dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Osiedle Podwawelskie

Kraków,małopolskie

395 000 zł20 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie idealnie nadaję się pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -podgórze-Ul. Komandosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 851,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy, usytuowanego na parterze, zaledwie kilka kroków od serca Dzierżoniowa - jego uroczego rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

545 600 zł51 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z dużym ogródkiem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł76 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest na Wawrze przy ul. Trakt Lubelski. Okolica charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Henryków

Stary Henryków,dolnośląskie

760 000 zł19 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona działka budowlano - inwestycyjna o powierzchni 1,9ha. Z pewnością grunt jest idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 175 zł42 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miśnieńska

Kraków,małopolskie

710 000 zł47 m² 15 106 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: maill: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 3-pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borówkowa

Niepołomice,małopolskie

1 190 000 zł151 m² 7 880,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj na spokojnym osiedlu blisko centrum niepołomic N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży klimatyczny dom w zabudowie szeregowej w podkrakowskich Niepołomicach. Miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jeziorany

Jeziorany,warmińsko-mazurskie

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 2/2 o powierzchni 3000 m2 położoną Jezioranach - Kolonia, powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

699 000 zł121 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części Mikołowa! Nieruchomość w wysokim standardzie! Dom znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Borowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

859 000 zł43 m² 19 976,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadzista

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł32 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Kawalerki w samym centrum Gdańska, tuz obok gdańskiej starówki. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 32 m2 - Układ pomieszczeń: - pokój: przestronny i jasny, idealny do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

829 000 zł126 m² 6 579,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dom w stanie deweloperskim ( 126 m2 ) z ogródkiem gotowy do urządzenia. Lokalizacja: zaciszna część nowego Pogórza. Nowopowstałe, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

426 455 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Wypoczynkowe w uzdrowisku Lidzbark Warmiński to nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, zlokalizowane w zacisznej części miasta Lidzbarka Warmińskiego przy ul. Bartoszyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Skałka

Jaworzno,śląskie

249 000 zł903 m² 275,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przy lesie | Długoszyn Jaworzno zadzwoń:Współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł29 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczna kawalerka, znajdująca się w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni 29m2., usytuowana na III piętrze w bloku wybudowanego w 2021r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 246 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko w Westate Gdańsk! **słoneczne Mieszkanie w Gdańsku Południe: idealne połączenie Komfortu i Funkcjonalności** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Postępowa

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł150 m² 8 643,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Inwestycja "postępowa 6" Gotowa / oddana W standardzie wszystkie ściany wymalowane na biało! Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu 10 domów zlokalizowany na Muchoborze Wielkim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

394 900 zł30 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ciekawa oferta! Nowa, komfortowa kawalerka na Osiedlu Jemiołuszki! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w nowym bloku z 2023r. Powierzchnia 29.5m2 obejmuje pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

659 126 zł131 m² 5 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowe domy w zabudowie szeregowej. Zamieszkaj jeszcze w tym roku! ostatnie dostępne domy! - solidna konstrukcja - wysoka jakość - materiały premium - elegancka zabudowa - Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

379 000 zł41 m² 9 203,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w malowniczym Kleosinie przy ulicy Kraszewskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 403,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Ogródek po oknami Mieszkanie na parterze w kamienicy na Starym Zdroju. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jednym z pokoi, dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Podhalańskich

Kościelisko,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładny, słoneczny apartament. Przeszklony,przytulny, dwa balkony, widok na Giewont. Z okna widok na trasy narciarstwa biegowego oraz łąki i pola. Cisza i spokój. Lokal wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

570 000 zł3 578 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

zieleń publiczna, rekracja sportowa niekubaturowa, działka odzyskana od miasta , aktualne przenaczenie tereny publiczne zielone + rekreacyjno sportowe zabudowa niekubaturowa. piekne miejsce z zejsciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luzino

Luzino,pomorskie

560 000 zł88 m² 6 393,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w inwestycji Uroczy Zakątek o powierzchni 83,56m2 zlokalizowanej na skraju lasu w miejscowości Luzino na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

569 000 zł70 m² 8 151,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ramach nowej inwestycji w Kiełczówku , mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkania willowe z ogrodami oraz mieszkania z balkonami zlokalizowane na piętrze w jedynie 1- piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Gryfino,zachodniopomorskie

415 000 zł55 m² 7 508,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Gryfina. Niski budynek z cegły, dużo miejsc parkingowych. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe - jeden pokój przegrodzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Chocianów,dolnośląskie

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64 m2 położone w centrum miasta Chocianów, przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

699 000 zł121 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł46 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*3 pok**nowe budownictwo*2 miejsca postojowe! Cena: 619.999 zł do negocjacji 3-pokojowe mieszkanie na Partynicach czeka na nowych mieszkańców! Przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie na Targówku o powierzchni około 31,7 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny ( ok. 16m2) - sypialnia/gabinet ( ok. 5,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł49 m² 18 422,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.