dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 728 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 728 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 048 770 zł84 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania pięciopokojowego z tarasem i ogródkiem, znajdującego się w spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

649 518 zł128 m² 5 074,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Developerska zlokalizowana w Opolu dzielnica Bierkowice została jedną z pierwszych dzielnic Opola. Główną ulicą jest ul. Wrocławska; przez dzielnicę przebiega Obwodnica Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłączność! Tylko u nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia przy ulicy Dąbrowskiego. Idealne zarówno na inwestycję jak również na wygodne mieszkanie dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

497 760 zł45 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Mieszkanie z ogródkiem 32 m2 Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł44 m² 12 840,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Aluzyjnej. To własnościowy lokal o powierzchni 44m2. Układ: - salon -sypialnia -oddzielna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biedrusko

Biedrusko,wielkopolskie

779 000 zł107 m² 7 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

~~ Ostatni, gotowy do odbioru segment o powierzchni 107m2 z przydomowym ogródkiem ~~ Piękne osiedle, atrakcyjna, willowa dzielnica Poznania! *** oferta bezpośrednia = bez pośredników / bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

19 500 zł3 000 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta prywatna od właściciela. Telefon bezpośrednio   Piękna działka rekreacyjno, nie jest pokryta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na działce troche pustej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł105 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zdjęcia poglądowe luksusowy apartament O pow. 105 M2 Z dwoma tarasami Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Głogów Małopolski,podkarpackie

590 000 zł89 m² 6 651,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,70 m2 z działką 1,84 ar. Budynki o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł146 m² 6 750,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie w ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu lokal usługowy na sprzedaż położony w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Nadole,pomorskie

370 999 zł1 551 m² 239,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wyjątkowymi warunkami pod budowę również bliźniaka (dojazd z dwóch stron), atrakcyjna budowlana o powierzchni 1551m2, pięknie położona nad j. Żarnowieckim, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

578 000 zł67 m² 8 588,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Przyjaźni przy ul. 26 Kwietnia w Szczecinie. Mieszkanie o pow. uż. 67,30 m2 usytuowane jest na ósmym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis: mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego bezpośrednio sąsiadującym z deptakiem. Idealne dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł63 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 63 m2 w okolicach ul. Przyjaźni we Wrocławiu. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

136 000 zł1 600 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domplus Nieruchomości proponuje na sprzedaż w Pieszkowie Gmina Lubin dwie działki budowlane o powierzchni każda po około 16 ar w bardzo dobrej lokalizacji. Działki znajduje się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

667 040 zł59 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lubenia,podkarpackie

129 360 zł1 848 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przepiękna działka w Lubeni, idealna dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Na działkę jest już wydana prawomocna decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 56,44m2 z ogródkiem. Mieszkanie składa się z : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgrowska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł32 m² 15 165,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe tuż obok stacji Metra Targówek. Największe atuty nieruchomości: - ostatnie piętro, nikt nie tupie nad głową, - piękny widok na centrum miasta, nic już się nie wybuduje przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

661 759 zł80 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

O % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,73 na III/IV piętrze w 4 piętrowym bloku z 2022/2023 r w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Pamiątkowo,wielkopolskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:985 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 64 m 2 z loggią, mieszczące się na 2. piętrze bloku w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 250 zł40 m² 9 354,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Zakopane,małopolskie

3 075 000 zł100 m² 30 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie na gaju/krynicka 3-pok/inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

875 000 zł67 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 67 m2 zlokalizowany na osiedlu przy ulicy Borkowskiej w południowej części Krakowa ruczaj/kliny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krześnica

Krześnica,zachodniopomorskie

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Klimatyczny dom z dwoma stawami położony na dwóch działkach o łącznej o pow. 12900 m2 w sąsiedztwie lasku, oddalony 10 km od Dębna oraz Kostrzyna nad Odrą. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 998 zł56 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Plac Bema-Wyspa Słodowa 3-pok Balkon Piwnica. Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

996 072 zł113 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w kameralnej inwestycji tuż za granicami Krakowa. Funkcjonalne i bogato wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł33 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Kasprzaka, w jednej z wież inwestycji "bliska Wola". Apartament z widokiem na panoramę Warszawy, urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

295 280 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł36 m² 8 069 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 35,94 m2 z balkonem i pięknym widokiem na park Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu na Muranowie przy ul. Dzielnej. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł98 m² 15 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie, w kameralnym budynku przy ul. Stanisława Żółkiewskiego, w okolicy ul Grochowskiej i Szaserów. 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowiec

Dębowiec,śląskie

1 090 000 zł167 m² 6 539,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Stodoła marzeń Mamy zaszczyt przedstawić Państwu stodołę marzeń o pow użytkowej 166,67 m2. Położonej na ogrodzonej oraz pięknie zaaranżowanej działce, zlokalizowanej niedaleko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł47 m² 12 764 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą, w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: tel: świetna oferta dla rodzin oraz inwestorów! Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1000 m2. Wymiary 23mx42m. Działka ładna, sucha. 50 m do asfaltu mpzp 50 % biologicznie czynnej. Przeznaczenie terenu: a) podstawowe: funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł26 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum/okazja/grabiszyńska/premium/topinwestycja!/toplokalizacja/1pok. Gotowiec inwestycyjny idealny pod najem krótkotermiowy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 431 zł27 m² 8 967,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przepiórki

Józefosław,mazowieckie

960 000 zł85 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy urokliwe, klimatyczne mieszkanie z ogródkiem w Józefosławiu, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Budynek położony jest w podwarszawskim Józefosławiu, który jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł59 m² 10 885,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 58,7 m2. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze. Jest to zaadaptowane poddasze, co sprawia że na tym poziomie jest to jedyny lokal. Takie usytuowanie.