dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

747 000 zł107 m² 6 981,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bursztyngl-315_132' z ceną: 567 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piecki

Piecki,warmińsko-mazurskie

2 090 000 zł460 m² 4 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:53 000 m²

Przestawiam Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży, perełkę na rynku nieruchomości w województwie warmińsko - mazurskim. Jest to kompleks położony na obszarze ponad 5ha, złożony z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olszanica

Olszanica,podkarpackie

75 000 zł1 400 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę rolno-budowlaną o numerze 990 oraz 991 (olszanica), 14 arów Więcej informacji pod numerem tel.:. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł61 m² 11 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje blisko dwóch zbiorników rekreacyjnych Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2 składające się z trzech pokoi i w tym jednego z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m 2 w Centrum Świdnicy. Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Poniżej kilka słów o osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyńska

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł29 m² 9 515,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na ul. Leszczyńskiej w Bielsku Białej na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 29,32 m2 składa się z : - Salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Mokra

Stepnica,zachodniopomorskie

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka 1200m2 w Stepnicy przy ulicy Mokrej. Spokojnie polozona, w pelni ogrodzona z brama wjazdowa. Regularnie pielegnowana, ladny drzewostan. 500 m od Zalewu. Do Miedzyzdroi 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 314 000 zł58 m² 22 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe! Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 58,34 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking naziemny, winda, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzino

Będzino,zachodniopomorskie

325 000 zł177 m² 1 839,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Działka budowlana o powierzchni 1080 m2, położna w miejscowości Będzino, 6 km od morza. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Świetna alternatywa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Fabryczna na wrocławskich Maślicach. Termin realizacji - II kwartał 2024 rok. Oferuję do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie+ antresola, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wyszecino,pomorskie

779 000 zł110 m² 7 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w marzankach_649' z ceną: 588 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

941 800 zł49 m² 19 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 49,22m2, znajdującą się zaledwie 1km od Wrocławskiego rynku, w apartamentowcu z 2021 roku. Inwestycja znajduję się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

871 239 zł62 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł48 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, położone na ul. Dywizji Wołyńskiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy -orunia. Atuty: zaledwie 5 minut na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł32 m² 19 031,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

819 000 zł101 m² 8 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 530 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

DO sprzedaży kawalerka doskonała pod inwestycje bądź jako pierwsze lokum. Mieszkanie ma założoną kw, więc można posiłkować się kredytem. Lokal ma 31m, składa się z widnej kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wola Mrokowska

Wola Mrokowska,mazowieckie

590 000 zł49 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, na sprzedaż wystawiam mieszkanie w Woli Mrokowskiej, jest to mieszkanie środkowe w szeregowcu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na podjeździe z drugiej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

880 800 zł50 m² 17 524,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 167 212 zł94 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy!rodzinne mieszkanie Z dwoma ogródkami! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

580 000 zł103 m² 5 604,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle, budowany na nowym osiedlu w centrum miejscowości Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Raszyńska

Jarosław,podkarpackie

290 000 zł72 m² 4 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal Usługowo-handlowy na sprzedaż przy ul. Raszyńskiej w Jarosławiu - osiedle Piłsudskiego, lokalizacja: ul. Raszyńska / Osiedle Piłsudskiego, okolice ul. Konfederackiej w Jarosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł316 m² 7 848,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, murowany dom w Międzylesia o powierzchni 316 m2, z użytkowym poddaszem, na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1010 m2. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł62 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (62,3 m2) z balkonem i widokiem na Pałac Kultury! Znajdujące się w bloku z 2014 r. na granicy Józefosławia i Piaseczna - obok Auchan Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko W maklerze Do sprzedania mieszkanie w nowym bloku z 2023 roku na Osiedlu Leśnym. Apartament praktycznie gotowy do zamieszkania potrzebne tylko meble. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łapy

Łapy,podlaskie

235 000 zł32 m² 7 275,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***rezerwacja*rezerwacja*** ***jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokoły

Sokoły,podlaskie

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

*** siedlisko W gminie sokoły *** cicha podlaska wieś *** bardzo dobry dojazd *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w odległości ok 7 km od miejscowości Sokoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

427 000 zł62 m² 6 936,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zaciszu Retkinii. Lokal jest w stanie do remontu. Pełna własności z kw. Na 62mkw składa się: * salon * dwie sypialnie * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł77 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje blisko morza w nowym budynku z 2023 roku Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,82 m2 składające się z czterech pokoi i w tym jednego z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

345 000 zł39 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone w malowniczej i spokojnej części Łodzi, na jednym z najbardziej pożądanych łódzkich osiedli - Retkinii. Znajduje się ono na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

449 000 zł58 m² 7 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 58,11 m 2 składa się z: przedpokoju, sypialni, łazienki, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Śrem,wielkopolskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:64 m²

Szukasz okazji do ulokowania kapitału? A może szukasz na własny lokal, który już od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiał? Ten gotowiec inwestycyjny to bezpieczny pakiet, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł135 m² 6 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Marzysz o Domu w Harmonii z Naturą? Oto Twoja Szansa! Leśne Osiedle w Tajęcinie Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę domów wolnostojących w Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Parku Szarych Szeregów. Lokal jest w stanie do wprowadzenia! Pełna własność z kw! Na 42mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szkolna

Pogórze,pomorskie

868 000 zł72 m² 12 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie pogórze ul. Szkolna mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 72 m2, które usytuowane jest na I piętrze. Mieszkanie dwupiętrowe, góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

950 000 zł47 m² 20 386,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania Państwu wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 46,6 + 8 mkw loggi na 7/10 piętrze z pięknym widokiem na las, w inwestycji małokacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z zamontowaną klimatyzacją. Metro Ulrychów 650m, dużo przestrzeni między budynkami i zieleni. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywoń

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł31 m² 9 005,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu. Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Dąbia co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubonieczek,wielkopolskie

2 000 000 zł330 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 900 m²

Urokliwa posiadłość W otoczeniu lasu, stajnie dla koni, basen, lubonieczek / zaniemyśl - 7 pokoi, urokliwie i kameralnie położona nieruchomość, bezpośrednio przy kompleksie leśnym,.