dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

409 500 zł52,50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa - przedmieścia łańcuta! Wyłącznie w biurze Res Nieruchomości oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

669 600 zł6 696 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnie skomunikowanego gruntu z ogromnym potencjałem pod nową inwestycję deweloperską? A może planujesz budowę rozległej, prywatnej posiadłości z doskonałym zapleczem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,10 m² 18 982,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury i pełną infrastrukturą miejską? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 092,40 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 3 działki budowalne o powierzchni 1092,40 m2 każda. Działki położone są w miejscowości Pielgrzymka, powiat złotoryjski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 008 m² 109,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w sercu Kaszub - natura, cisza i potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki o powierzchni 1008 m każda, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa - wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gorzanowie przy ul. Młyńskiej. Budynek: murowany, o zwartej bryle i dachu dwuspadowym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

108 600 zł1 086 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży obecnie 2 działki budowlane o pow. 1087 m2 i 1088 m2 wraz z udziałem, każda z nich, w drodze wewnętrznej, dojazdowej, wliczonym w cenę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,07 m² 15 463,63 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na wysokim parterze w siedmiopiętrowym w bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Czerwone Maki- dzielnica Ruczaj. Budynek z 2018 roku wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł101 m² 2 861,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kameralny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Przysietnica. Dom o powierzchni 101 m2 posadowiony został na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 635 zł68,79 m² 16 712,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m w kameralnej inwestycji Dębowa 51, zlokalizowanej na pograniczu Wieliczka i Kraków. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł70,76 m² 13 708,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny apartament blisko centrum. Mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego budynku czterolokalowego przy ulicy Olchowej w Ustroniu. Nieruchomość znajduje się w ogrodzonym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

89 760 zł1 632 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Idealna inwestycja pod budowę domu i działalność usługową! Lubraniec Parcele, obręb Górniak (powiat włocławski):.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny dom z dużym ogrodem w Stężycy, zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł126 m² 1 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w centrum Góry. Lokal o łącznej powierzchni 123m2 składa się z: - z dwóch sal sprzedażowych - skrytki -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł139 m² 5 453,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Cena za stan obecny, widoczny na zdjęciach i na filmie 758.000 zł Cena za stan POD KLUCZ 898.000 zł (gładzie, kafelki w obu łazienkach, schody,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 064 m² 70,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1064 m - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m , położona w spokojnej okolicy w miejscowości Chybie -.

Szczegóły ogłoszenia

628 612 zł76,66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 76,66m. Mieszkanie położone na parterze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,87 m² 9 740,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje z balkonem | Manufaktura w zasięgu spaceru | Łódź To mieszkanie daje bardzo dobrą bazę do stworzenia własnej, wygodnej przestrzeni w świetnej lokalizacji. Jest zadbane, po.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł93 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Rębielcz, w gminie Pszczółki, z dogodnym dojazdem do oraz drogi krajowej. Dom: budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 750 zł21,93 m² 14 899,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej. Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł6 900 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,30 m² 9 913,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania | Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:371 m²

NA sprzedaż Dom letniskowy położony nad jeziorem Tajty (szlak wjm) Wilkasy Zalesie ul. Tulipanowa gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest dom o charakterze letniskowym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy lokal mieszkalny o pow. 44,40 mkw, położony na parterze w budynku trzy lokalowym. Nieruchomość jest położona z dala od miejskiego zgiełku tuż przy lesie, nieopodal jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

110 040 zł1 834 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane w Sobolicach - Twoje miejsce pod wymarzony dom! Jeśli marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż z szybkim dojazdem do Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,49 m² 14 643,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena do negocjacji! Mieszkanie z widokiem na las | Toruń - ul. Henryka Strobanda | 37,49 m | III piętro Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe nr 8.233 za dodatkową opłatą 25 000.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł885 m² 179,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta działek budowlanych żory rój okazyjna cena 159 tys tylko U nas solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 885 m2. Media blisko działki.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł84,50 m² 7 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane w Katowicach Brynów, ul. Ligocka. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł2 205 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2205 m2 położona w popularnym nadmorskim kurorcie. Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł151 m² 10 589,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Komfortowy, zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów - gotowa do wprowadzenia od zaraz. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł27,50 m² 14 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w 4-pietrowej kamienicy po rewitalizacji przy ulicy Żurawia na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 27,5 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na pierwszym pietrze w 6 piętrowym bloku z windą o powierzchni 65,43 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,72 m2, sypialni 10,47 m2, 2 pokoi 6,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł956 m² 166,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł91 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny numer 8 przy Deptaku Bogusława X. Lokal znajduje się na IV piętrze. Jego powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł6 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1500 m każde, położone w gminie Nowa Karczma, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 025 m² 629,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i "zielonej" okolicy w podwarszawskim Sulejówku. W najbliższym otoczeniu.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię