dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

61 500 zł40 m² 1 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów ,magnolia' przy ul Gustawa Morcinka w Kielcach. Działka usytuowana w odległości ok. 1,5 km. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

461 419 zł53 m² 8 706,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 656 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

394 000 zł42 m² 9 380,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny._ WYPRZEAŻ OSTATNICH GOTOWYCH MIESZKAN! Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_Brak podatku PCC_BEZ PROWIZJI 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

519 425 zł66 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja ***bez pcc *** budowa budynku zakończona, lokal gotowy do oddania. Mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego III-piętrowego budynku. Na powierzchnię 65.75 m 2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

399 900 zł139 m² 2 883,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 998 zł41 m² 15 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Wrocławskie -odra Top Apartament z tarasem /lux!top Polecamy Panstwu na sprzedaz apartament w promenadach wrocławskich wraz z komórką- lokatorską oraz możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 500 000 zł550 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofertę sprzedaży pensjonatu wraz z działką budowlaną inwestycyjną o powierzchni 40 arów położonej na Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

866 320 zł67 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie W nowej hucie Z trzema niezależnymi pokojami I balkonem oraz dużą piwnicą N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne i dobrze skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

674 900 zł36 m² 18 747,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru w nowoczesnej inwestycji Miasteczko Jutrzenki na Warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

383 571 zł43 m² 8 930,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowa inwestycja w pięknej okolicy. Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 995 zł31 m² 14 070,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie!top /hit! Lyx Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Top Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 6-pokojowe o powierzchni 115,24 m2 dwupoziomowe z ogrodami o powierzchni 60 m2- 100 m2 i dużym balkonem Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł73 m² 9 949,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73,26 m2, usytuowanego na drugim piętrze kamienicy, przy ulicy Wysokiej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie jest wyremontowane (bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorów

Komorów,mazowieckie

749 000 zł55 600 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna sąsiadująca z Puszczą Kampinoską w miejscowości Komorów, gmina Kampinos. Powierzchnia : 55.600m2 Media : prąd w drodze Wymiary : 84m szerokości x 662m długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszenna

Chełm,lubelskie

80 000 zł1 272 m² 62,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę budowlaną o powierzchni 1272 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy przy ulicy Pszennej, w sąsiedztwie rzeczki Janówka. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Żagań

Żagań,lubuskie

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Żagania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze , składa się z wyodrębnionej części sypialnej : 3 sypialnie oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

797 000 zł48 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne i przestronne mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania przy Alei 29 Listopada. To kameralny, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

876 392 zł48 m² 18 258,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wiślane Tarasy zlokalizowane są pomiędzy ulicami Grzegórzecką i Stachowskiego tuż przy Bulwarach Wiślanych w zielonej dzielnicy Grzegórzki. Bezpośrednio od dewelopera Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

584 000 zł48 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W samym centrum Poznania klimatyczne 2pok/47m2 w rewitalizowanej kamienicy z 1950 roku,200m od Starego Rynku,Stare Miasto,Poznań ul.Garbary. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze 5 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 150,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,59 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe. Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małomicka

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 150 m2 oraz działce o powierzchni 310 m2! Atuty Domu: - 5 pomieszczeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

168 300 zł1 870 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w drugiej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szymały

Orzesze,śląskie

235 000 zł821 m² 286,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż! zadzwoń I umów się na prezentację! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w świetnej lokalizacji - Orzesze Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górzysta

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

199 000 zł48 m² 4 129,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m2 położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku w świetnej lokalizacji, na ulicy Górzystej w Ostrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

389 000 zł54 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania mieszkanie znajdujące się na osiedlu Grodzkim o powierzchni 54m2 położone na 2 pietrze w bloku 4 piętrowym z cegły. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Koleczkowo,pomorskie

1 599 000 zł261 m² 6 137,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Zapraszam do wspaniałego domu jednorodzinnego w Koleczkowie k. Gdyni. Nieruchomość o dużej powierzchni użytkowej wynoszącej 260 m2. Ta nowoczesna nieruchomość, zbudowana w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

319 000 zł3 268 m² 97,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlano - rolną 10 km od centrum Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Pielgrzymowice (gmina Michałowice), przy Drodze Krajowej 7 (8km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Śródmieściu, z doskonałą lokalizacją. Cena do pertaktacji dla zdecydowanego klienta gotówkowego. Pierwszy pokój: 25,87 m2 Drugi pokój: 11,11 m2 Kuchnia: 5,06 m2 Łazienka: 3,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Fabianki

Fabianki,kujawsko-pomorskie

235 000 zł64 m² 3 643,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam urokliwe mieszkanie w niskim bloku z dużą piwnicą o powierzchni 12m , położone w spokojnej okolicy niedaleko lasu. To idealne miejsce dla rodzin, ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

512 990 zł39 m² 13 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

centrum/kamienna/krzyki/2pok./winda/Toplokalizacja! Edit: mieszkanie aktualnie jest w trakcie remontu! Możliwość kupna nieruchomości w stanie aktualnym! Wymieniane są wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

199 900 zł23 m² 8 616,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

tanio!/kawalerka/toplokalizacja/gliniana/wroclavia Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszczący się na 5-tym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 r. przy ul.Glinianej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł86 m² 23 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 4-pokojowy apartament 86,16 m2 al. Kijowska - inwestycja Apartamenty Krowodrza Park. Apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany jest na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mleczno

Mleczno,dolnośląskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mleczno, do sprzedania sześć działek o pow. od 10do 11 arów. Działki jest w kształcie prostokąta. Nieuzbrojone. Potrzebujesz więcej informacji o tej nieruchomości, lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Piastowskim na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

519 500 zł35 m² 14 675,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zaporoska/centrum/krzyki/2pok. /premium/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,69m2 mieszczące się na 2-gim piętrze 4-piętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł63 m² 8 374,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka ceny O 20 tys! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

722 800 zł56 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł440 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość: przestronną doskonale zaprojektowaną miejską rezydencje o imponującej powierzchni 440 m2. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

999 990 zł141 m² 7 069,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kiełczów | duży szereg skrajny|!. Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m . Dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij