dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 190 000 zł300 m² 10 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż | 3 190 000 zł | dom Z basenem | Z ogrodem 800 m2 | wilanów | zawady Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 299,84 m2 z basenem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Szczechy Małe

Szczechy Małe,warmińsko-mazurskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Typ nieruchomości: dzialka rekreacyjna Adres: szczechy Małe, gmina Pisz Powierzchnia działki: 1000 m2 Instalacje: prąd Położenie: działka położona w kompleksie działek letniskowych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czarnów

Czarnów,mazowieckie

998 000 zł126 m² 7 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferujemy na sprzedaż kameralny dom bez skosów w stanie deweloperskim, położony w odległości 3 km od Paku Zdrojowego w Konstancinie. Dom z w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł50 m² 15 353,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, jasny i stylowy apartament - 50 m2 w inwestycji Lazur Park usytuowany na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej | Miejsce parkingowe | komórka lokatorska | Gotowy do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł32 m² 21 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament w prestiżowej inwestycji Marine Hotel***** w Kołobrzegu, 20 metrów od morza! Apartament jednopokojowy o powierzchni 32,16 m2 Lokal położony na pierwszym piętrze 1, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł43 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łaźnia, wc, przedpokój, balkon typu loggia, komórka lokatorska. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

648 000 zł44 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowej nieruchomości położonej w świetnej lokalizacji w Piasecznie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe, pomysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł48 m² 10 272,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,7 m2. 2 pokoje, kuchnia, w-c, łazienka, przedpokój, okna plastikowe, balkon, piwnica. 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 350 000 zł49 m² 27 754,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Wyjątkowa oferta - w pełni wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie apartament w prestiżowej inwestycji Shellter, położonej w Rogowie koło Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł42 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ul. Broniewskiego na Bielanach-Piaski. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

414 999 zł32 m² 13 103,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023 Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł96 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Miłocińskiej w Gdańsku, o powierzchni 96m2 z ogrodem o powierzchni 102m2 i dwoma miejscami parkingowymi. W lokalu znajduje się piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rozalin,mazowieckie

306 000 zł934 m² 327,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 934 m2 zlokalizowana w Rozalinie, w kształcie prostokąta o wymiarach 18,5 m x 50 m z dostępem do wszystkich mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 075 000 zł143 m² 7 520,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Stargard cicha ulica, zabudowa jednorodzinna , zaledwie 3 min od centrum miasta. Komfortowy układ pomieszczeń, przemyślany projekt - zadowoli każdego. Zagospodarowany ogród, z licznymi nasadzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł100 m² 18 928,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament na Mokotowie w genialnie skomunikowanej okolicy metra Wilanowska! informacje O nieruchomości: apartament 4-pokojowy (trójstronny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

659 000 zł38 m² 17 508 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Villa Residence. Osiedle składa się z dwukondygnacyjnych budynków wpisanych w okolicę o willowym charakterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średnia

Żary,lubuskie

255 500 zł36 m² 7 217,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Średniej w Żarach. Powierzchnia mieszkania mierzona po podłodze to około 44m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Częstochowa,śląskie

379 000 zł61 m² 6 213 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu mieszkania w dzielnicy Północ przy ulicy Iwaszkiewicza, idealnego dla par, rodzin z dziećmi, seniorów czy jako inwestycja. To mieszkanie o powierzchni 61 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

868 150 zł48 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielany-Wąsy

Bielany-Wąsy,mazowieckie

1 698 224 zł2 226 m² 762,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości pisemny ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości oraz ruchomości piekarni I. Przedmiotem przetargu są: 1. nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

275 900 zł56 m² 4 971,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania duże mieszkanie o powierzchni 55 m2 , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Kamienica odsunięta od ulicy. W bliskiej odległości sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

424 773 zł39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. użytkowej: 38,97 m2 z balkonem o pow. 6,33 m2, cena netto 424 773 zł Apartament nr 1.5 zlokalizowany na pierwszym piętrze. Apartamenty południowa to kompleks zawierający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł71 m² 9 549,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.1 m2. Powierzchnia podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan surowy zamknięty *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poselska

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jadwigi

Nowy Targ,małopolskie

70 578 zł150 m² 470,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości pisemny ogłasza przetarg ofertowy na udziału w części 1/4 w prawie własności nieruchomości I. Przedmiotem przetargu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł230 m² 3 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o przybliżonej powierzchni całkowitej wynoszącej 230m2 z garażem na dwa samochody w Bielsku-Białej. Dom położony jest spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

734 000 zł49 m² 14 918,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku oddanym do użytku w 2012 roku. Lokalizacja: - skm 230 m, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł54 m² 24 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: bardzo komfortowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w prestiżowej lokalizacji przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja: kameralny kompleks znajduje się w dolinie potoku Swelina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł43 m² 7 814,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia nieruchomość inwestycyjną - mieszkanie na Ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Doskonała lokalizacja - na nogach 10 minut do centrum miasta. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

999 000 zł116 m² 8 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowy Dom ok. 116 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.116 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł47 m² 18 218,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do sprzedania przytulne, 3 - pokojowe mieszkanie, dwustronne, słoneczne, duże okna, rozkładowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Łąkowa

Siennica,mazowieckie

342 265 zł13 472 m² 25,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie Syndyk masy upadłości nowa S.A. w upadłości z siedzibą w Sosnowcu ogłasza pisemny przetarg na zakup: 1. Nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Czerńczyce,dolnośląskie

1 300 000 zł9 900 m² 131,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9900m w miejscowości Czerńczyce, w gminie Kąty Wrocławskie. Nieruchomość położona jest w miejscowości Czerńczyce, w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bystrzycka

Milin,dolnośląskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-zagrodowa pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3000 m 2 Nieruchomość położona jest w Milinie należącym do Gminy Mietków. Dla działki opracowano Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Pełcznica

Pełcznica,dolnośląskie

879 000 zł64 900 m² 13,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka rolna 6,49 ha, położona w Pełcznicy w gminie Kąty Wrocławskie. Polecamy na sprzedaż dużą, dobrze położoną przy asfaltowej drodze działkę rolną, położoną pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Milin

Milin,dolnośląskie

300 000 zł2 300 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość ładnie położona we wsi Milin, gmina Mietków. Powierzchnia 2300 m2. jest to nieruchomość rolna zabudowana, pięknie położona ze starodrzewiem i sadem.Na działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czarnieckiego

Jawor,dolnośląskie

1 800 000 zł317 m² 5 670,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:317 m²

Pokoje Gościnne w centrum miasta na sprzedaż Funkcjonalny budynek z pokojami gościnnymi usytuowany w samym sercu Jawora! Znajdujący się przy rynku, obiekt nie tylko generuje stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

685 000 zł22 700 m² 30,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalne biuro poleca Państwu na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,27 ha, który objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Istnieje możliwość zabudowy siedliskowej. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Leśna

Maniów Wielki,dolnośląskie

250 000 zł3 285 m² 76,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni 3285 mkw, usytuowana w Maniowie Wielkim, w gminie Mietków. Na terenie nieruchomości znajduje się obszerna stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

410 000 zł78 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie do remontu, 80m , kamienica, 1. piętro, centrum Legnicy, ul. Piastowska. Przestronne mieszkanie (80m ) do remontu w kamienicy na ul. Piastowskiej, 1. piętro. Składa się z kuchni,.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię