dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 752 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 752 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

870 000 zł394 m² 2 208,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 394 m2 , przy ul. Leśniówka w Kielcach. Na powierzchnie 394 m2 składa się: parter: 2 mieszkania z kuchnią oraz łazienką. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

102 700 zł1 140 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż ładną, równą działkę budowlaną o pow. 1143m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lędziny

Lędziny,śląskie

160 000 zł946 m² 169,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa - wyjątkowa oferta na sprzedaż! Trzy działki budowlane w Lędzinach - Goławcu Działka nr 1 - 946m2- 160 000 - położona w pierwszej lini zabudowy, w kształcie zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej, kolei i trasy wylotowej z miasta. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

799 999 zł78 m² 10 222,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnego mieszkania do wejścia w wysokim standardzie na osiedlu Młodych. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla osób, które poszukują funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł78 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mam przyjemność zaprezentować 3- pokojową nieruchomość usytuowaną w odrestaurowanej kamienicy na Pradze Północ - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

I rozkładowe i ciepłe I Słoneczne południe-północ I Świetna lokalizacja I centrum osiedla ak dawniej zwm I Gotowe do zamieszkania I Nie wymaga nakładu I Do wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Fiesta Nieruchomości prezentuje: 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Pomorskiej 60a Powierzchnia mieszkania to 37,32 m2, w budynku przebudowanym w 2018 Cena 199000 zł wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Strzelno,kujawsko-pomorskie

260 400 zł42 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do zamieszkania. Dla pary, rodziny z dziećmi, osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, doskonałą infrastrukturę. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

470 554 zł35 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem czerwiec 2025 roku > po uprzednim kontakcie możliwość udostępnienia nagrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Guty

Guty,mazowieckie

815 000 zł125 m² 6 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bezpośrednio- bez pcc - bez prowizji Energooszczędny Dom wolnostojący z garażem i dużym przestronnym ogrodem do własnej aranżacji w zielonej miejscowości Stanisławów k/dębe zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej promocyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,71 m 2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

492 336 zł61 m² 8 064,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2 z balkonem w inwestycji zlokalizowanej zaledwie 10km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł41 m² 20 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2pok | 41 M2 | balkon | garaż | wilanów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,11 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym 2 piętrowym budynku z 2019 roku. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 59,23 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł47 m² 10 599,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Grabiszynku przy al. Pracy. Mieszkanie o powierzchni 46,7m2, składa się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Taczaka

Koziegłowy,wielkopolskie

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Koziegłowach. Działka 202/36 o powierzchni 500 mkw, cena 500 zł/m Koziegłowy to idealne miejsce do życia. Jest tutaj wszystko: szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Jaszczurowa

Jaszczurowa,podkarpackie

150 000 zł8 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka 200m od zabudowań Kompleks 2 działek: jedna o powierzchni 0,87 ha stanowiąca grunty rolne klasy iva oraz pastwiska, druga 0,60ha to grunt leśny. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

366 446 zł20 m² 18 204 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł64 m² 12 414,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w atrakcyjnej pięknej dzielnicy Gdańsk Orunia Górna, obok pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj wakacyjny charakter tego miejsca. Jeśli zależy Ci na cudownej lokalizacji, ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

2 399 000 zł147 m² 16 355,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: penthouse zlokalizowany jest na ul. 28 Lipca 1943 , na drugim piętrze dwupiętrowego apartamentowca z 2002 roku w prestiżowej i spokojnej okolicy. Ulica 28 Lipca 1943 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

633 136 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertądwupokojowego mieszkania o powierzchni ponad 56,5m2 z balkonem w kameralnej składającej się tylko z 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

538 533 zł68 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,74 m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 24,09 m2 z wyjściem na balkon, pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł72 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż rozkładowe i przestronne 3 pok. mieszkanie - na klimatycznym i prestiżowym Podzamczu - na Starym Mieście Szczecina. Na powierzchnię 71,60 m2 składają się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł50 m² 12 917,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie dla rodziny w świetnej lokalizacji - Gdańsk Ujeścisko! 50,32 m2/ 3 pokoje/ Gdańsk ul. Stanisława Dąbka/ Gotowe do zamieszkania Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzebiel

Trzebiel,lubuskie

365 000 zł4 109 m² 88,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w Trzebielu o pow. 4109 m2 w cenie 365 000 zł. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu. Przy jej granicy jest woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marchijska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł16 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu kawalerkę położoną nieopodal ścisłego centrum Wrocławia. Idealna propozycja inwestycyjna ze względu na swoje cechy, doskonale pasujące do potrzeb par i singli. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

557 860 zł55 m² 10 206 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam 4-pokojowe mieszkanie z jasną częścią kuchenną. Idealne na wynajem lub dla rodziny. Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

574 000 zł48 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

**oferta dostępna tylko W westate gdańsk** **lokalizacja:** To nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe znajduje się w dzielnicy Gdańsk Kokoszki, w ramach inwestycji "start" od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

541 138 zł52 m² 10 412,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Okazja! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Skontaktuj się z Nami Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z przyjemnością prezentuje: 3 -pokojowe Mieszkanie z Miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Mieszkanie ma 53 m2 i składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gołąbki

Gołąbki,wielkopolskie

683 830 zł9 769 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy oferty sprzedaży wszystkich 8 parceli, w przypadku sprzedaży pojedynczych sztuk, obowiązuje regularna cena 79 zł/ m2. Działki oddalone są niespełna 400 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 400 000 zł206 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania szeregówka w punkcie centralnym Trzebnicy. Na terenie ogrodzonym z udziałem współwłasnościowym w gruncie(150m2) z własnym miejscem parkingowym. Ogrzewanie olejowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł26 m² 17 452,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Jeżeli miałbym wskazać miejsca w Warszawie, w których warto mieć mieszkanie inwestycyjne, to na pewno byłby to Muranów. Bliskość centrum miasta połączone z zieloną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

620 000 zł50 m² 12 525,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję do sprzedaży widokowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy Bieżanowskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł154 m² 7 126,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Gdyni, oksywie, ul. Płk. Dąbka Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 144,41 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

669 000 zł60 m² 11 224,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wygodne trzypokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu na Osiedlu Nowe Złotno, przy ul. Cedry 4. Nowoczesne osiedle, zacisznie. Mieszkanie jest wykończone, w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Obrzębin,wielkopolskie

739 000 zł88 m² 8 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do kupna domek jednorodzinny o pow. użytkowej 88m2, budowany z cegły Porothem w 2015 roku na osiedlu domków miejscowość Obrzębin ul. Makowa - peryferie miasta powiatowego Turek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł3 300 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 33 ar w Rzeszowie przy ulicy Błękitne Wzgórze, osiedle Przybyszówka II. Działka położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Pomorzanach. - 48 mkw - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Budynek z 1970 roku - Ogrzewanie i woda miejska - Mieszkanie jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij