dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł39,19 m² 7 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59,20 m² 27 027,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 625 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo wymarzonego miejsca do zamieszkania, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem i niesamowitym widokiem na dolinę Wisły, to ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

272 650 zł1 435 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1435 m2 położona w Kętach ul. Staszica, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł136 m² 18 933,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

To nie jest "zwykłe mieszkanie" to coś między apartamentem a domem! Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,21 m² 8 384,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł310 m² 1 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym posadowiony na 16-arowej, widokowej działce u podnóża lasu. Nieruchomość położona jest w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 800 zł66,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 66,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,20 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z potencjałem! Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Zwycięstwa w Chorzowie Batorym. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom 160 m z ogrodem Żubrów #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu z ogrodem (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 175 zł53,25 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkanie wykończone tuż przy Parku Śląskim To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią i spokojem natury. Inwestycja uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76,45 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem i garażem - opole/chmielowice Nowoczesna inwestycja a w niej apartament trzypokojowy z dwudziestometrowym tarasem, garażem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 790 zł42,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł58,47 m² 9 498,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M6 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 58,47 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy samym lesie - Jagniątków, jelenia Góra Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Karkonoszy - Jagniątkowie, w otoczeniu lasu i natury.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł822 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

.:zostały ostatnie wolne działki:. Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dogodnym połączeniu z miastem? A może chcesz zainwestować w najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 209 m² 78,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Teren otoczony lasami. Prezentowana działka o powierzchni 1096 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

2 230 000 zł95 m² 23 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym, rozkładowym układzie, położone na wysokim parterze pięknej przedwojennej kamienicy z 1931 roku przy ul. Smulikowskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł500 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Kamienica inwestycyjna w centrum | stabilny dochód | wysoka rentowność Na sprzedaż kamienica z 2007 roku zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sosnowiec,śląskie

1 100 000 zł5 121 m² 214,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 5121m2, która pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowane na I piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Ogrodowej w Ełku. Budynek jest ostatnim blokiem w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Knurów,małopolskie

199 000 zł7 103 m² 28,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z panoramą tatr | 7103 m cisza, natura I prywatność knurów, gm. Nowy targ Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozległej działki położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł14 503 m² 299,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny p/u objęty planem zagospodarowania z przeznaczeniem obiekty produkcyjne, składy, magazyny, budynki usługowo-produkcyjne, produkcyjno-magazynowe i usługowo-magazynowe. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł178,67 m² 4 253,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom na sprzedaż w okolicach Sławy w miejscowości - Radzyń, powiat Sławski niemal nad samym jeziorem. - na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Radzyniu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł953 m² 220,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: 5 funkcjonalne pokojemieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokal 260 m + Piwnica, działka 1 500 m , możliwość zabudowy 40% Jeśli szukasz nieruchomości, która daje realne możliwości rozwoju, a nie zamyka się w jednym scenariuszu właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

40 760 zł1 019 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki mieszkaniowo-usługowe ścinawa pow. OD 10 arów działki mieszkaniowo-usługowe położone w sąsiedztwie drogi krajowej. 19. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 1 mnu ustala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 000 zł55,23 m² 8 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34,75 m² 12 345,32 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**zakup bez podatku pcc 2 %** Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania znajdującego się w apartamentowcu przy ulicy Kraszewskiego 45b, który znajduje się na osiedlu Bojary - prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł53,20 m² 4 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy stary zdrój W ok. UL. Żeromskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

161 330 zł1 241 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy piękną działkę budowlaną w miejscowości Małe Rudy - z wydanymi Warunkami Zabudowy! Niedaleko jeziora, w otoczeniu lasów i przyrody! I tylko 18km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,90 m² 11 420,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny w Karkonoszach | stały dochód 2070 zł/mies. | bezobsługowy najem! Na sprzedaż w pełni przygotowany apartament inwestycyjny położony w popularnym kompleksie Osada.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47,94 m² 12 098,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie usytułowane w Lublinie w dzielnicy Węglin. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku z 2011 roku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie w przepięknej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna. W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,90 m² 8 195,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł12 612 m² 26,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| leśna działka z polaną i widokiem na góry - 1,26 ha, przyborów Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,2612 ha, położona w malowniczej miejscowości Przyborów,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 398 m² 110,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

367 100 zł3 671 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj ofertę działki położonej w bardzo atrakcyjnej.