dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komara

Lubin,dolnośląskie

909 000 zł86 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! pozostał tylko wybór mebli! Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament dwupoziomowy o powierzchni 86m2, zlokalizowany w Małomicach, przy ul. Komara. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż, usytuowane na 8 piętrze, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, dzielnicy Reden przy ul. Wojska Polskiego o pow. użytkowej 36,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

554 103 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania jedno z ostatnich mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 55,97 mkw. w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saska

Kraków,małopolskie

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podgórze - ul.SASKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze, ul. Saska w Krakowie. Inwestycja Saska Blu. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabrodzie

Zabrodzie,dolnośląskie

700 000 zł1 022 m² 684,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabrodzie / działka budowlana 1022 m2 Świetna lokalizacja- szybki dojazd do Wrocławia. Działka znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anyżowa

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł38 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania na start? Ta oferta jest dla Ciebie. Teraz w nowej, promocyjnej cenie! Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Doradca klienta: tel. Jasne, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

940 000 zł122 m² 7 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122 m . Przedmiot oferty znajduje się na nowym osiedlu domów w bliskiej odległości od jeziora Kierskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł158 m² 6 246,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Białołęka ul. Kobiałka | Szkoła podstawowa 210 m | przedszkole 600 m | sklep Biedronka 300 m | Sklep Netto 600 m | przystanek autobusowy 250 m Oddanie do użytkowania początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rączna

Rączna,małopolskie

2 400 000 zł10 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Rączna. Istnieją różne możliwość podzielenia działki po uzgodnieniu ze sprzedającym. Na zdjęciu jedna z koncepcji. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 648,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,2m. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nysa,opolskie

9 500 000 zł450 m² 21 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

For english description please scroll down. Mam Państwu do zaoferowania piękny dom z działką o powierzchni ponad 4tys. m2 w kształcie prostokąta, położony w miejscowości Nysa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kwitnącej Akacji

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł1 659 m² 783,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Radości położona wśród zabudowy rezydencjonalnej. Dojazd drogą asfaltową, ogrodzona z trzech stron przez zamieszkujących sąsiadów. Działka znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz komfortowego mieszkania blisko metra? Trafiłeś idealnie! Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

273 000 zł37 m² 7 374,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

__lokal nie wymaga nakładów finansowych__ __cena podlega rozsądnej negocjacji__ Oferujemy na sprzedaż M-3 o powierzchni 37,02 m2 w Rybniku, dzielnica Śródmieście na 8 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 099 000 zł155 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Nowy parterowy dom wolnostojący posadowiony na osiedlu domków jednorodzinnych. Rozkład pomieszczeń: duży salon z kominkiem i wyjściem na taras, 3 sypialnie duże pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Sosnowiec,śląskie

346 576 zł47 m² 7 450,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa oferta tylko W mio casa! przestronny dom W mostach Z widokiem na zatokę! Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 350mwk znajduje się w Mostach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w Bytomiu dzielnica Rozbark. Mieszkanie o powierzchni 40m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

599 735 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga Cena promocyjna ograniczona czasowo. i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 63,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł30 m² 12 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dużym ładnym balkonem. Wyposażone w sprzęty rtv/agd tzn. lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna ,telewizor itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł50 m² 13 346,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem położonym w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspy. To miejsce, które łączy w sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i Prowizji. Z przyjemnością oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną na terenie nowoczesnego osiedla będącego zieloną enklawą niemalże w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

999 000 zł174 m² 5 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Ładny, przestronny Dom z podpiwniczeniem o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 980 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mońki

Mońki,podlaskie

229 000 zł51 m² 4 488,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w miejscowości Mońki, na ul. Aleja Niepodległości 10. Lokal znajduje się na parterze 3 - kondygnacyjnego budynku po termomodernizacji. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Doskonale skomunikowany. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w miejscowości Jeziórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorze. Nieruchomość ta znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nagawczyna,podkarpackie

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w Nagawczynie o powierzchni użytkowej ok. 180m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7,02ara bardzo blisko Dębicy. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

318 000 zł55 m² 5 755,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 55,25m2 Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Niskie opłaty Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Ułańskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

840 000 zł130 m² 6 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez piowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Chrząstawie Wielkiej, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1. Wiatrołap 5,86 2. Hol 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

408 000 zł30 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową, zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Inwestycja znajduje się w malowniczej miejscowości Sztutowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Janów

Janów,łódzkie

60 000 zł5 361 m² 11,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Myślisz by wreszcie stworzyć swój własny kawałek na ziemi, który będziesz mógł nazwać ,domem ? Urzeczywistnij swoje marzenia! Na sprzedaż urokliwa działka położona 10 km od Bełchatowa we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Borkowice,wielkopolskie

216 580 zł1 274 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, mpzp, borkowice/ mosina - teren podzielony na działki budowlane - mpzp Grunt położony ok. 5 km od centrum Mosiny. Zgodnie z mpzp teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz". Mieszkanie jest już gotowe do wprowadzenia się i znajduje się na siódmym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Szymocin,dolnośląskie

120 000 zł1 545 m² 77,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szymocin, gmina Grębocice, działka budowlana, 15,45 ar, sprzedaż 120 000 zł Działka budowlana o pow. 1545 m 2 pięknie położona na skraju wsi Szymocin, w sąsiedztwie inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Dom typu kostka z lat 80-tych, składający się z gospodarczego parteru i mieszkalnego piętra. Budynek murowany w technologii tradycyjnej, dach płaski pokryty papą, okna pcv. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł51 m² 3 913,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni około 51,20 m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

381 550 zł32 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku, ulica Proletariacka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla singla, młodej pary albo jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 370 000 zł420 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:24

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dobrze prosperujący w pełni wyposażony zespół dwóch budynków funkcjonujących jako pensjonat od 2001 roku. Powierzchnia użytkowa wynosi 420 m na działce 443 m obejmująca 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Azaliowa

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

219 000 zł1 395 m² 156,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Promocja! nowa niższa cena! Geoportal: na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 1395 m2 położona w miejscowości Nowe Bielice przy ul. Azaliowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

959 000 zł75 m² 12 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszanie położone zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego w okolicy ul Retoryka. Mieszkanie o powierzchni 74,98 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do rezerwacji wyjątkowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni 49 m2 usytuowanego na wysokim parterze z balkonem. Bloki budowane przez największego dewelopera w tym regionie.