dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 753 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

405 000 zł68 m² 5 964,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,90 m2 z balkonem, położone na IV piętrze budynku przy ul. Fromborskiej, osiedle Nad Jarem. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej w wrocław/żórawina na sprzedaż. Podwyższony standard. Oferuję do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej, który idealnie spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołębie

Gołębie,mazowieckie

65 000 zł2 129 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rekreacyjna 2127 m2 | malownicza okolica| miejscowość Gołębie w gminie Świercze, powiecie pułtuskim - około 50 km od granic Warszawy, ok 5 min samochodem do centrum Nasielska przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł49 m² 24 279,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania Państwu dwu-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48,60 m2 składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym widokiem na tereny zielone! W pełni wyposażone i wykończone. Przedstawiam na sprzedaż zadbane, przyjemne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł46 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ul Kołłątaja osiedle Kochanowskiego. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 46,11 m2 na którą się składa salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piwonii

Rybnik,śląskie

620 000 zł183 m² 3 387,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym! Rybnik - Orzepowice ul. Piwonii Spokojna i cicha okolica domków jednorodzinnych, w pobliżu szpital i przychodnia specjalistyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

807 000 zł82 m² 9 793,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 82,40 m2, 4 pokojowe z oddzielna kuchnią. Mieszkanie składa się z 4 pokoi każdy o powierzchni +/- 10m2, każdy z Pokoi posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

350 000 zł68 m² 5 131,96 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, wyremontowane , trzypokojowe mieszkanie - Rybnik Nowiny Mieszkanie posiada powierzchnię 68,2 m2 , zostało gruntownie wyremontowane w 2006 roku, podczas remontu wymienione zostały okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł38 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Pod Lipami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

4 600 000 zł283 m² 16 254,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje Państwu niepowtarzalny, wolnostojący dom, wybudowany w 2008 r. na 27 arowej działce w miejscowości Boguchwała. Dom został wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy? Oto idealna okazja! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł31 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta a jednocześnie obok zielonego parku z doskonałym dojazdem transportem miejskim jak i wylotem na trasę szybkiego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

334 910 zł3 700 m² 90,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. ok. 3700 m . Istnieje możliwość wydzielenia z tego terenu mniejszych działek o pow. ok. 1000m -1300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom w Starych Babicach gm. Stare Babice. Budynek z lat 70/80, wykończony do ewentualnego remontu. Położony w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie w odległości około 700 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

199 000 zł47 m² 4 238,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Ustawne jasne ciepłe mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym! 46,95 m - praktyczny układ - 2 piętro - ul. Słowackiego Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dachnowskiego

Gdynia,pomorskie

2 980 000 zł286 m² 10 419,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący 3 kondygnacyjny, mieszkalno-usługowy przy ul. Hutniczej, w dzielnicy Gdynia Chylonia. Stan deweloperski, open space do własnej aranżacji. Łazienki na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

1 699 000 zł67 m² 25 309,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

546 920 zł48 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,40 m2; usytuowane na III piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pustkowo

Pustkowo,zachodniopomorskie

275 000 zł57 m² 4 790,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m 2 , które usytuowane jest w szeregowcu w bardzo spokojnej miejscowości, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rzeszów,podkarpackie

316 000 zł659 m² 479,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż: działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 10,44 a z pięknym widokiem. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł39 m² 19 076,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kwadrat ulic Al. Jerozolimskie między Kruczą a Nowym Światem (vis a vis Smyka i Placu Pieciu Rogów). Lepszej lokalizacji dla kawalerki 39 m2 z balkonem! nie znajdziesz. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

830 000 zł75 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest słoneczne, bezczynszowe mieszkanie położone w Kosakowie, przy ul. Kminkowej. Nieruchomość: dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75m2 znajduje się w tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

721 303 zł40 m² 18 105 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łapsze Niżne

Łapsze Niżne,małopolskie

930 000 zł4 200 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z własnym potokiem i widokiem na tatrzańskie szczyty! Na sprzedaż przepiękna i duża działka na Spiszu, która ma aż 4200 m i własny strumień przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 890 zł36 m² 9 941,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Baranowo,wielkopolskie

1 250 000 zł326 m² 3 834,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 326m2 | Baranowo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości, jaką jest wolnostojący, 2-piętrowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 900 zł48 m² 5 834,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 47,91 m2 mieszkanie składa się z salonu z: - aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

80 220 zł49 m² 1 637,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Miłosławy Cz. osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewieckiego

Lublin,lubelskie

60 m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z oddzielnym wejściem usytuowana na parterze domu o pow. ok. 60m2 przy ul. Hryniewieckiego w dzielnicy lsm przy miasteczku akademickim. W skład, którego wchodzi: duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, pięknie wykończone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! mieszkanie I budynek Lokal mieszkalny o powierzchni 62,33m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cicha

Luzino,pomorskie

459 000 zł88 m² 5 240,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Przedmiotem sprzedaży jest półbliźniaka na nowej inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej pod lasem. Osiedle ogrodzone z bramą wjazdową ze szlabanem otwieranym na pilota. Główne atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł77 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Wawrze przy ul. Tawułkowej. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłkarska

Bytom,śląskie

790 000 zł608 m² 1 299,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zabudowana budynkami przemysłowymi na działce o powierzchni 2573 m2 w Bytomiu. Nieruchomość składa się z dużego magazynu(hali), z małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz dużego i w pełni wyposażonego mieszkania dla całej rodziny? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę w zielonej okolicy? bingo! Dzisiaj mam ogromną przyjemność zaoferować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Imielin

Imielin,śląskie

270 000 zł1 031 m² 261,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta! Na sprzedaż działka o powierzchni 1031m2 położona w cichym i spokojnym miejscu - bezpośrednio pod lasem Działka o wymiarach 38,24 / 29m położona w trzeciej lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

536 040 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie ostatnie mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 43,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

738 900 zł129 m² 5 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy Dom w stanie deweloperskim -1/2 bliźniak w stylu nowoczesnej "stodoły" o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 505 m2. Urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

524 326 zł48 m² 10 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapewnij sobie wyjątkowe miejsce do odpoczynku. Gotowy, wykończony apartament 2-pokojowy w cichej części Władysławowa. Zamieszkaj w nim od zaraz. Stwórz swoją nadmorską rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Gorzyce

Gorzyce,podkarpackie

15 000 zł900 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam działkę pod rekreację w miejscowości Gorzyce gmina Nowy Żmigród woj. Podkarpackie.Działka płaska o powierzchni 9 ar położona w pobliżu rzeki Wisłoka.