dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piotrowa

Piotrowa,opolskie

83 000 zł830 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Piotrowa, gmina Niemodlin, województwo opolskie. - oferta obejmuje możliwość zakupu wszystkich 6 działek budowlanych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

467 040 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponuję do sprzedania dwupokojowy własnościowy apartament wakacyjny o powierzchni 38,39 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku od strony wschodnio południowej. Z balkonu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

984 333 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Krakowie na Prądniku Białym Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: tereny zielone wokół inwestycji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

398 268 zł38 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuje mieszkanie 2 pokojowe (38,48m2) w apartamentowcu wykończonym w wysokim standardzie, w stanie deweloperskim, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Łodzi. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 890 000 zł374 m² 5 053,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje budynek mieszkalny, położony w górskiej części Kotliny Jeleniogórskiej. Nieruchomość położona jest w urokliwej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

651 532 zł45 m² 14 456 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż 1 - pokojowy, lokal w nowo wybudowanym budynku. Nowoczesny projekt, wysoki standard wykończenia części wspólnych, wysokiej jakości materiały i rozwiązania takie jak: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 272 461 zł85 m² 14 970,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc Dwustronne | Jasne | Idealne dla rodziny | 3 sypialnie | 2 balkony | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

539 000 zł132 m² 4 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Więcej informacji e-mail: doskonała alternatywa dla osób szukających domu, z którego dojazd do centrum krakowa lub myślenic jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gojawiczyńskiej

Łódź,łódzkie

229 000 zł27 m² 8 589,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę na Dąbrowie w Łodzi przy ul. Gojawiczyńskiej w lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej z innymi częściami miasta i innymi miastami, 13min samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

763 809 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji! Mieszkania wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grabowa

Grabowa,śląskie

458 150 zł18 326 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie działki znajdujące się obok siebie o łącznej powierzchni 1,8326 ha za cenę 25zł za m2 Działki o numerach 60/6 oraz 18/5 obręb 0008 Grabowa, gmina Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

280 932 zł34 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- siemianowice Śląskie Bańgów- kawalerka Z ogródkiem - 34,26m2 zadzwoń I dowiedz się szczegółów kupujesz bezpośrednio od dewelopera nie płacisz prowizji nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł33 m² 3 873,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

= rezerwacja = Квартиру можуть придбати громадяни України. Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w górnej części wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

289 000 zł47 m² 6 165,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Cieszynie! Nieruchomość o powierzchni 46,87 m 2 znajduje się na czwartym piętrze gwarantując tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł67 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: iga Knapkiewicz Cenisz sobie bliskie sąsiedztwo terenów zielonych? A może chcesz bezpiecznie ulokować swoje wolne środki? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł76 m² 6 434,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta na wyłączność Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chodkiewicza, w pobliżu ukw oraz Nowego Kampusu Akademii Muzycznej, nieopodal Dzielnicy Muzycznej (bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł78 m² 10 947,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 78 m2, garaż + ogródek, warszawa-Wesoła Do sprzedania słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,1 m2, które znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 268 000 zł73 m² 17 369,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 73 m2 zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Bobrowieckiej. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł54 m² 10 408,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53.8 m przy ul. Nazimka w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Olsztyńska

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w malowniczej miejscowości, zaledwie kilka kilometrów od centrum Olsztyna. Doskonała forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

439 756 zł39 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I dowiedz się szczegółów Inwestycja zlokalizowana przy najważniejszej arterii w centrum miasta, ulicy Wolności - tak zwanej Wolce - prowadzącej w zaledwie 5 minut do nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Plater

Przemyśl,podkarpackie

200 000 zł2 469 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładna działka budowlana o powierzchni 24 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem, położona przy ul. Emilii Plater ( w okolicy Winnej Góry).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

940 000 zł156 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy segment o powierzchni 156m2 z garażem w bryle budynku, z łądną działką o powierzchni ok. 360 m2. Zdjęcia przedstawiają wizualizację-prosimy więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

619 000 zł119 m² 5 182,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 114,81 m2 (pow. rzeczywista to 119,44 m2) w Lesznie - Grzybowo. Nieruchomość jest 4 - pokojowa, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa

Tarnów,małopolskie

635 000 zł75 m² 8 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie wykończone, o bardzo dobrym rozkładnie mieszkanie Z ogródkiem! Lokalizacja: tarnów (marcinka) ul. Zamkowa Metraż: 75 m2 na co składa się: - przestronny wiatrołap - dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

485 000 zł2 888 m² 167,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ma 2 niezależne wjazdy, każdy w odległości kilkudziesięciu metrów od przystanku autobusowego. Możliwość podziału na 3 odrębne działki z dojazdem drogą asfaltową. Media za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białołęka | ul. Kąty grodziskie | Nowe mieszkanie | 51 m2 + balkon | Miejsce postojowe naziemne + 30 tyś złoty okolica bardzo cicha, dookoła znajdują się głównie pola, prawdopodobnie będą tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Giemzówek

Giemzówek,łódzkie

690 000 zł6 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 6900 m2 zlokalizowany w miejscowości Giemzówek, gmina Brójce województwo Łódzkie pow. Łódzki-Wschodni. Zgodnie z obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

6 500 000 zł255 m² 25 455,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 659 m²

Na sprzedaż dom na zielonym osiedlu Ruda Pabianicka w dzielnicy Łódź-Górna. Budynek został wzniesiony na podstawie niebanalnego projektu "henryk" stworzonego przez pracownię projektową Archipelag.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bednarska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł29 m² 29 825,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż małe mieszkanie na Mariensztacie. Lokal ma powierzchnię 29,17m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, drugiego widnego pomieszczenia które stanowi mała sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

760 000 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam bezpośrednio słoneczne i przytulne mieszkanie w Józefowie. Mieszkanie na poddaszu, na drugim piętrze domu wielorodzinnego, oddanego do użytku w 2018 roku. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje , 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 35 m2. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Olszyny

Olszyny,małopolskie

199 000 zł11 508 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja działki województwo małopolskie, gmina: babice, miejscowość Olszyny. Powierzchnia 1,1508 ha Lokalizacji działki została wybrana nie przypadkowo; jest ona położona w połowie drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł1 570 m² 572,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka budowlana na pograniczu Warszewa - Osowa. Wszystkie media w drodze. Aktualny plan zagospodarowania terenu. Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

499 730 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie z antresolą od zachodu z dużą sypialnią na piętrze. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinka przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 300 000 zł252 m² 9 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom Hotelowy z funkcją pensjonatu w ciągu sezonu wysokiego, międzyzdroje Na sprzedaż oferujemy Państwu 1/2 części domu wraz z gruntem pod i wokół budynku w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu, do własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja na Żoliborzu - Sady Żoliborskie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze z 10 piętrowego budynku z 1970 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok**nowe budownictwo**balkon 10M2!** Cena: 599.000 zł do negocjacji To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,46m2 znajduje się na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientarskiego

Radom,mazowieckie

450 000 zł64 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Zientarskiego Gołębiów I . Mieszkanie po generalnym remoncie. Okna pcv. Na podłodze deska drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na parterze. Przynależna komórka i suszarnia. Na oknach rolety zewnętrzne. Osobna kuchnia ,łazienka i oddzielne wc. Z największego pokoju możliwość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij