dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

58 000 zł1 539 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 15,39 ara, położona w Przemyślu przy ul. Okrężnej. Działka znajduje się w spokojnej, cichej okolicy w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł84 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o powierzchni 83,6 mkw położone przy ul. Duńskiej , położone w 2 linii zabudowy, tuz przy szkole. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł55 m² 8 008,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,82 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz dwa miejsca postojowe. Kameralna inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

239 999 zł56 m² 4 270,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Andromedy, oś. Kopernik, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 56,20m2, sprzedaż, 239 999zł Nowa Cena! Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł105 m² 5 587,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

-rezerwacja- mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośpiecha

Zabrze,śląskie

199 999 zł68 m² 2 955,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w realton Nieruchomości! duża obniżka 2 1 9. 0 0 0 z ł 199.999zł Nieruchomość znajduje się w Zabrzu, ul. Ks. Pawła Pośpiecha. Do generalnego remontu: kształt pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł60 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna oferta dla osób poszukujących wygodnego mieszkania w dogodnej lokalizacji z przyjaznym otoczeniem i pięknymi widokami. Jeżeli szukasz mieszania dla swojej rodziny lub planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

452 000 zł1 717 m² 263,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 17,17 ara zlokalizowane na Matysówce w Rzeszowie. Działka posiadają wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł114 m² 6 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego blisko centrum o łącznej powierzchni 114,41 m2. Apartament znajduję się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o pow. 12 arów, położona w centrum Ostrowa k. Przemyśla. Działka ma wydane warunki zabudowy dla domu mieszkalnego, jednorodzinnego wraz z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena atuty: gotowe do zamieszkania: mieszkanie o powierzchni 33m zostało odświeżone i jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Praktyczny układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł42 m² 8 744,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler poleca\ Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach, 42 m2 plus pokój z korytarza 7m2, trzy sypialnie oraz połączony duży pokój z korytarzem i aneksem kuchennym. Na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Powojowa

Lublin,lubelskie

539 000 zł2 159 m² 249,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2159 mkw w Lublinie z wydanymi warunkami zabudowy pod magazyn, warsztat z możliwością prowadzenia działalności usługowej i produkcyjnej. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł43 m² 17 652,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność prezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,77m na 3 piętrze w kamienicy z 1954 roku z windą! Na metraż 42,77m składa się: -Salon 16,11 m -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

685 965 zł65 m² 10 482,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Wieliczce Rynek pierwotny Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

1 249 000 zł181 m² 6 915,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Marzysz o domu z zielonym dużym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

355 300 zł1 274 m² 278,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1273,83mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł52 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

NA sprzedaż przytulne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 10 piętra w ocieplonym wysokim bloku położonym przy ul. Poniatowskiego 7a na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

268 001 zł74 m² 3 602,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/dolnobrzeska/okazja/wrocław/okolicaleśnicy/3p/75m2!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowino

Gowino,pomorskie

1 299 999 zł188 m² 6 915,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Szanowni Państwo, jest miło mi zaprezentować nieruchomość, która zdecydowanie zasługuje za uwagę. Dom posadowiony jest w szybko rozwijającej się miejscowości Gowino. Umiejscowienie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł286 m² 6 977,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:843 m²

Rezerwacja Doskonała lokalizacja - Gdańsk, siedlce - ul. Na Zboczu Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Gdańska. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 667 422 zł221 m² 12 084 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 220m2 w dobrym standardzie technicznym: klasa A. Lokal oferuje: centralne ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, alarm, czujniki ruchu, alarm przeciwpożarowy, czujniki dymu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł62 m² 7 053,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 62,24 m2. Lokal jest położony na 2 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł46 m² 21 774,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego na Ursynowie, na ostatnim piętrze w apartamentowcu, to ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sarnia

Żelechów,mazowieckie

225 000 zł1 201 m² 187,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1201m 2 w Żelechowie gm. Żabia Wola. Zgrabny prostokąt 26x49m z wjazdem od północnego wschodu. Położona przy drodze w trakcie utwardzania, jeszcze prywatnej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze ocieplonego bloku w ścisłym centrum Stargardu. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

719 700 zł59 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poranna kawa w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Tutaj poczujesz się wyjątkowo! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ustki

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł46 m² 7 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje/os. Dąbie Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na osiedlu Dąbie. Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 70-tych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ludwinów

Ludwinów,mazowieckie

249 000 zł41 m² 6 026,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest docieplony domek letniskowy położony w Ludwinowie w malowniczym otoczeniu lasu. Ogromnym atutem nieruchomości jest cisza i spokój. Jedyne co Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnej i spokojnej okolicy na Pradze Południe. Standard Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolica

Wolica,łódzkie

115 000 zł2 100 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym domu, to teraz jest idealny moment, aby zrealizować swoje marzenie! Działka budowlana w Wolicy o powierzchni 2100 m 2 to dokonała sposobność ku temu! Według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wierzbiny

Wierzbiny,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł5 437 m² 218,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam lub zamienię. Posiadłość w województwie warmińsko-mazurskim, w miejscowości Wierzbiny gm. Orzysz, nr. działki ew. 98/4. Nieruchomość z bardzo dobrym dojazdem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Katowice,śląskie

980 326 zł116 m² 8 444,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Nowy Apartament w Centrum Katowic, wysoki standard, bądź pierwszym właścicielem! Apartament Wysoki Standard 116,09 m2, trzy pokojowy, ścisłe Centrum Katowic, wyjście z klatki wprost na skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

419 000 zł27 m² 15 247,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Gotowa inwestycja * Miejsce parkingowe w cenie * Ogródek * Teren ogrodzony lokalizacja: jastrzębia Góra - nadmorski kurort, uwielbiany przez turystów zarówno latem, jak i zimą. Wart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Natura Park

Pępowo,pomorskie

623 329 zł91 m² 6 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy zlokalizowany w nowoczesnym budynku na Osiedlu Gdańskim w Pępowie. Lokal usługowy o powierzchni 91,13 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku dwukondygnacyjnym, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

568 483 zł55 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykła Okazja! Oszczędzaj Teraz, zyskaj Jutro! Zadzwoń Już Dzisiaj! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z radością przedstawia: mieszkanie 3 Pokojowe z Balkonem i Miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 366 455 zł105 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w willowej zabudowie z tarasem i dostępem do ponad 300-metrowego ogródka. Lokal do własnej aranżacji. Opiekun oferty: nr. licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł61 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! opis: przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,70 m2 na I piętrze w bloku 4-ro piętrowym na osiedlu piastowskim przy ul. Królowej Jadwigi 8. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł76 m² 13 023,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na Gocławiu - Praga Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł1 477 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu domu? Szukasz idealnej działki, w okolicy cichej i spokojnej, z daleka od gwaru wielkiego miasta, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do głównych dróg? Ta.