciepłe. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

896 675 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy przy Placu Bernardyńskim, w przyziemiu pięknie zrewitalizowanej kamienicy, z czytelnym adresem. Lokal z ogromnym potencjałem, prestiżowy adres oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 100 zł51 m² 8 550,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł62 m² 11 282,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wrocław/fabryczna/3pok./winda/balkon/hit/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni, -3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł44 m² 11 053,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję mieszkanie, które zlokalizowane jest w sercu dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu parku oraz ścieżek rowerowych. W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł114 m² 7 533,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Pileckich. Oferta: bez prowizji I bez podatku pcc Osiedle położone jest w spokojnej dzielnicy Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

423 724 zł37 m² 11 508 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

268 901 zł74 m² 3 609,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja/dolnobrzeska/tanio/wrocław/okolicaleśnicy/3p/75m2!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Kolnie

Nowe Kolnie,opolskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 009 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi położona w Nowych Kolniach w gminie Lubsza. Nieruchomość idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

430 000 zł50 m² 8 659 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie znajdujące się w Olsztynku, w budynku przy ul. Jagiełły 13 Nieruchomość składa się z: - 2 sypialni 10,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Ogrody Mickiewicza Piętro- pierwsze Liczba pomieszczeń- 2 sypialnie, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, wc , przedpokój Miejsce parkingowe pod blokiem Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

719 397 zł54 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Mam zaszczyt zaprezentować niezwykłą okazję inwestycyjną - mieszkanie przy ulicy Suchej w Gdańsku. Termin oddania tego wyjątkowego lokum planowany na II kwartał 2024 roku. To miejsce oferuje.