dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

6 300 000 zł11 173 m² 563,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem na budowę 56 apartamentów Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 11.173 m2 położona w dzielnicy Biała Dolina. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 315 000 zł58 m² 22 758,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowe mieszkanie z przepiękną panoramą na Stare Miasto i Las Wolski o pow. 58,71 m2 - Kraków, prądnik Biały, ulica Stańczyka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

899 000 zł72 m² 12 467,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w Dziwnowie/ Powiat- kamieński/ Województwo- zachodniopomorskie. * 220 Lokali * od 25-102mkw * Strefa Fitness * Basen * Sauny Fińskie * Restauracja * Grota Śnieżna *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

640 000 zł113 m² 5 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jaworzno - ciężkowice Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji, opłaty rezerwacyjnej i innych zbędnych dodatkowych kosztów. Instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Długa

Pobiedziska,wielkopolskie

499 000 zł190 m² 2 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 1234m2 - grunty rolne budowlane. Dom w stanie do remontu o pow. całkowitej 190m2 zlokalizowanej ul. Długa w Pobiedziskach Letnisku Leśnym. Budynek 3-kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiej

Staszów,świętokrzyskie

480 000 zł170 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie sprzedaży posiadamy klimatyczny, wygodny dom jednorodzinny w Staszowie na ul. M.Dąbrowskiej. Dom o pow. 170m2 z działką o pow. 1000m2. W domu jest 5 pokoi, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Koszalin,zachodniopomorskie

399 999 zł70 m² 5 689,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkania zlokalizowane w Koszalinie na osiedlu Lechitów przy ulicy Słowiańskiej. Położone na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 170 000 zł73 m² 29 910,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1, na prestiżowej dzielnicy Woli. To niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyjątkowa

Łomianki Dolne,mazowieckie

699 000 zł72 m² 9 658,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup bez prowizji bezpośrednio od dewelopera! przedsprzedaż Opis szczegółowy: do sprzedania nowoczesne 3 pokojowe lokale w stanie deweloperskim budowane przez firmę Domy Magaj. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł270 m² 4 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę domu na Załężu. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 270 m2 usytuowana jest na działce o imponującej powierzchni 8 arów. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta mieszkania w bloku na sprzedaż stan dobry, do odmalowania studio z łazienką i ciemną kuchnią. Na podłodze panele. Winda, piwnica, okna na ulice. Umiarkowanie ciche. Kontakt: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bochnia

Bochnia,małopolskie

399 000 zł6 700 m² 59,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano-rolną, o powierzchni około 6700m2 (67 ar) znajdującą się w miejscowości Drwinia - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenty,mazowieckie

901 000 zł108 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:96 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatnie segmenty! zyskaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylnica

Kobylnica,wielkopolskie

844 000 zł182 m² 4 650,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Leszno,wielkopolskie

292 271 zł29 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowe Sady

Łódź,łódzkie

465 000 zł49 m² 9 526,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży: nowe 3-pokojowe Mieszkanie w Łodzi Lokalizacja: ul. Nowe Sady 85, łódź Powierzchnia: 48,81 m Stan: deweloperski Piętro: 5 z 6 Balkon: 10,41 m Cena: 465 000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oświęcimska

Przeciszów,małopolskie

460 000 zł1 557 m² 308,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym położoną w Przeciszowie (woj. Małopolskie) przy ulicy Oświęcimskiej. Podstawowe informacje: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wzdów

Wzdów,podkarpackie

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Urokliwe siedlisko na Podkarpackiej wsi. Moja strona profilowa fb z wieksza iloscia zdjec: podkarpackie Siedlisko Lokalizacja: obrzeza wsi Wzdow, woj Podkarpackie. 8 km do Brzozowa, 20km do Sanoka, 60km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyzwolenia

Konin,wielkopolskie

329 000 zł62 m² 5 289,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na V osiedlu , przy ul. Wyzwolenia w Koninie. Mieszkanie 62m2, ze świetnym rozkładem, znajduje się na 8 piętrze. Bardzo duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojciechy

Wojciechy,warmińsko-mazurskie

440 000 zł45 m² 9 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 800 m²

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn zaprasza Państwo do niezwykle malowniczego siedliska położonego na Warmii, z dala od zgiełku dużego miasta; hałasu zatłoczonych ulic czy tłumów szturmujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze budynku znajdującego się na Osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

557 090 zł33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł57 m² 13 163,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz gustownego, nowoczesnego mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury tuż na wyciągnięcie ręki? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bolesławiecka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł27 m² 13 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

- centrum, - idealne pod wynajem, - doskonała komunikacja, to podstawowe zalety mieszkania zlokalizowanego: wrocław - Stare Miasto. Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł81 m² 11 703,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

669 000 zł44 m² 15 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż urokliwe 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku. Przy bloku znajduje się plac zabaw, a cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł79 m² 8 775,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,20 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 52 m2, oraz miejscem postojowym. Nieruchomość położona na Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł131 m² 7 484,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania Dom w stanie deweloperskim 5 pokoi w 2 poziomowym domu balkon i własnym dużym ogródkiem dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

205 000 zł26 m² 8 007,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! mieszkanie dostępna od zaraz! Bardzo słoneczne mieszkanie położone na 7 piętrze o pow. 25,60 mkw, usytuowane w często poszukiwanej lokalizacji przy ul. Dąbrowskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

849 000 zł125 m² 6 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przedstawiamy i zapraszamy na prezentację - bardzo ładny dom oddawany w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł102 m² 9 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

I podatku pcc! Kontynuacja osiedla przy ul. Lechitów. Trzeci i czwarty etap już dostępny! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość reprezentująca inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

629 000 zł73 m² 8 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Do sprzedania góra segmentu 2-poziomowa na przedmieściach Grodziska Mazowieckiego: okazja zmiana ceny z kwoty 690 tys na 654tys. - po odbiorze technicznym - stan deweloperski - bezczynszowe - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł34 m² 10 985,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,59 m2 zlokalizowaną w Rzeszowie przy pl. Ofiar Getta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze (4 kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł1 019 m² 784,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na sprzedaż działka budowlana powierzchni 1019 m2 zlokalizowana przy jednej z głównych ulic Kielc. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł132 m² 5 517,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 132,30 m2 przy ulicy Cypryjskiej i Al. Wilanowskiej, doskonały punkt komunikacyjny Składa się ze pomieszczeń: sklep, pomieszczenie biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzwonowo

Dzwonowo,zachodniopomorskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Dzwonowie do remontu. Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 50 m2 usytuowany na działce o powierzchni 500 m2. w Dzwonowie. Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł918 m² 599,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować atrakcyjne działki w cichej willowej dzielnicy w podwarszawskim Pruszkowie. Idealne miejsce dla inwestycji deweloperskiej lub budowy wymarzonego domu rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Moszczenica

Moszczenica,małopolskie

55 000 zł1 710 m² 32,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Oferujemy w atrakcyjnej cenie działkę budowlaną położoną w Moszczenicy. Działka położona jest w rozległej dolinie z widokiem na okoliczne wzgórza i las. Wokół.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij