dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mechelinki

Mechelinki,pomorskie

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa oferta tylko W mio casa! przestronny dom Z widokiem na zatokę! Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 350mwk znajduje się w Mostach nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

910 000 zł150 m² 6 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom ok.152m2. Bardzo Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.152m2, usytuowany na nowym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podlaska

Białogard,zachodniopomorskie

310 000 zł105 m² 2 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej położony na działce o pow.217 m2 przy ul. Podlaskiej. Na parterze nieruchomości znajduje się: - duży pokój połączony z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Solskiego

Marki,mazowieckie

990 000 zł2 900 m² 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przy ulicy Solskiego. Powierzchnia łączna: 2865 m2 Wymiary: 25 x 110 m Przeznaczenie terenu w mpzp Przeznaczenie podstawowe: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

599 000 zł72 m² 8 370,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Polecamy Państwu Domek w zabudowie bliźniaczej (czworak) o pow. 71,56 m2 , pow. całkowita około 94 m2 , na działce o pow. 164 m2 w Lesznie - dzielnica Zatorze. Ładny domek 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubiatowo

Lubiatowo,pomorskie

2 250 000 zł693 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Lokalizacja Lubiatowo położone jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego, w malowniczej okolicy nad brzegiem morza, pomiędzy Łebą a Dębkami. Miejscowość położona jest ok. 80 km od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Furgoła

Ruda Śląska,śląskie

133 000 zł49 m² 2 731,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,7 m2 w Rudzie Śląskiej (dzielnica - Nowy Bytom). Koniecznie zobacz wirtualny remont!(pokazuje możliwość adaptacji mieszkania). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł65 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio od właściciela piękne mieszkanie 3- pokojowe, 65,41 m2, taras 6,09 m2. Ulica: grupy Ak Krybar, okolice Bartyckiej. Dolny Mokotów. Łazienki Królewskie- 2,9 km Lotnisko Chopina- 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Slicznie wyremontowane mieszkanie dla rodziny z widokiem na zamek oraz park. W pobliżu jest zabka, biedronka, lidl oraz Urząd Miasta. Wszystko w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pomocno

Pomocno,wielkopolskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Pomocnie woj.Wielkopolskie o powierzchni od 700m2 do 2500m2 Więcej info pod numerem;  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Trzebnica,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 521,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej, z bardzo dużym ogrodem - działka 552 m2! w malowniczej części Trzebnicy, przy ul. Spokojnej 24 ( prawa połowa ). W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

388 700 zł56 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł98 m² 27 551 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

!Oferta bezpośrednia, proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na Górnym Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł47 m² 23 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na Żoliborzu Artystycznym. Pomieszczenia : salon z aneksem kuchennym 23,81 m2 sypialnia 9,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

394 900 zł30 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29,5 m2: * Łazienka w pełni wykończona, nie wymaga żadnego wkładu finansowego * Aneks kuchenny umeblowany i wyposażony w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 149 000 zł118 m² 9 704,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Przestronny dom na Bezrzeczu w Szczecinie zlokalizowany w spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 118,4 metrów kwadratowych, składająca się z 4 pokoi, nowocześnie wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

1 239 000 zł166 m² 7 463,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący typu parterówka w Środzie Śląskiej Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży unikalnego domu wolnostojącego typu parterówka, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w niskiej 4-rodzinnej zabudowie. Osiedle powstało w 2021 roku, każde mieszkania ma przynależne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

527 218 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym salonem i sypialnią, o łącznej powierzchni 42,38 m , położone na urokliwym wrocławskim osiedlu - Ołtaszynie. Standard deweloperski na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe ok.61 m2. IV piętro, opole - Osiedle stary zwm! Proponujemy Państwu słoneczne, nowoczesne mieszkanie o pow. użytkowej ok.61 m2, usytuowanie na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 499 999 zł79 m² 19 076,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie na Saskiej Kępie - komfortowe, idealne dla pary, rozkładowe, z ogrodem! Blisko ulicy Francuskiej! Na sprzedaż mieszkanie Saska Kępa - 2 pokoje, idealne zarówno do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł65 m² 17 909,50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Usytuowane bardzo blisko morza w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2024 roku na osiedlu Nowa Letnica robyg opis nieruchomości : 1) pokój Z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółtańce-Kolonia

Żółtańce-Kolonia,lubelskie

995 000 zł165 m² 6 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Nowy energooszczędny dom O pow 165,52 M2 parterowy Z garażem W bryle budynku 37.72 M2 Z FUNKCJONALNYM ROZMIESZCZENIEM POMIESZCZEŃ W SKŁAD KTÓREGO WCHODZI KUCHNIA Z SALONEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł91 m² 13 007,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe! Są już klucze i można oglądać. Nowe. Bez Prowizji! Apartament w budynku pięciopiętrowym, 91,41 m2, 4 pokoje, balkon, dwa tarasy, dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 999 zł75 m² 9 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w spokojnej okolicy blisko Wrocławia, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się w nowej części miasta Smolec i składa się z 4 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Irysowa

Bukowiec,łódzkie

233 500 zł1 217 m² 191,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka, w okolicy domy wolnostojące. Nieruchomość wyróżnia się przede wszystkim doskonałym położeniem i otoczeniem składającym się z domów jednorodzinnych. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł61 m² 19 700,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w topowej lokalizacji Sopotu. To miejsce łączy w sobie urok nadmorskiego miasta z bliskością plaży oraz miejskich wygód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafirowa

Katowice,śląskie

280 000 zł35 m² 8 055,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową kawalerką na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej dzielnicy Katowic - Kokociniec. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bieruń

Bieruń,śląskie

1 800 000 zł11 335 m² 158,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren pod produkcje i magazyny W bieruniu Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni 11 335 m2 położony w Bieruniu w niewielkiej odległości od kwk Piast Teren objęty mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł27 m² 22 949,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesną kawalerkę zlokalizowaną na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 47a. Budynek Osiedle Arte Nova w którym znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Czaple,pomorskie

1 150 000 zł161 m² 7 144,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Skontaktuj się z nami aby umówić prezentację! Szybka sprzedaż, cesja praw do zakupu. Przedmiotem sprzedaży jest dom no nowo powstałym osiedlu Wzgórza Czapli. Witaj w przepięknej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janowa Wola

Kraków,małopolskie

515 000 zł24 m² 21 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! garsonierę do wejścia na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Janowa Wola Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowej odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

636 318 zł61 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z dużym balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł117 m² 13 247,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W doskonałej inwestycyjnie lokalizacji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł66 m² 16 618,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie W dzielnicy gdańsk - letnica, 3-pokojowe, 3 miejsca postojowe, komórka lokatorska. Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

2 695 000 zł11 896 m² 226,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Propozycja dla osób poszukujących posiadłości blisko natury, ceniących sobie komfort życia oraz prywatność. Atuty: działka siedliskowa o pow. 1,2 ha z prywatnym lasem na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

1 390 000 zł98 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** 4 pokoje *** apartament z 2024r. *** *** z klimatyzacją *** *** 2 miejsca parkingowe *** Polecamy przestronny wyjątkowy apartament 4-pokojowy położony na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Łódź,łódzkie

317 900 zł40 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40m2 położone w Łodzi przy ulicy. Podgórnej 66. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki z wc, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

308 000 zł37 m² 8 259,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania mieszkanie: typu M-3 na 2p. w IV-piętrowym bloku z płyty z balkonem, na Teofilowie B, o powierzchni 37,29m2. Stan techniczny: mieszkanie do odnowienia. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malarska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł31 m² 14 332,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Nieruchomość mieści się w 5-piętrowym budynku. Budynek posiada monitoring i opiekę portiera oraz windę. Mieszkanie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 070 001 zł56 m² 19 107,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 56 m . Położony jest na drugim piętrze Apartamentowca Justin Center w ścisłym centrum rynku. Lokal wynajmowany jest aktualnie.