dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zimna Woda

Tarnowiec,małopolskie

594 000 zł3 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki w Tarnowcu w świetnej lokalizacji! Ostatnie takie działki na peryferiach Tarnowa! Oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania teren budowlany w Tarnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Tarnów,małopolskie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia mieszkania są autentyczne. Nie jest to wizualizacja. Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Kołłątaja 20 w bloku z cegły na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

801 955 zł70 m² 11 487,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność poinformować, że zaczynamy sprzedaż Nowej inwestycji o nazwie atlantis prestige park - etap 2. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

699 995 zł76 m² 9 194,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

880 000 zł56 m² 15 575,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania 3-pokojowego przy ul. Borsuczej. Doskonała lokalizacja i dogodna komunikacja - zaledwie 250 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 149 000 zł133 m² 8 664,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy wyjątkowy dom zlokalizowany w nowoczesnej części Głogowa Małopolskiego, idealny dla osób ceniących sobie spokój, komfort i doskonałą lokalizację. Ta piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w szóstej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

479 000 zł41 m² 11 550,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z nowo wykończonym mieszkaniem, które mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży. Położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

110 100 zł1 011 m² 108,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

To ostatnia z trzech działek w tym miejscu na sprzedaż. Całkiem schowana, ma najmniejszą powierzchnię, jest niemal kwadratowa. Bardzo miłe miejsce! Dojazd wzdłuż innych posesji działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 499 994 zł110 m² 13 631,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 998 zł46 m² 11 853,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

634 001 zł38 m² 16 640,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/jagodno/ okazja / premium/ balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 490 zł51 m² 8 970,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

790 000 zł85 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i komfortowo urządzonego dwu poziomowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 84,53 m2 położonego w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Częstochowa,śląskie

1 490 000 zł132 m² 11 287,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękny, wolnostojący dom piętrowy na prestiżowym osiedlu, w dzielnicy Parkitka, w pobliżu Alei Brzozowej. Rok budowy 2021. Nowoczesna bryła budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł58 m² 8 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Polecam na sprzedaż to klimatyczne wnętrze, świeżo po remoncie, o oryginalnym układzie i ciekawym wykończeniu. To miejsce z duszą, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

586 000 zł36 m² 16 488,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 35,54 m z ogródkiem, na osiedlu dewelopera Robyg - Słoneczna Morena. Kluczowe informacje: mieszkanie wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jaworzno,śląskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania lub wynajmu, ustawne mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal składa się z: - pokoju - kuchni - łazienka z wc - przedpokoju Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 15 Sierpnia

Złocieniec,zachodniopomorskie

750 000 zł221 m² 3 393,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wolnostojącydom,zlokalizowany na spokojnej ulicy(5 budynków),podpiwniczony z parterem(kominek),piętrem(taras)i poddaszem użytkowym nadbudowanym w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bugaj

Wieluń,łódzkie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 38,8 m2 - Trzypokojowe po remoncie Niezwykle rzadko dostępne w takim standardzie i metrażu! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

341 410 zł47 m² 7 321,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo budowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze na granicy Leszna i Święciechowy ul.Leszczyńska. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja południowy-zachód Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł56 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Top Plac Bema- wyspa Słodowa 3-pokoje Piwnica Balkon- przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 999 zł130 m² 8 461,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam przyjemność zaoferować segment zewnętrzny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Grodzisku. Ten uroczy segment cechuje się wyjątkowym położeniem, doskonałym stanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kije

Kije,lubuskie

320 000 zł234 m² 1 367,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni233,98 m2 w zabudowie szeregowej usytuowany na działce o pow. 374m2. Budynek znajduje się w niewielkiej malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Służewo

Służewo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojącym, posadowiony w ostrej granicy działki o powierzchni 800 m 2. Działka z bezpośrednim wjazdem z gminnej drogi asfaltowej. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 300 zł49 m² 9 455,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 469,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Kartograficzna | szkoły i przedszkola oraz rozbudowane zaplecze handlowo usługowe zaledwie 700 m od budynku - poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł114 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowość w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.12m2 przy ul. Ottona i Jana Pileckich. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis mieszkania Dla osób ceniących sobie komfort, wygodę, spokój i radość z własnych czterech kątów mamy do zaoferowania na sprzedaż niezamieszkiwane przez nikogo, przytulne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotowo

Złotowo,kujawsko-pomorskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż dom ok 100m2 w zabudowie bliźniaczej w malowniczej wsi Złotowo w powiecie żnińskim, gmina Barcin. Piękny zagospodarowany teren wokół domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł63 m² 19 766 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem o powierzchni 63,50 metrów kwadratowych, położonym na parterze w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł200 m² 2 949,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Okazja Okolice Ołtaszyna Dom 200 m2 Ogród 1118m2 Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

5 900 000 zł330 m² 17 878,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Luksusowy dom / willa obsługa bezprowizyjna tylko u nas! niskie koszty utrzymania Luksusowy dom usytuowany u podnóża Tatr, składający się z 12 pokoi w tym 10 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 059 000 zł100 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Tychy,śląskie

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

****rezerwacja**** tylko W realton! Umowa na wyłączność!mieszkanie w samym sercu Tychów! Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. E. Świetna komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł41 m² 14 778,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam przytulne 2-pokojowe mieszkanie, metraż prawie 40,60m2, 2015r. Nieruchomość przy ul. Jesionowej, na Hubach. Mieszkanie mieści się na 1wszym piętrze, w nowym, 6- piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta! Miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi, gdyż jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł47 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47m2 * jasne, ciepłe i przestronne * umeblowane, gotowe do zamieszkania * łazienka po kapitalnym remoncie * instalacja elektryczna wymieniona w zeszłym roku *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

436 279 zł36 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż mieszkanie o ergonomicznym układzie. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem - sypialnia - łazienka - hol + balkon W okolicy inwestycji będzie.