dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 826 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Holca

Żyrardów,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Umowa na wyłączność - tylko U nas! avenda nieruchomości w Żyrardowie tel., www. Poleca państwu: ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w Żyrardowie bardzo blisko Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

570 478 zł39 m² 14 530,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki ul. Przyjaźni Ilość pokoi: 2 Metraż: 39,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pruszków,mazowieckie

762 000 zł72 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz wygodnego mieszkania blisko Stolicy to ta Inwestycja jest dla Ciebie! Osiedle usytuowane w Pruszkowie, na zachód od Warszawy, w pobliżu ważnych punktów, takich jak Szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 940 000 zł300 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Kraków-piękny ogród, system kamer, anten, carport Klimatyczny,pachnący lasem i naturą - dom- zatopiony wśród zieleni starych drzew i cudownego ogrodu - miejscu idealnym dla osób ,które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze, jego powierzchnia to 57m2 + 2 balkony, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

718 000 zł46 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękny Apartament Premium w pełni rozkładowy 2-pokojowy o pow. 46 m2 z balkonem z 2016r Nieruchomość znajduje się przy ul. Ferdynanda Magellana na pprzepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

600 700 zł69 m² 8 713 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

547 000 zł47 m² 11 593,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w rezerwacji W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,18 m2, w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Miejskiej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 996 zł32 m² 13 848,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie!top /hit! Lyx Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Top Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gryfino,zachodniopomorskie

379 000 zł49 m² 7 712,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej i umów się na prezentację. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,14m2, położone na III piętrze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł45 m² 12 644,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy słoneczne, gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk-Orunia Górna, doskonale położonej pod względem komunikacji w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

2 114 697 zł125 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: apartament o powierzchni 125,13m2 z ogrodem 160m2. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Mały Kack przy ul. Olgierda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

556 815 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,03m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

310 000 zł54 m² 5 772,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe 53,70m, na pierwszym piętrze, blok czteropiętrowy na osiedlu Ustronie. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł55 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (27m/15m), aneksu kuchennego połączonego z salonem, łazienki, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radlin,śląskie

270 000 zł63 m² 4 259,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyjątkowa okazja w centrum miasta! Mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowane w sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorki

Bąkowo,pomorskie

849 000 zł113 m² 7 483,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Środkowy dom w zabudowie szeregowej, w malowniczej okolicy - bąkowo, gmina Kolbudy. Lokalizacja: dom znajduje się na nowo powstałym osiedlu Harmonia Park w miejscowości Bąkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

827 000 zł68 m² 12 108,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu blisko morza. Doskonałe pod inwestycję. Lokal znajduje się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krzyków,dolnośląskie

1 180 000 zł133 m² 8 904,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Tylko U nas! gotowy do zamieszkania! *oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu funkcjonalny i atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z zagospodarowanym ogrodem znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł53 m² 20 841,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję doskonały apartament na osiedle Marina Mokotów - ul. Białej Floty ( zbieg ulic Żwirki i Wigury oraz Racławickiej). W pobliżu centrum biurowe przy ul. Domaniewskiej, pole Mokotowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł52 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy. Usytuowane w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł57 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Atuty: mieszkanie o powierzchni 57m2 z pięknym widokiem, sopot Górny Lokalizacja: sopot Górny to bardzo spokojna dzielnica, oddalona nieco od słynnego Monte Casino. W większości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: blisko centrum i Manufaktury 3 pokoje, 53 m Świeżo po remoncie Budynek z 2020 roku Położone na parterze Prywatny parking Bliskość sklepów i udogodnień Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

691 000 zł43 m² 16 069,80 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na piątym piętrze w trzynastopiętrowym budynku na ul. Strzelców w Krakowie - dzielnica Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izbiska

Izbiska,podkarpackie

480 000 zł277 m² 1 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 668 m²

A teraz prawdziwa perełka? Miło nam przedstawić dom na sprzedaż w cichej okolicy w Izbiskach , gmina Wadowice Górne, powiat mielecki. Szukasz domu w którym można od razu zamieszkać?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

744 000 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję gotowiec inwestycyjny, prężnie działający na platformach airbnb i , o powierzchni 62m2. Nieruchomość oferuje doskonałą lokalizację w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł59 m² 14 949,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,20 m2, piętro 6/10 z 2 windami, w budynku z 1973 r. Targówek, bródno. Mieszkanie odświeżone pod koniec 2023 roku, wyposażenie kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o pow. 41 m2, położonego przy ul. Branickiego 19, w samym sercu prestiżowej okolicy Wilanowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiatraczna

Milanówek,mazowieckie

599 000 zł2 542 m² 236 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2542m2 położona w miejscowości Milanówek, działka o wymiarach 27 x93. Dojazd drogą utwardzoną. Media prąd, woda miejska i gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

697 900 zł63 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,40m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł49 m² 16 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

235 000 zł30 m² 7 725,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o powierzchni 30,42 m2 położona na X piętrze wieżowca na Os. Zachód w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

597 000 zł1 500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Więcej informacji: olalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 15 ar, mieszczącą się w Zabierzowie. Kształt trapezu szer. 26m, dł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Karolinowo

Karolinowo,mazowieckie

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki położonej w otulinie lasu, niespełna godzinę drogi od Warszawy to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: karolinowo , Woj. Mazowieckie Metraż: 3000 m2 Wymiary: 30 x 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

929 000 zł69 m² 13 491,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Podgórzu Duchackim w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czarnków,wielkopolskie

599 000 zł158 m² 3 795,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Czarnków ul. Okrężna dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 157,80 m2 na dużej 770 m2 działce gruntu z garażem w bryle budynku, wraz z budynkiem gospodarczym mogącym służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 787,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanym budynku z lat 80tych. Budynek z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kliny

Kliny,wielkopolskie

1 499 000 zł235 m² 6 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący - energooszczędny! Bardzo dobry dojazd do centrum Poznania (ok. 12 km) - miejscowość Kliny gm. Czerwonak! Zielona okolica - Puszcza Zielonka, dziewicza Góra! Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam serdecznie bardzo przytulne mieszkanie na sprzedaż położone w bardzo korzystnej lokalizacji. Niski czteropiętrowy budynek, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czapielsk,pomorskie

1 049 000 zł112 m² 9 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Czapielsk k. Kolbud, nowoczesny 2-kondygnacyjny dom z 2012 roku na działce 863 m2 I Udział w drodze wewnętrznej I 5 pokoi, garaż I Zadbany ogród I Dobry dostęp do.