dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

140 000 zł2 469 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie poranki w domu, z którego ogrodu schodzisz bezpośrednio do malowniczej doliny rzeki. Działka nr 254 w Spiczynie to rzadko spotykany miks naturalnego piękna Bystrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Nowiny,dolnośląskie

1 300 000 zł122 m² 10 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Polecam dom wolnostojący parterowy położony na terenie nowej prestiżowej Inwestycji noviny w Nowinach koło Kobierzyc, która składać się będzie zaledwie z 21 domów. Inwestycja podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:658 m²

Uroczy domek parterowy wolnostojący o pow. 35m2 usytuowany bezpośrednio w sąsiedztwie Jeziora Dziadkowskiego w kowalewie. Powierzchnię domu stanowi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz sobie bliskość natury oraz spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz nowoczesnego domu typu Smart Home, który łączy komfort i energooszczędnością? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł130 m² 10 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania, funkcjonalnego domu położonego w dobrej lokalizacji, na spokojnym osiedlu w Przeźmierowie przy ul. Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł330 m² 5 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Wyjątkowa oferta rezydencji - bielsko-biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała - Komorowice Krakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 340 m² 55,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kilka działek (1340-2950 m2) położonych na skraju malutkiej wsi oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 8 km, od morza o 17 km (dziwnówek), 250 m od lasu i 300 m od urokliwej, małej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 428 m² 48,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Radzionkowie o powierzchni 1,8428 ha. Przeznaczenie zgodnie z mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe: a) obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł20 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt budowlany w użytkowaniu wieczystym ( opłata roczna 2,50 zł /m2) o pow.ok 2 ha położony w Andrychowie. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Media: prąd, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł77,20 m² 7 770,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznana się z ofertą mieszkania położonego w centrum Gryfina z ogródkiem, miejscami postojowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 400 m² 19,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni: 0,94 ha w otoczeniu lasów. Lokalizacja: działka jest zlokalizowana w gminie Łochów, w miejscowości Brzuza, powiat węgrowski, woj .mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 871 220 zł71,97 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O inwestycji: apartamenty przy Parku Szczytnickim to wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę, a także poszukujących atrakcyjnego i bezpiecznego miejsca dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 100 zł17 600 m² 60,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy na dom jednorodzinny, położoną w Gminie Mszczonów w Marków Towarzystwo. Bardzo dobry dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł2 025 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Kompleks 3 działek! Działka budowlana w Zelgniewie, gm. Kaczory!.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Starzyce gmina Chociwel. W ofercie do sprzedaży pięknie położony nad samym jeziorem kompleks działek, w studium przeznaczony pod rekreację i turystykę, powierzchnia 500 m^2 każda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł74 m² 18 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Zamieszkaj na Ruczaju - nowoczesny styl, wygoda i spokój w jednym miejscu To mieszkanie pokochasz od pierwszego wejrzenia. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 400 m² 457,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-przemysłowa 1400 m2 Zawieprzycka cena netto

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 990 zł26,25 m² 11 428,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł66,10 m² 5 748,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprawdzony rzeszowski deweloper - kolejna realizacja - tym razem jest to Osiedle Straszęcinie k. Dębicy! Osiedle Zaciszne to inwestycja o podwyższonym standardzie wykończenia składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 655 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1655 m kw w Jaworznie, dzielnica Dąbrowa Narodowa. Wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż Działka zabudowana nieużywanymi obecnie budynkami o powierzchni 700 m2 Powierzchnia działki 2870 m2 Nieruchomość składa się z większych pomieszczeń, w których odbywała.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł170 m² 2 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu Wałbrzyskiego Rynku. Lokalizacja idealna pod lokal gastronomiczny bądź punkt usługowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

108 500 zł949 m² 114,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni 949m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Działka posiada wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 325/1, położona w malowniczej miejscowości Dosłońce, w gminie Miechów. Działka jest płaska, o regularnym kształcie, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł16 055 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania oczyszczony teren u/p3 Usługowo-Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/7 Powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 3 pokoje na 7. piętrze Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł2 213 m² 162,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek objętych mpzp uchwa Ł A nr 732/10 rady miasta toru Ń z dnia 21 stycznia 2010 r. - o łącznej powierzchni 2213m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 587 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka wraz z projektem, oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, na działce o pow. 2587m2, zlokalizowanej w Katowicach- zarzeczu, przy ulicy Szarotek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 445 m² 134,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 4445 m2 położona w Kępnie. Jeśli szukasz idealnego miejsca pod własny budynek produkcyjny, składów i magazynów, usług rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,10 m² 10 468,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

1 171 443 zł1 950 m² 600,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą. To miejsce łączy luksus ,naturę i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,32 m² 15 666,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Niepołomicka Vita | Wykończone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania, położonego na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.