dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 726 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 726 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł39 m² 22 199,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowaną w centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

455 000 zł45 m² 10 158,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

***jeśli szukasz mieszkania do wprowadzenia i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Miłuki

Miłuki,warmińsko-mazurskie

498 000 zł70 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:661 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje Państwu domek rekreacyjny o powierzchni około 70 m2. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej i niewielkiej miejscowości Miłuki nad jeziorem Kalwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zacisze

Będkowo,dolnośląskie

245 000 zł945 m² 259,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej numer 17/20 o powierzchni 945 m2 położonej w Będkowie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazurska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł49 m² 23 369,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż Apartament 49,21m2 nad jeziorem Bocznym - szlak wjm w prestiżowej lokalizacji Rydzewo ul. Mazurska Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana jest nad samym brzegiem jeziora Bocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

533 000 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Topowa oferta cenowa, ograniczona czasowo. Pracuję do godziny 22, śmiało proszę o kontakt! tel Bezpośrednio od Dewelopera, bez Prowizji Bez pcc Lokalizacja - Wilda, nowy budynek wybudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

354 000 zł1 240 m² 285,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położone działki budowlane przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału *ostatnia dostępna działka o powierzchni 1.240 mkw k *działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 389 999 zł110 m² 12 631,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica' Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

899 000 zł96 m² 9 369,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Dom Rybical - 95 m2 Na sprzedaż piękny dom całoroczny w miejscowości Rybical gm. Ryn, położony zaledwie 200 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora Ryńskie i 4 km od miasta Ryn. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziewiczówny

Poznań,wielkopolskie

1 220 000 zł130 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Rodziewiczówny w Poznaniu to idealne miejsce dla rodziny, która chce mieć miejskie życie na wyciągnięcie ręki oraz niezbędną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko W naszym biurze! metro kondratowiecza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 30000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania 868000 zł komórka 30000 zł łaczna wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Radom,mazowieckie

542 000 zł45 m² 12 098,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, właśnie wykończone mieszkanie na osiedlu Michałów. Wyjątkowo spójnie zaprojektowane, ciepło, stonowanie urządzone, ze wspaniałym doświetleniem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chłabówka

Zakopane,małopolskie

2 350 000 zł339 m² 6 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1490m2. zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej 338,52m2. Zakopane, chłabówka Dolna. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł1 511 m² 2 640,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękną działkę na Warszawskim Bemowie - Boernerowo działka Na sprzedaż piękna, narożna działka budowlana o powierzchni 1511.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł42 m² 12 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 42,5mkw plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2003roku. Wolne od zaraz! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedajemy zadbane i wyposażone mieszkanie własnościowe m4 na osiedlu Chabrowa.(Agenci nieruchomości proszę nie dzwonić!) Z najważniejszych rzeczy: Osiedle jest monitorowane, blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

295 097 zł31 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w centrum Rumii. Bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. Wszelkie udogodnienia na miejscu, jednocześnie inwestycja położona blisko terenów zielonych. Winda, garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł37 m² 9 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Makler poleca bardzo serdecznie! Przytulne mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na 2 piętrze w najbardziej pożądanej dzielnicy naszego miasta na bydgoskich Bartodziejach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł39 m² 13 205,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36 m2, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Żory,śląskie

315 000 zł55 m² 5 678,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,47m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na oś. Powstańców Śląskich w Żorach. W skład mieszkania wchodzi: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 332 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, wokół terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

499 000 zł86 m² 5 775,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni dom na sprzedaż! skorzystaj Z upustu na majówkę i zaoszczędź 26.000 zł Nasze domy są już GOTOWE! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Falista

Osowiec,mazowieckie

315 000 zł1 172 m² 268,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację pięknej działki o powierzchni 1172 m2 położonej w miejscowości Osowiec w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. W sąsiedztwie nowe domy, las i rzeka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

399 997 zł50 m² 7 999,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje lokal o przeznaczeniu handlowym lub usługowym, również pod działalność medyczną, o łącznej powierzchni 50 m2 na sprzedaż w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

430 000 zł34 m² 12 755,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament położony w Sarbinowie przy ul. Łąkowej. Nieruchomość usytuowana zaledwie 600m od Morza Bałtyckiego! Przedstawiamy lokal mieszkalny o pow. 33,71m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

428 749 zł31 m² 13 667,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ze względu na wyjątkowy charakter inwestycji i najlepszą lokalizację w mieście, jest to idealny produkt inwestycyjny- pod najem krótko- i długoterminowy. Unikalny projekt W sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Smolec

Smolec,dolnośląskie

750 000 zł1 017 m² 737,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec - wrocław / działka budowlana 1017 M2 / media miejskie serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Smolcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest 2-piętrze w 10-piętrowym budynku, os. Dywizjonu ,dzielnica Czyżyny. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

2 390 000 zł212 m² 112,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną u podnóża gór w Jaworzu Nałężu koło Bielska. Dogodne usytuowanie nieruchomości pozwala nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł98 m² 11 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Podstawowe informacje Jasny i wygodny 4-pokojowy apartament w zielonej i cichej okolicy o niskiej zabudowie. Idealny dla kilkuosobowej rodziny poszukującej ciszy i relaksu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 167 zł60 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.