dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

465 340 zł44 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Budynek B1 mieszkanie numer 6 ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia i garderoba) usytuowane na wysokim parterze Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Hel

Hel,pomorskie

849 420 zł47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu na Helu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł44 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą, mieszkania wykończonego w nowoczesnym stylu. 43,78m2 na co składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł101 m² 7 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowy Dom ok. 100 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.100 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mańkowska

Warszawa,mazowieckie

4 401 180 zł5 988 m² 735 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzielnica Białołęka (okolice ul. Mańkowskiej i Ruskowego Brodu) 5 988 m2 sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję. Działka 5 988 m2 - 4 401 180 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 112 200 zł74 m² 14 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Idealne dla Rodziny mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pasternik

Łęczna,lubelskie

1 860 000 zł5 179 m² 359,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę w przemysłowej dzielnicy Łęcznej o pow. 5179m2. Działka zabudowana dwoma magazynami o łącznej pow.ok. 800m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 900 zł33 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z bardzo dużym, słonecznym tarasem, znajdujące się na Osiedlu Park Ostrowska - na pograniczu dzielnic Warszewo i Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł60 613 m² 12,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazyjna cena sprzedaży - 12,50 zł/m2 działki! Nieruchomość niezabudowana o pow. 6,06 ha położona w miejscowości Unin na malowniczej wyspie Wolin, 13 km od morza. Doskonała lokalizacja nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

276 900 zł3 076 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w czwartej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błękitna

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio piękne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m2, położone w rewelacyjnej lokalizacji, tuż przy stacji pkp/skm Warszawa Wawer. Dojazd pociągiem do Śródmieścia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

845 000 zł232 m² 3 642,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu nieduży dom na rozległej 10a działce z panoramicznym widokiem na góry w Raciborsku w pobliżu Wieliczki. Oferowany dom składa się z z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Zosin

Zosin,lubelskie

7 000 000 zł39 400 m² 177,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki o łącznej powierzchni 3,94ha na granicy polsko-ukraińskiej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja atrakcyjna miejscowość prestiżowy adres Działka usługowa (u). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowy Prażmów,mazowieckie

89 970 zł1 500 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni ok. 1 500 m2 w nowym prażmowie koło piaseczna oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 15x105 * front - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Doleck

Doleck,łódzkie

64 370 zł47 m² 1 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:60 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker obwieszczenie O drugiej licytacji nieruchomości nr kw ld1h/00016876/5 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Anna Bartczak-Lisik na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł413 m² 3 365,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w otulinie lasu. Idealny dla większej rodziny, dwóch rodzin lub układ pozwala na podział domu na kawalerki lub małe mieszkania. dobrą lokalizację - cenione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

960 000 zł105 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 105m2, znajdujący się w miejscowości Sędziszów Małopolski! Dom urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

159 000 zł20 m² 8 038 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy - Plac Dworcowy. Masz pomysł na własny biznes, chciałbyś go otworzyć w atrakcyjnym miejscu, które od razu ze względu na swoje położenie przyciągnie uwagę potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz małego mieszkania lub inwestycji na wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły przy ulicy Zwierzynieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

799 000 zł109 m² 7 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Sprzedam dom w miejscowości Tolkmicko. Miejscowość Tolkmicko w ostatnim czasie prężnie się rozwija dając duże możliwości mieszkańcom. Urokliwe położenie tego miejsca powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 650 000 zł130 m² 20 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nieruchomość : Na sprzedaż piękna, wyjątkowa i niespotykana nieruchomość w Zalesiu Dolnym pod Warszawą. Wkomponowana w zieloną naturę słoneczna zabudowana działka 3000m2. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stokrotek

Nowa Wieś,mazowieckie

680 000 zł929 m² 731,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 929m2 w miejscowości Nowa Wieś między Pruszkowem a Komorowem. 10 km od Warszawy. Szerokość działki 12m, długość- 78m. Wszystkie media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja układ: na powierzchnię 52,5 m2 składa się salon z wyjściem na duży i zabudowany balkon typu loggia, 2 sypialnie, łazienka i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Kaletka

Nowa Kaletka,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 160 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do Nowej Kaletki. Nieruchomość w malowniczej miejscowości w obszarze rezerwatu Natura 2000 w sąsiedztwie jeziorem Gim. Jezioro Gim jest jednym z 5 najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców Całość mieści się na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z 2016 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

399 000 zł50 m² 7 948,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2, zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego na kameralnym osiedlu w dzielnicy Kalinowszczyzna. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł167 m² 15 014,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom o powierzchni 166,51m2 ul. Łukasiewicza, rejon Osiedle Oficerskie. Powierzchnia działki 332m2. Zespół oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy. Pierwsze piętro - cztery oddzielne pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym kącie w sercu Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2 na ulicy Gwiezdnej czeka, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł64 m² 13 859,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie dla rodziny lub gotowiec inwestycyjny z potencjałem (english below) Lokalizacja: warszawa, bielany, ul. Dantego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł85 m² 21 164,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne na inwestycję! Przestronne mieszkanie w pobliżu hotelu Mariott, z dużym potencjałem przerobienia na lokal usługowy o powierzchni 85 m znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

779 000 zł127 m² 6 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę jednorodzinnego parterowego domu wolnostojącego w Prądkach w gminie Białe Błota. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

773 999 zł66 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wrocław ołtaszyn wysoka, cztery podkowy / 4 pokoje / II poziomy / garaż serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Piękne mieszkanie w spokojnej, prestiżowej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarnocin

Czarnocin,zachodniopomorskie

195 000 zł68 m² 2 847,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, w cichej, spokojnej okolicy nad Zalewem Szczecińskim. Do Stepnicy 11 km, do Goleniowa 30 km, nad morze ok 50 km, do Szczecina 67 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł239 m² 4 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Energooszczędny, nowoczesny Nowy Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł83 m² 9 535,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ładne duże 4M dla Rodziny lub inwestycja/pomorska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławia przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kłodzko,dolnośląskie

270 500 zł48 m² 5 635,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kłodzka. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i centralną lokalizację! Położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przednia

Wrocław,dolnośląskie

847 000 zł80 m² 10 587,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie (80m2) położone na kameralnym osiedlu. Rozkład północno-południowy. Trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą), otwarty salon, dwie łazienki, osobna kuchnia, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

59 000 zł35 m² 1 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal gastronomiczny na starych stawach. Może również służyć jako handlowy lub magazyn. Powierzchnia to około 35m2. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Gdańsk,pomorskie

1 420 000 zł1 198 m² 1 185,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, położona na granicy Matemblewa i Moreny. Działka jest płaska i ogrodzona. W planie zagospodarowania :dom do 4 mieszkań - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku.